Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 14 januar 2020

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17- AK | N&F MM | N&F ML | D 13-16 C | H 13-16 C | Åpen C

Night & Fog Masters Men

4 600 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering48.52
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering50.36+1.44
3Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL51.34+2.42
4Tore BjørnerødOK Moss51.38+2.46
5Dag BrenåsVarteig OL53.14+4.22
6Vidar BenjaminsenLillomarka OL55.01+6.09
7Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL56.17+7.25
8Hallvard FjærLillomarka OL1.00.02+11.10
9Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.00.13+11.21
10Sture OttesenIndre Østfold OK1.00.52+12.00
11Espen WigaardOppsal Orientering1.03.11+14.19
12Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.05.38+16.46
13Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.05.47+16.55
14Karl Aasmund ErøyOK Moss1.06.54+18.02
15Terje GudbrandsenHamar OK1.07.06+18.14
16Are EriksenOslostudentenes IK1.07.13+18.21
17Erlend RehnNordre Follo Orientering1.10.09+21.17
18Lars Petter EndresenMåren OK1.10.39+21.47
19Ove MartinsenHauketo IF1.11.47+22.55
20Even Woldstad HanssenEiker OL1.12.52+24.00
21Dag AmundsenNordre Follo Orientering1.14.24+25.32
21Stein MellaOppsal Orientering1.14.24+25.32
21Tor LahlumNordre Follo Orientering1.14.24+25.32
24Knut BjørkeloNordre Follo Orientering1.19.13+30.21
25Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.19.47+30.55
26Christopher SchiveOK Moss1.21.32+32.40
27Tore SverresenÅs-NMBU Orientering1.25.11+36.19
28Hasse BergstrømTyrving IL1.31.10+42.18
29Trond MøretrøNordre Follo Orientering1.34.11+45.19
30Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.37.46+48.54
Peter KlavenessMåren OKdiskvalifisert
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Tormod ØvergaardVestre Akers SKdiskvalifisert
Sigurd DæhliLøten o-lagikke startet
Lars Petter EndresenMåren OKikke startet
Øystein KildahlØstmarka OKikke startet
Helge StubberudNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor