Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje dag 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 19 juli 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 830 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Vegard Bratland SolbergBø OLfullført
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Sofie BøenKristiansand OKfullført
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Klara Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Balder Solberg FredheimSandefjord OKfullført
Ask Bjorvand JosefsenOddersjaa SSKfullført
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKfullført
Lucas McGrailOK Pan Århusfullført
Markus Mydland HellandEgersund OKfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Ulrik Smidt NikolaisenNydalens SKfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Eivind Sjøgren OlsenFreidigfullført
Tiril Holth RekaaRøyken OLfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Synne Stigen BygglandHøydalsmo ILfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført
Cecilie ErtmannAllerød OKikke startet

C-åpen 10-16

2 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa30.4014.07
Vilma DanevadFredrikstad SK26.3512.15
Theo Solberg FredheimSandefjord OK31.5714.43
Emma GlorvigenElverum OK33.0615.15
Sandra Sofie TømtIL Imås36.2616.47
Einar ØstvoldHeming Orientering46.0221.12
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

C-åpen 17-

2 170 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn27.5612.52
2Mette KristensenNydalens SK31.10+3.1414.21
3Lene MeenPorsgrunn OL38.19+10.2317.39
4Jørn NorheimFreidig41.40+13.4419.12
5Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering42.40+14.4419.39
6Hanne GrandalTyrving IL44.00+16.0420.16
7Pål BakkeNOTEAM44.36+16.4020.33
8Ingvill HoftunAsker Skiklubb46.19+18.2321.20
9Anne Melsom BjerkeStokke IL53.57+26.0124.51
10Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn58.35+30.3926.59
11Marie KristensenPorsgrunn OL1.03.55+35.5929.27
12Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.22.06+54.1037.50
13Frøy HagelidFreidig1.27.25+59.2940.17
Magnhild Tilly BagåsIL Haukendiskvalifisert
Ellen Sofie RuudEiker OLdiskvalifisert
Silje Bjerga SundliGanddal ILbrutt
Monica Tveit TjentlandLardal OLikke startet
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet
Stine GrønvoldElverum OKikke startet

B-åpen 10-16

2 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari Ovidia RanestadHamar OK41.5315.03
Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering37.3713.31
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL55.5420.06

B-åpen 17-

2 780 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Fredheim SolbergSandefjord OK24.348.50
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL27.18+2.449.49
3Snorre FrydenlundSturla, IF31.45+7.1111.25
4Julie EikelandOL Tønsberg og omegn32.16+7.4211.36
5Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)35.12+10.3812.39
6Ingvil SnøfuglFreidig37.16+12.4213.24
7Trond TaraldsenMalvik IL39.31+14.5714.12
8Harald BerganKongsberg OL39.42+15.0814.16
9Dirk NolteFreidig41.04+16.3014.46
10Maria TjønnIdrettslaget Dyre Vaa43.03+18.2915.29
11Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK43.08+18.3415.30
12Knut GjoneSandefjord OK44.09+19.3515.52
13Hilde Gunn HellenesOK Skeidi46.09+21.3516.36
14Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi55.38+31.0420.00
15Celine Vik OlsenLarvik OK56.31+31.5720.19
16Therese NilsenIL Imås1.01.32+36.5822.08
17Arild SvihusGanddal IL1.10.35+46.0125.23
18Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb1.13.27+48.5326.25
19Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.16.28+51.5427.30
20Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.38.39+1.14.0535.29
Hanne MongNydalens SKdiskvalifisert
Sofie GammelsæterNordre Follo Orienteringdiskvalifisert
Sigrun GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Tore RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Maria Nilsson RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Kent JensenKolding OKikke startet

AK-åpen

3 530 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering25.087.07
2Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering31.55+6.479.02
3Janne BjorvandOddersjaa SSK33.39+8.319.31
4Snorre VegganOppsal Orientering34.34+9.269.47
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL34.54+9.469.53
6Ole IngesenSarpsborg OL35.53+10.4510.09
7Tarjei HoloNTNUI36.57+11.4910.28
8Hege Holth RekaaRøyken OL44.46+19.3812.40
9Jane Mydland HellandEgersund OK44.56+19.4812.43
10Sunniva Nergaard BergStokke IL46.03+20.5513.02
11Pernille Nauf BorgersenHedrum OL46.05+20.5713.03
12Reidar StensengKonnerud IL47.31+22.2313.27
13Tuva Krafft MyhrenHisøy OK48.08+23.0013.38
14Stine NjåsteinTyrving IL49.08+24.0013.55
15Martin AusenPorsgrunn OL54.15+29.0715.22
16Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL54.38+29.3015.28
17Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaa55.02+29.5415.35
18Per Bjarne MyhreVindafjord Orienteringslag55.40+30.3215.46
19Are NjåsteinTyrving IL55.45+30.3715.47
20Morten AndresenOK Skeidi58.46+33.3816.38
21Kristin Solberg FredheimSandefjord OK58.49+33.4116.39
22Håkon Nergaard BergStokke IL59.03+33.5516.43
23Olav HellandEgersund OK1.05.06+39.5818.26
24Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK1.18.23+53.1522.12
25Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.31.46+1.06.3825.59
Maiken SandbergNydalens SKikke startet
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Patrick McGrailOK Pan Århusikke startet

AL-åpen

5 960 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn49.328.18
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.01.15+11.4310.16
3Linda GammelsæterNordre Follo Orientering1.09.20+19.4811.37
4Kåre UlevågNOTEAM1.18.53+29.2113.14
5Jenny-Ann MalmbergTyrving IL1.44.05+54.3317.27
John RundeKristiansand OKikke startet

D 9-10

1 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maren Bleken RudVang OL18.3310.08
Ida Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering27.0414.47
Irene Storler SnøfuglFreidig13.547.35
Marit Storler SnøfuglFreidig15.138.18

D 11-12

2 170 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL16.207.31
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK20.01+3.419.13
3Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa24.47+8.2711.25
4Vigdis SigurdsdottirStokke IL26.35+10.1512.15
5Maja Sjøgren CarlsenFreidig30.47+14.2714.11
6Emma Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering34.26+18.0615.52
7Eirill Hagelid NorheimFreidig41.33+25.1319.08
8Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK46.56+30.3621.37
9Linn MalmbergTyrving IL52.43+36.2324.17

D 13-14

2 780 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK21.257.42
2Jenny DanevadFredrikstad SK28.57+7.3210.24
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering29.30+8.0510.36
4Annika StamerPreetzer TSV30.11+8.4610.51
5Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn31.13+9.4811.13
6Iselin HøivoldKongsberg OL32.41+11.1611.45
7Julie Mydland HellandEgersund OK33.07+11.4211.54
8Juni Hagelid NorheimFreidig33.52+12.2712.10
9Daniella GjoneSandefjord OK36.00+14.3512.56
10Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering38.04+16.3913.41
11Mina Bleken RudVang OL42.15+20.5015.11
12Ingrid LestebergKongsberg OL1.08.21+46.5624.35
Marte EgerKongsberg OLikke startet

D 15-16

5 510 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn54.409.55
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering55.14+0.3410.01
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK55.40+1.0010.06
4Ingvild GustafssonKongsberg OL58.34+3.5410.37
5Anna TaksdalGanddal IL59.04+4.2410.43
6Maren HenriksenVang OL1.02.36+7.5611.21
7Marie ScheeleNydalens SK1.03.00+8.2011.26
8Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering1.03.31+8.5111.31
9Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL1.05.16+10.3611.50
10Amalie ErtmannAllerød OK1.08.33+13.5312.26
11Signe HoloFossum IF1.09.28+14.4812.36
12Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.13.30+18.5013.20
13Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1.14.18+19.3813.29
14Lina Storler SnøfuglFreidig1.20.40+26.0014.38
15Sigrid NermoenØstmarka OK1.22.55+28.1515.02
16Anne ØstvoldHeming Orientering1.30.27+35.4716.24
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert
Ine Bjaadal WinbergOK Skeididiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFbrutt
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet

D 17-

5 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL41.567.02
2Elin BjervaLarvik OK53.54+11.589.02
3Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering55.36+13.409.19
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL58.38+16.429.50
5Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.06.08+24.1211.05
6Anna-Thekla TonjerElverum OK1.08.46+26.5011.32
7Emma Bangstad BergersenHamar OK1.12.03+30.0712.05
8Selma HøivoldKongsberg OL1.16.54+34.5812.54
9Anna MeenPorsgrunn OL1.21.24+39.2813.39
10Tine DalgaardKolding OK1.26.50+44.5414.34
11Bjørg GranlyByåsen IL1.29.26+47.3015.00
Live ØstvoldHeming Orienteringbrutt
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 40-

4 000 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL34.538.43
2Rikke MonradFIF Hillerød Orientering39.03+4.109.45
3Dana B. SteneNydalens SK41.18+6.2510.19
4Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK41.20+6.2710.20
5Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering42.45+7.5210.41
6Ingjerd SommerstadKongsberg OL43.28+8.3510.52
7Birgit Økern JensenKonnerud IL44.57+10.0411.14
8Rie McGrailOK Pan Århus45.29+10.3611.22
9Sara MathisenPorsgrunn OL45.37+10.4411.24
10Mariann Øren ArvesenSandefjord OK47.50+12.5711.57
11Beth Paludan CarlsenFreidig50.51+15.5812.42
12Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering51.43+16.5012.55
13Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)52.09+17.1613.02
14Ellen GustafssonKongsberg OL52.11+17.1813.02
15Audrun UtskarpenIL GeoForm52.19+17.2613.04
16Tone Bleken RudVang OL53.31+18.3813.22
17Mette Resell NolteFreidig55.53+21.0013.58
18Line Skjevik ArnevikRingerike OL58.06+23.1314.31
19Linda Zahl ErikssonKongsberg OL58.23+23.3014.35
20Marianne HaugeHisøy OK59.34+24.4114.53
21Ingrid Lundin BerganKongsberg OL1.00.43+25.5015.10
22Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.02.00+27.0715.30
23Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.03.48+28.5515.57
24Turid Zagar NesLarvik OK1.05.24+30.3116.21
25Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.09.39+34.4617.24
26Anita SælevikVindafjord Orienteringslag1.15.36+40.4318.54
27Trude NysæterSkien OK1.17.37+42.4419.24
28Camilla DalgaardKolding OK1.19.18+44.2519.49
Elisabeth Bratland SolbergBø OLbrutt
Kristin EgerKongsberg OLikke startet

D 50-

3 530 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsti KringhaugRingerike OL35.159.59
2Torunn Økern JensenRingerike OL37.28+2.1310.36
3Marianne NjåsteinTyrving IL38.05+2.5010.47
4Hilde StorløkkenKongsberg OL38.38+3.2310.56
5Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn39.14+3.5911.06
6Tone Karina IngesenSarpsborg OL39.55+4.4011.18
7Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL40.24+5.0911.26
8Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)40.52+5.3711.34
9Tove HeimdalKonnerud IL41.15+6.0011.41
10Else GrandalTyrving IL44.31+9.1612.36
11Tone StoklandSandefjord OK45.09+9.5412.47
12Ingrid RavnanOL Toten-Troll45.10+9.5512.47
13Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering47.32+12.1713.27
14Hilde ForbordMalvik IL47.49+12.3413.32
15Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering48.22+13.0713.42
16Aud Ellen BrevikSturla, IF48.29+13.1413.44
17Randi NicolaisenAsker Skiklubb48.38+13.2313.46
18Arnhild U. BråtenVegårshei IL48.40+13.2513.47
19Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL48.42+13.2713.47
20Eldri HoloFossum IF50.54+15.3914.25
21Solveig SikkelandTyrving IL53.16+18.0115.05
22Ingrid NermoenØstmarka OK53.52+18.3715.15
23Lill-Ann TorpSandefjord OK55.00+19.4515.34
24Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering57.25+22.1016.15
25Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL58.31+23.1616.34
26Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL58.55+23.4016.41
27Anna GöhlmanTyrving IL1.05.42+30.2718.36
28Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.09.52+34.3719.47
Turid VongravenSkien OKdiskvalifisert
Marianne MyklebustHamar OKdiskvalifisert
Marianne OmdalKongsberg OLbrutt
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SKikke startet

D 60-

2 740 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Synnøve B HoviSkien OK32.1211.45
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL34.02+1.5012.25
3Berit DanielsenTyrving IL35.01+2.4912.46
4Lena GottfridssonNittedal OL35.31+3.1912.57
5Ingrid StrandeSkien OK36.14+4.0213.13
6Runa SkyttersæterHeming Orientering36.16+4.0413.14
7Ann Karin TjørhomGanddal IL37.06+4.5413.32
8Grete Berge OwrenFreidig38.55+6.4314.12
9Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering39.28+7.1614.24
10Anne SørumIndre Østfold OK40.09+7.5714.39
11Lill Ramberg SkappelLillehammer OK40.32+8.2014.47
12Unni RyeAsker Skiklubb41.07+8.5515.00
13Anne Lise AndreassenSandefjord OK43.45+11.3315.58
14Aud KjemperudEiker OL44.02+11.5016.04
15Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb45.29+13.1716.35
16Hanne HerumOK Skeidi45.40+13.2816.40
17Lis DæhliLøten o-lag47.01+14.4917.09
18Wenche BjørnstadRingsaker OK48.18+16.0617.37
19Eli Tufte HanssenEiker OL50.41+18.2918.29
20Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn54.23+22.1119.50
21Grethe Lill RyengSturla, IF54.32+22.2019.54
22Elisabeth RødAndebu IL56.21+24.0920.33
23Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL57.31+25.1920.59
24Else StordalOL Tønsberg og omegn1.02.35+30.2322.50
25Olaug F MydlandEgersund OK1.10.37+38.2525.46
26Inger NergaardStokke IL1.12.59+40.4726.38
Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubbbrutt
Siri BjorvandBirkenes ILikke startet
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbikke startet

D 70-

2 740 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd LangsethLarvik OK50.0318.15
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK50.29+0.2618.25
3Synnøve DalvaBø OL54.49+4.4620.00
4Edel SlettemarkStord Orientering56.17+6.1420.32
5Margit Ryen SteenBø OL59.53+9.5021.51
6Anne Karin StigemoIL Imås1.00.04+10.0121.55
7Ingunn FjørtoftBø OL1.01.04+11.0122.17
8Aud I SpjelkavikTyrving IL1.02.12+12.0922.42
9Berit GrosvoldEiker OL1.03.32+13.2923.11
10Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering1.10.50+20.4725.51
11Eli KlovningPorsgrunn OL1.18.29+28.2628.38
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert

D 80-

2 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H 9-10

1 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BerganKongsberg OL29.3516.09
Rasmus DalgaardKolding OK16.108.50
Magnus LestebergKongsberg OL28.1915.28
Sebastian MalmbergTyrving IL30.5916.55
Linus Fossum MalmringFreidig15.138.18
Filip Leonard NolteFreidig18.3510.09
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK19.5910.55
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)22.5212.29

H 11-12

2 170 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)17.248.01
2Sindre FurlandSandefjord OK17.34+0.108.05
3Aksel Tonjer FingarsenElverum OK20.06+2.429.15
4Emil DalgaardKolding OK22.29+5.0510.21
5William McGrailOK Pan Århus22.49+5.2510.30
6Johan DalgaardKolding OK25.19+7.5511.40
7Gaute Bratland SolbergBø OL29.27+12.0313.34
8Eirik LestebergKongsberg OL31.14+13.5014.23
9Brage BjorvandOddersjaa SSK36.05+18.4116.37
10Emil Aleksander NolteFreidig36.17+18.5316.43
11Nils Zahl ErikssonKongsberg OL37.54+20.3017.27
12Julian MalmbergTyrving IL1.08.30+51.0631.34

H 13-14

2 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL21.177.39
2August Hellerud SireKonnerud IL22.46+1.298.11
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig23.59+2.428.37
4Jarand GustafssonKongsberg OL25.19+4.029.06
5Jan Olav BerganKongsberg OL27.10+5.539.46
6Gaute NysæterSkien OK30.11+8.5410.51
7Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi46.03+24.4616.33
8Sondre KornmoPorsgrunn OL1.00.32+39.1521.46
9Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering1.12.15+50.5825.59
Magnus SigurdssonStokke ILdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet
Emil Tonjer FingarsenElverum OKikke startet

H 15-16

5 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss43.177.15
2Benjamin GjoneSandefjord OK48.52+5.358.11
3Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL49.29+6.128.18
4Gabriel GjoneSandefjord OK52.22+9.058.47
5Niels DalgaardOK Pan Århus54.55+11.389.12
6Casper BlakskjærOK Pan Århus55.16+11.599.16
7Martin Christoffer BorgIL Koll59.03+15.469.54
8Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss1.06.22+23.0511.08
9Henrik Andreas TømtIL Imås1.12.58+29.4112.14
10Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.14.09+30.5212.26
11Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.20.25+37.0813.29
12Hallvard TjentlandLardal OL1.38.28+55.1116.31
Arne BerganKongsberg OLikke startet

H 17-

7 350 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Natvig ÅrstadHalden SK45.276.11
2Anders NordbergNydalens SK45.37+0.106.12
3Anders VisterNydalens SK47.19+1.526.26
4Hans Petter MathisenNTNUI47.57+2.306.31
5Daniel RoosTyrving IL48.48+3.216.38
6Ståle GjelstenKristiansand OK49.06+3.396.40
7Vegard DanielsenKristiansand OK49.10+3.436.41
8Christian BøenKristiansand OK51.21+5.546.59
9Anders VestølVegårshei IL53.33+8.067.17
10Olav VestølVegårshei IL54.15+8.487.22
11Håvard MyhreBækkelagets SK54.45+9.187.26
12Tobias KristensenNTNUI55.31+10.047.33
13Erling GrammeltvedtOK Skeidi56.50+11.237.43
14Konrad StamerPreetzer TSV57.35+12.087.50
15Sturla FrydenlundNTNUI58.52+13.258.00
16Dag Steinar RagvinBø OL59.04+13.378.02
17Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn59.40+14.138.07
18Samuel HedlundLånghundra IF1.00.04+14.378.10
18Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.00.04+14.378.10
20Halvard KornmoPorsgrunn OL1.00.36+15.098.14
21Mathias GløersenBækkelagets SK1.00.50+15.238.16
22Tobias RøddeGanddal IL1.01.24+15.578.21
23Erik LimaGanddal IL1.01.42+16.158.23
24Morten Bjerga SundliGanddal IL1.04.24+18.578.45
25Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.05.11+19.448.52
26Tobias MathisenPorsgrunn OL1.06.08+20.418.59
27Kristoffer NeslandTyrving IL1.06.42+21.159.04
28Eirik RavnanStokke IL1.08.16+22.499.17
29Petter Marki ErichsenNydalens SK1.08.43+23.169.20
30Ørjan Svaland AasKristiansand OK1.09.07+23.409.24
31Kenneth MydlandEgersund OK1.13.29+28.029.59
32Mikal Brastad LarsenNydalens SK1.13.50+28.2310.02
33Vebjørn Blom-HagenFossum IF1.15.04+29.3710.12
34Jens DalgaardKolding OK1.17.56+32.2910.36
35Vegard RanestadHamar OK1.18.05+32.3810.37
36Sondre Zahl HagenFossum IF1.18.52+33.2510.43
37Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)1.18.58+33.3110.44
38Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.24.08+38.4111.26
39Audun FingarsenElverum OK1.25.04+39.3711.34
40Robert FredriksenNotodden OL1.32.57+47.3012.38
41Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.37.22+51.5513.14
42Jonas KittelsenNTNUI1.47.35+1.02.0814.38
Jørgen GlorvigenElverum OKdiskvalifisert
Ole FlaattenOK Skeidibrutt
Gaute FriestadNydalens SKikke startet
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLikke startet
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet
Gustav Vinther Østermark JensenKolding OKikke startet
Marius AurebekkKristiansand OKikke startet
Sander Tonjer FingarsenElverum OKikke startet

H 40-

5 960 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)46.487.51
2Anders B. ØksenholtNydalens SK46.50+0.027.51
3Espen DanevadFredrikstad SK48.11+1.238.05
4Per Øyvind SteneNydalens SK49.20+2.328.16
4Asbjørn BygglandHøydalsmo IL49.20+2.328.16
6Jon SolbergBø OL49.51+3.038.21
7Kenneth WesterheimStord Orientering49.58+3.108.23
8Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa50.12+3.248.25
9Gisle NysæterSkien OK51.02+4.148.33
10Sturle FurlandSandefjord OK53.32+6.448.58
11Stein H. HagenFossum IF55.15+8.279.16
12Torbjørn Blom-hagenFossum IF55.41+8.539.20
13Ørjan RavndalÅlgård Orientering55.53+9.059.22
14Jørgen FrøydLarvik OK55.59+9.119.23
15Anders DalgaardKolding OK56.09+9.219.25
16Fredrik PerssonWing OK59.26+12.389.58
17Ola LestebergKongsberg OL1.00.48+14.0010.12
18Jens TjentlandLardal OL1.04.36+17.4810.50
19Bernt HellerudKonnerud IL1.05.10+18.2210.56
20Espen RøsteKongsberg OL1.06.30+19.4211.09
21Dag Arne LierIndre Østfold OK1.07.07+20.1911.15
22Pål WinbergOK Skeidi1.07.10+20.2211.16
23Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.07.41+20.5311.21
24Olle MalmringFreidig1.07.47+20.5911.22
25Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.08.08+21.2011.25
26Erik JuliussenSandefjord OK1.17.22+30.3412.58
Ole Jakob NesLarvik OKdiskvalifisert
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Henrik Bleken RudVang OLbrutt
Karl-Johan MalmbergTyrving ILikke startet
Jesper FlogstadIL Haukenikke startet
Kent Morgan StoremyrIL Haukenikke startet
Atle BorgersenHedrum OLikke startet

H 50-

5 510 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind HyllesethSkien OK45.428.17
2Gjermund RørenEiker OL45.46+0.048.18
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)45.51+0.098.19
4Tore BjørnerødOK Moss46.21+0.398.24
5Per Olav NærestadIF Trauma47.46+2.048.40
6Geir NilsenViul Orienteringsklubb47.53+2.118.41
7Lars-Inge ArnevikRingerike OL49.56+4.149.03
8Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering50.28+4.469.09
9Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)50.32+4.509.10
10Helge GisholtOK Skeidi51.43+6.019.23
11Oddvar TaksdalGanddal IL52.12+6.309.28
12Øystein HoloFossum IF53.16+7.349.40
13Sten Åge NygårdseterVegårshei IL53.53+8.119.46
14Per Olav HaarrGanddal IL54.34+8.529.54
15Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn54.37+8.559.54
16Lars Erik GjeinFossum IF56.12+10.3010.11
17Petter LøeNotodden OL56.55+11.1310.19
18Bjørn Henning GrandalTyrving IL57.17+11.3510.23
19Ulrik StaugaardFIF Hillerød Orientering57.38+11.5610.27
20Frode RobertsenStokke IL57.52+12.1010.30
21Per Kristian TømtIL Imås58.26+12.4410.36
22Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering58.29+12.4710.36
23Bjørn Idar SætranIF Trauma58.34+12.5210.37
24Øyvind FlaattenOK Skeidi1.00.07+14.2510.54
25Guttorm EggeIL GeoForm1.01.20+15.3811.07
26Per GustafssonKongsberg OL1.01.35+15.5311.10
27Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering1.02.23+16.4111.19
28Hallvard KorenOK Moss1.02.41+16.5911.22
29Svein-Erik KvameGanddal IL1.02.54+17.1211.24
30Michael ErtmannAllerød OK1.03.52+18.1011.35
31Harald BergeLøten o-lag1.05.19+19.3711.51
31Petter GlorvigenElverum OK1.05.19+19.3711.51
33Øyvind F EriksenNesbyen IL1.05.32+19.5011.53
34Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.05.43+20.0111.55
35Geir BråtenVegårshei IL1.07.07+21.2512.10
36Ole Petter VestølVegårshei IL1.13.15+27.3313.17
37Tom KristensenLarvik OK1.15.58+30.1613.47
38Erik HøivoldKongsberg OL1.16.45+31.0313.55
39Christian StamerPreetzer TSV1.17.53+32.1114.08
40Inge HaugeHisøy OK1.19.19+33.3714.23
41Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.26.28+40.4615.41
Jon KvisliBø OLdiskvalifisert
Roger ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Erling FredriksenIF Traumadiskvalifisert
Bjørnar OlsrødStokke ILdiskvalifisert
Hans BakkeBø OLbrutt
Olav BakkenØstmarka OKbrutt
Per Olav AndersenVang OLbrutt
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orienteringikke startet
Kristian KihleRingerike OLikke startet
Terje LinløkkenØstmarka OKikke startet
Per Ole DahlsrudNydalens SKikke startet
Stein BlomsethLillomarka OLikke startet
Geir FrøytlogEgersund OKikke startet

H 60-

4 000 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi35.328.53
2Onno VerberneOL Toten-Troll35.59+0.278.59
3Sigurd DæhliLøten o-lag37.28+1.569.22
4Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL38.22+2.509.35
5Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)38.27+2.559.36
6Otte OmdalGanddal IL39.34+4.029.53
7Jon Arvid FossumAsker Skiklubb39.53+4.219.58
8Terje Wiig MathisenNydalens SK40.20+4.4810.05
9Morten DueMåren OK40.53+5.2110.13
10Kjell MarksetIL Koll41.10+5.3810.17
11Egil Wickstrand IversenHeming Orientering41.16+5.4410.19
12Per Kristian EkebergTyrving IL41.58+6.2610.29
13Harald HoviSkien OK42.55+7.2310.43
14Widar TrømborgSande Sportsklubb43.12+7.4010.48
15Lars-Erik FiskumTyrving IL43.21+7.4910.50
16Sture OttesenIndre Østfold OK43.22+7.5010.50
17Inge GlittumOK Skeidi44.09+8.3711.02
18Arvid MydlandEgersund OK44.12+8.4011.03
19Øivind MyhreKongsberg OL44.58+9.2611.14
20Geir Holm GundersenKonnerud IL45.36+10.0411.24
21Per SchancheAsker Skiklubb45.38+10.0611.24
22Martin GranlyLillomarka OL48.09+12.3712.02
23Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering48.52+13.2012.13
24Frode BergersenHamar OK50.17+14.4512.34
25Bjørn ChristensenØstmarka OK51.25+15.5312.51
26Svein S JacobsenTyrving IL51.38+16.0612.54
27Rune KittelsenKristiansand OK53.13+17.4113.18
28Geir OwrenFreidig53.38+18.0613.24
29Ole JohanssonPorsgrunn OL53.49+18.1713.27
30Yngve GottfridssonNittedal OL54.15+18.4313.33
31Øivind FadumSande Sportsklubb54.51+19.1913.42
32Hugo A. ChristensenNotodden OL55.23+19.5113.50
33Sveinung RekaaNotodden OL57.01+21.2914.15
34Bjarne GimreGanddal IL57.03+21.3114.15
35Roy GjerdingOK Moss1.00.17+24.4515.04
36Ragnar Niemi BergStokke IL1.05.04+29.3216.16
37Rolf LundeEiker OL1.06.33+31.0116.38
38Per Chr. HagenBø OL1.06.45+31.1316.41
39Bent GalborgenIndre Østfold OK1.08.14+32.4217.03
40Eilef LandsverkSkien OK1.09.15+33.4317.18
41Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.19.44+44.1219.56
42Olav FlogstadIL Hauken1.26.07+50.3521.31
43Jan BøhleOL Trollo1.32.21+56.4923.05
Morten JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Petter NæssOppsal Orienteringbrutt
Per KaarbyFossum IFikke startet
Per SandbergNydalens SKikke startet
Tron SolbergOK Skeidiikke startet
Dag KristensenOK Skeidiikke startet
Reidar FossumAsker Skiklubbikke startet

H 70-

3 450 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell WintherOppsal Orientering33.399.45
2Hans Roar BakkenEiker OL34.24+0.459.58
3Tor TrøanHadeland OL36.51+3.1210.40
4Harry BreilandÅlgård Orientering36.55+3.1610.42
5Finn PettersenGjerstad IL38.26+4.4711.08
6Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering38.33+4.5411.10
7Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL39.33+5.5411.27
8Peter KlavenessMåren OK41.06+7.2711.54
9Øyvin SimonsenIL Imås41.43+8.0412.05
10John Thomas PetersenNittedal OL42.12+8.3312.13
11Elling AakreAndebu IL44.26+10.4712.52
12Runar KittilsenStokke IL45.11+11.3213.05
13Per Reidulf HolmOK Moss45.48+12.0913.16
14Anders TaraldrudIndre Østfold OK45.51+12.1213.17
15Jon FærdenNordre Follo Orientering46.04+12.2513.21
16Hans StordalOL Tønsberg og omegn48.35+14.5614.04
17Hasse BergstrømTyrving IL49.33+15.5414.21
18Ove Gunnar JacobsenStokke IL50.34+16.5514.39
19Bjørn W. LudvigsenSturla, IF50.45+17.0614.42
20Paul SkjakerHadeland OL52.11+18.3215.07
21Kay JørgensenPorsgrunn OL52.29+18.5015.12
22Atle RemmePorsgrunn OL52.36+18.5715.14
23Ragnar HillestadLardal OL53.20+19.4115.27
24Geir HusdalTIF Viking55.04+21.2515.57
25Øyvind SteneAsker Skiklubb55.27+21.4816.04
26Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL55.41+22.0216.08
27Helge FossheimHedrum OL56.22+22.4316.20
28Martin NaufHedrum OL57.37+23.5816.42
29Lars Martin GjeinStokke IL57.53+24.1416.46
30Bjørn SteenBø OL1.00.04+26.2517.24
31Helge RevhaugRingerike OL1.01.11+27.3217.44
32Øystein SkappelLillehammer OK1.02.36+28.5718.08
33Kjell SvihusGanddal IL1.03.12+29.3318.19
34Gunnar MosevollSkien OK1.03.23+29.4418.22
35Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.04.35+30.5618.43
36Carl Ove BergOK Skeidi1.04.39+31.0018.44
37Helge LyeTyrving IL1.05.01+31.2218.50
38Kjell MeenPorsgrunn OL1.05.37+31.5819.01
39Tormod DahlenRingerike OL1.06.50+33.1119.22
40Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.11.46+38.0720.48
41Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.25.52+52.1324.53
42Bjørn SpjelkavikTyrving IL1.30.30+56.5126.13
43Rolf LyePorsgrunn OL1.42.05+1.08.2629.35
Ronald BjervaDrangedal OLdiskvalifisert
Sigvald RobberstadStord Orienteringbrutt
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbikke startet

H 80-

2 740 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve FosseGimle IF44.0916.06
2Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslag49.23+5.1418.01
3Harald WibyeOK Moss55.15+11.0620.09
4Tor Eivind EdvardsenLarvik OK56.26+12.1720.35
5Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.08.11+24.0224.53
6Reppesgård MagnarHedrum OL1.12.45+28.3626.33
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert
Olav MostaulHøydalsmo ILdiskvalifisert
Henry SundsetvikOL Trollelgbrutt
Ingolf DybvikStord Orienteringikke startet
Oddvar GjelstadSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor