Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjelløpet i Vinje dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje dag 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 18 juli 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

1 910 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Erik BerganKongsberg OLfullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Vegard Bratland SolbergBø OLfullført
Alva Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Klara Zahl ErikssonKongsberg OLfullført
Julian MalmbergTyrving ILfullført
Lucas McGrailOK Pan Århusfullført
Markus Mydland HellandEgersund OKfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Ulrik Smidt NikolaisenNydalens SKfullført
Sigrid Hausken NordbergNydalens SKfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Tiril Holth RekaaRøyken OLfullført
Oskar SteneNydalens SKfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)fullført
Beth Paludan CarlsenFreidigdiskvalifisert
Cecilie ErtmannAllerød OKdiskvalifisert
Linn MalmbergTyrving ILdiskvalifisert
Sturla SigurdssonStokke ILdiskvalifisert
Balder Solberg FredheimSandefjord OKbrutt
Ask Bjorvand JosefsenOddersjaa SSKikke startet
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKikke startet

C-åpen 10-16

3 410 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.59.1734.58
Vilma DanevadFredrikstad SK41.0812.03
Theo Solberg FredheimSandefjord OK59.1617.22
Sandra Sofie TømtIL Imås52.5815.31
Einar ØstvoldHeming Orientering46.1113.32
Emma GlorvigenElverum OKdiskvalifisert

C-åpen 17-

3 410 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn NorheimFreidig33.599.57
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn40.55+6.5611.59
3Mette KristensenNydalens SK46.05+12.0613.30
4Hanne GrandalTyrving IL50.32+16.3314.49
5Marie KristensenPorsgrunn OL55.12+21.1316.11
6Lene MeenPorsgrunn OL57.33+23.3416.52
7Eli Tufte HanssenEiker OL1.01.26+27.2718.00
8Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering1.05.41+31.4219.15
9Ingvill HoftunAsker Skiklubb1.08.33+34.3420.06
10Stine GrønvoldElverum OK1.08.55+34.5620.12
11Lotte VintherKolding OK1.09.20+35.2120.19
12Anne Melsom BjerkeStokke IL1.12.06+38.0721.08
13Frøy HagelidFreidig1.44.00+1.10.0130.29
14Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.58.55+1.24.5634.52
15Tirill Liby SeipOK Skeidi2.06.16+1.32.1737.01
16Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn2.08.59+1.35.0037.49
Jorunn Brun SagaSkien OKdiskvalifisert
Astrid LundeDrangedal OLikke startet
Kristin JohanssonHedrum OLikke startet
Monica Tveit TjentlandLardal OLikke startet

B-åpen 10-16

3 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mari Ovidia RanestadHamar OK1.13.2019.33

B-åpen 17-

3 750 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Snorre FrydenlundSturla, IF43.0311.28
2Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)45.07+2.0412.01
3Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL47.50+4.4712.45
4Hanne MongNydalens SK48.50+5.4713.01
5Olav BakkenØstmarka OK51.05+8.0213.37
6Børre GrovanOL Tønsberg og omegn51.18+8.1513.40
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn54.25+11.2214.30
8Ingvil SnøfuglFreidig54.38+11.3514.34
9Tuva Krafft MyhrenHisøy OK56.30+13.2715.04
10Knut GjoneSandefjord OK58.43+15.4015.39
11Ingrid Lundin BerganKongsberg OL59.44+16.4115.55
12Camilla DalgaardKolding OK1.06.16+23.1317.40
13Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.10.59+27.5618.55
14Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering1.11.28+28.2519.03
15Ingrid NermoenØstmarka OK1.11.38+28.3519.06
16Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.13.33+30.3019.36
17Dirk NolteFreidig1.23.51+40.4822.21
18Else StordalOL Tønsberg og omegn1.25.21+42.1822.45
19Arild SvihusGanddal IL1.26.01+42.5822.56
20Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi1.31.56+48.5324.30
21Maria Nilsson RøddeGanddal IL1.34.27+51.2425.11
22Tore RøddeGanddal IL1.37.28+54.2525.59
23Trond TaraldsenMalvik IL1.37.45+54.4226.04
24Therese NilsenIL Imås1.39.19+56.1626.29
25Pål BakkeNOTEAM2.02.45+1.19.4232.44
26Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb2.31.02+1.47.5940.16
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Aud I SpjelkavikTyrving ILdiskvalifisert
Sigrun GjoneSandefjord OKbrutt
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

AK-åpen

4 500 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Patrick McGrailOK Pan Århus31.226.58
2Jon SolbergBø OL35.49+4.277.57
3Gunvor Hov HøydalFossum IF39.07+7.458.41
4Snorre VegganOppsal Orientering40.02+8.408.53
5Rune Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering42.46+11.249.30
6Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL43.25+12.039.38
7Martin AusenPorsgrunn OL43.46+12.249.43
8Rikke MonradFIF Hillerød Orientering45.29+14.0710.06
9Silje ArntzenNTNUI46.02+14.4010.13
10Øyvind F EriksenNesbyen IL47.29+16.0710.33
11Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)47.56+16.3410.39
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL48.00+16.3810.40
13Oddvar TaksdalGanddal IL48.01+16.3910.40
14Rie McGrailOK Pan Århus48.50+17.2810.51
15Reidar StensengKonnerud IL50.25+19.0311.12
16Øyvind FlaattenOK Skeidi52.59+21.3711.46
17Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering53.49+22.2711.57
18Per Bjarne MyhreVindafjord Orienteringslag53.57+22.3511.59
19Stine NjåsteinTyrving IL54.30+23.0812.06
20Anna MeenPorsgrunn OL55.21+23.5912.18
21Håkon Nergaard BergStokke IL56.03+24.4112.27
22Sunniva Nergaard BergStokke IL56.18+24.5612.30
23Silje BøenKristiansand OK56.38+25.1612.35
24Pernille Nauf BorgersenHedrum OL1.01.38+30.1613.41
25Olav HellandEgersund OK1.02.01+30.3913.46
26Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering1.02.58+31.3613.59
27Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering1.03.01+31.3914.00
28Are NjåsteinTyrving IL1.04.04+32.4214.14
29Maiken SandbergNydalens SK1.08.03+36.4115.07
30Morten AndresenOK Skeidi1.08.37+37.1515.14
31Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.14.24+43.0216.32
32Anita SælevikVindafjord Orienteringslag1.15.18+43.5616.44
33Elisabeth Bratland SolbergBø OL1.15.44+44.2216.49
34Kim Farnes HansenLierbygda OL1.18.25+47.0317.25
35Tine DalgaardKolding OK1.24.34+53.1218.47
36Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.44.59+1.13.3723.19
37Kristin Solberg FredheimSandefjord OK1.45.45+1.14.2323.30
38Janne Fossum MalmringFreidig1.58.26+1.27.0426.19
Ole Kristian TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jane Mydland HellandEgersund OKbrutt
Janne BjorvandOddersjaa SSKbrutt
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

AL-åpen

10 220 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar OlsrødStokke IL1.53.2211.05
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn2.03.06+9.4412.02
3Trond EvensenOL Tønsberg og omegn2.04.36+11.1412.11
4Jørgen GlorvigenElverum OK2.06.36+13.1412.23
5Kåre UlevågNOTEAM2.18.14+24.5213.31
6Ole FlaattenOK Skeidi2.18.56+25.3413.35
7Jenny-Ann MalmbergTyrving IL2.21.57+28.3513.53
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SKbrutt
John RundeKristiansand OKikke startet

D 9-10

1 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa14.367.38
Maren Bleken RudVang OL20.0010.28
Ida Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering32.2316.57
Irene Storler SnøfuglFreidig14.247.32
Marit Storler SnøfuglFreidig13.487.13

D 11-12

3 410 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL31.169.10
2Anna Strøm JuliussenSandefjord OK31.59+0.439.22
3Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa33.31+2.159.49
4Vigdis SigurdsdottirStokke IL43.31+12.1512.45
5Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK55.42+24.2616.20
6Maja Sjøgren CarlsenFreidig1.09.31+38.1520.23
7Emma Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering1.11.39+40.2321.00
8Eirill Hagelid NorheimFreidig1.44.40+1.13.2430.41

D 13-14

3 750 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK30.078.01
2Annika StamerPreetzer TSV33.27+3.208.55
3Ada C StokkelandÅlgård Orientering36.30+6.239.44
4Jenny DanevadFredrikstad SK38.21+8.1410.13
5Julie Mydland HellandEgersund OK42.48+12.4111.24
6Iselin HøivoldKongsberg OL43.42+13.3511.39
7Daniella GjoneSandefjord OK44.39+14.3211.54
8Mina Bleken RudVang OL45.17+15.1012.04
9Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn49.10+19.0313.06
10Juni Hagelid NorheimFreidig52.32+22.2514.00
11Ine Bohnhorst TegdanFreidig55.02+24.5514.40
12Ingrid LestebergKongsberg OL1.03.02+32.5516.48
13Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.13.12+43.0519.31
14Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.13.35+43.2819.37
Marte EgerKongsberg OLikke startet

D 15-16

5 440 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna TaksdalGanddal IL52.289.38
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK55.00+2.3210.06
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn55.29+3.0110.11
4Amalie ErtmannAllerød OK55.48+3.2010.15
5Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL58.26+5.5810.44
6Anna Aurora NolteFreidig58.51+6.2310.49
7Maren HenriksenVang OL1.01.27+8.5911.17
8Marie ScheeleNydalens SK1.03.06+10.3811.35
9Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1.06.03+13.3512.08
10Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering1.06.26+13.5812.12
11Sigrid NermoenØstmarka OK1.10.59+18.3113.02
12Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering1.12.10+19.4213.15
13Ingvild GustafssonKongsberg OL1.12.34+20.0613.20
14Lina Storler SnøfuglFreidig1.13.24+20.5613.29
15Kathinka Zahl HagenFossum IF1.14.59+22.3113.47
16Anne ØstvoldHeming Orientering1.17.24+24.5614.13
17Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.27.31+35.0316.05
18Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi1.47.12+54.4419.42
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet
Signe HoloFossum IFikke startet

D 17-

10 220 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.13.057.09
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.15.11+2.067.21
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.33.40+20.359.09
4Elin BjervaLarvik OK1.41.45+28.409.57
5Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa2.02.11+49.0611.57
6Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK2.06.57+53.5212.25
7Linda GammelsæterNordre Follo Orientering2.16.02+1.02.5713.18
8Emma Bangstad BergersenHamar OK2.21.27+1.08.2213.50
9Bjørg GranlyByåsen IL2.41.49+1.28.4415.50
Anna-Thekla TonjerElverum OKdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Selma HøivoldKongsberg OLbrutt
Ingrid MobråthenSandefjord OKikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

D 40-

8 150 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.15.599.19
2Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK1.26.06+10.0710.33
3Dana B. SteneNydalens SK1.31.54+15.5511.16
4Ingjerd SommerstadKongsberg OL1.34.13+18.1411.33
5Birgit Økern JensenKonnerud IL1.37.38+21.3911.58
6Sara MathisenPorsgrunn OL1.40.41+24.4212.21
7Tone Bleken RudVang OL1.42.50+26.5112.37
8Ellen GustafssonKongsberg OL1.44.04+28.0512.46
9Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.49.39+33.4013.27
10Audrun UtskarpenIL GeoForm1.52.22+36.2313.47
11Turid Zagar NesLarvik OK1.54.38+38.3914.03
12Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.55.34+39.3514.10
13Mette Resell NolteFreidig1.56.14+40.1514.15
14Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.57.39+41.4014.26
15Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK2.00.40+44.4114.48
16Marianne HaugeHisøy OK2.13.04+57.0516.19
17Linda Zahl ErikssonKongsberg OL2.15.18+59.1916.36
18Siv WiersdalenPorsgrunn OL2.54.20+1.38.2121.23
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Ann-Karin LestebergKongsberg OLbrutt
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKikke startet
Kristin EgerKongsberg OLikke startet

D 50-

4 670 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsti KringhaugRingerike OL47.0110.04
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)50.57+3.5610.54
3Marianne OmdalKongsberg OL51.46+4.4511.05
4Marianne NjåsteinTyrving IL52.04+5.0311.08
5Aud Ellen BrevikSturla, IF52.17+5.1611.11
6Arnhild U. BråtenVegårshei IL53.21+6.2011.25
7Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL53.27+6.2611.26
8Torunn Økern JensenRingerike OL54.35+7.3411.41
9Tone Karina IngesenSarpsborg OL55.06+8.0511.47
10Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL55.16+8.1511.50
11Hilde StorløkkenKongsberg OL56.47+9.4612.09
12Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK57.01+10.0012.12
13Else GrandalTyrving IL1.00.22+13.2112.55
14Tove HeimdalKonnerud IL1.01.51+14.5013.14
15Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.01.59+14.5813.16
16Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.02.45+15.4413.26
17Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.02.49+15.4813.27
18Solveig SikkelandTyrving IL1.03.18+16.1713.33
19Hilde ForbordMalvik IL1.04.20+17.1913.46
20Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.04.23+17.2213.47
21Lill-Ann TorpSandefjord OK1.04.40+17.3913.50
22Tone StoklandSandefjord OK1.11.11+24.1015.14
23Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.12.03+25.0215.25
24Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.14.29+27.2815.56
25Eldri HoloFossum IF1.19.27+32.2617.00
26Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.24.53+37.5218.10
27Anna GöhlmanTyrving IL1.28.35+41.3418.58
28Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.44.53+57.5222.27
Marianne MyklebustHamar OKdiskvalifisert
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orienteringbrutt

D 60-

4 500 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb44.379.54
2Grete Synnøve B HoviSkien OK49.37+5.0011.01
3Berit DanielsenTyrving IL50.57+6.2011.19
4Ingrid StrandeSkien OK51.21+6.4411.24
5Eli Marie WiigPorsgrunn OL52.57+8.2011.46
6Wenche BjørnstadRingsaker OK53.26+8.4911.52
7Hanne HerumOK Skeidi54.52+10.1512.11
8Gunhild HennumLierbygda OL55.43+11.0612.22
9Ann Karin TjørhomGanddal IL55.55+11.1812.25
10Lis DæhliLøten o-lag57.42+13.0512.49
11Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering58.01+13.2412.53
12Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubb58.41+14.0413.02
13Lena GottfridssonNittedal OL59.09+14.3213.08
14Runa SkyttersæterHeming Orientering59.28+14.5113.12
15Grete Berge OwrenFreidig59.42+15.0513.16
16Siri BjorvandBirkenes IL1.00.20+15.4313.24
17Lill Ramberg SkappelLillehammer OK1.03.42+19.0514.09
18Unni RyeAsker Skiklubb1.10.41+26.0415.42
19Anne Lise AndreassenSandefjord OK1.16.46+32.0917.03
20Anne SørumIndre Østfold OK1.17.10+32.3317.08
21Aud KjemperudEiker OL1.24.46+40.0918.50
22Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.25.54+41.1719.05
23Olaug F MydlandEgersund OK1.27.43+43.0619.29
24Grethe Lill RyengSturla, IF1.33.57+49.2020.52
Inger NergaardStokke ILbrutt
Elisabeth RødAndebu ILbrutt
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbikke startet

D 70-

4 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edel SlettemarkStord Orientering1.05.0914.28
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL1.13.18+8.0916.17
3Berit GrosvoldEiker OL1.27.00+21.5119.20
4Eli KlovningPorsgrunn OL1.33.00+27.5120.40
5Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.33.31+28.2220.46
6Ingunn FjørtoftBø OL1.43.59+38.5023.06
Gerd LangsethLarvik OKbrutt
Elin DahlenRingerike OLbrutt

H 9-10

1 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Rasmus DalgaardKolding OK15.258.04
Magnus LestebergKongsberg OL41.4521.51
Sebastian MalmbergTyrving IL32.0316.46
Linus Fossum MalmringFreidig23.1412.09
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK31.1716.22
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)27.4014.29
Filip Leonard NolteFreidigdiskvalifisert

H 11-12

3 410 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage BjorvandOddersjaa SSK28.378.23
2Sindre FurlandSandefjord OK28.47+0.108.26
3Emil Aleksander NolteFreidig29.57+1.208.46
4Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)31.47+3.109.19
5Emil DalgaardKolding OK34.02+5.259.58
6Aksel Tonjer FingarsenElverum OK34.28+5.5110.06
7Nils Zahl ErikssonKongsberg OL41.05+12.2812.02
8Eirik LestebergKongsberg OL45.03+16.2613.12
9Johan DalgaardKolding OK46.50+18.1313.44
10William McGrailOK Pan Århus47.40+19.0313.58
11Gaute Bratland SolbergBø OL1.18.18+49.4122.57
Sigve Bohnhorst TegdanFreidigikke startet

H 13-14

3 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL31.138.19
2Jarand GustafssonKongsberg OL31.36+0.238.25
3Mathias LinløkkenØstmarka OK31.53+0.408.30
4Ludvik Storler SnøfuglFreidig33.43+2.308.59
5Jan Olav BerganKongsberg OL34.11+2.589.06
6August Hellerud SireKonnerud IL35.04+3.519.21
7Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi38.45+7.3210.20
8Magnus SigurdssonStokke IL41.12+9.5910.59
9Emil Tonjer FingarsenElverum OK47.17+16.0412.36
10Sondre KornmoPorsgrunn OL58.40+27.2715.38
11Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering1.01.11+29.5816.18

H 15-16

8 150 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss1.07.308.16
2Benjamin GjoneSandefjord OK1.08.15+0.458.22
3Casper BlakskjærOK Pan Århus1.12.04+4.348.50
4Arne BerganKongsberg OL1.12.58+5.288.57
5Gabriel GjoneSandefjord OK1.17.00+9.309.26
6Martin Christoffer BorgIL Koll1.17.06+9.369.27
7Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss1.27.22+19.5210.43
8Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL1.28.29+20.5910.51
9Samuel A StokkelandÅlgård Orientering1.30.35+23.0511.06
10Niels DalgaardOK Pan Århus1.30.39+23.0911.07
11Henrik Andreas TømtIL Imås1.31.56+24.2611.16
12Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2.01.06+53.3614.51
13Henrik Repstad StoremyrIL Hauken2.31.16+1.23.4618.33
Hallvard TjentlandLardal OLikke startet

H 17-

13 720 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VisterNydalens SK1.33.166.47
2Daniel RoosTyrving IL1.33.40+0.246.49
3Vegard DanielsenKristiansand OK1.35.04+1.486.55
4Sander ArntzenAsker Skiklubb1.38.06+4.507.09
5Christian BøenKristiansand OK1.39.01+5.457.13
6Olle BoströmTyrving IL1.40.42+7.267.20
7Hans Petter MathisenNTNUI1.44.13+10.577.35
8Konrad StamerPreetzer TSV1.47.39+14.237.50
9Petter Marki ErichsenNydalens SK1.49.59+16.438.00
10Anders VestølVegårshei IL1.52.23+19.078.11
11Olav VestølVegårshei IL1.53.30+20.148.16
12Anders B. ØksenholtNydalens SK1.57.39+24.238.34
13Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK1.59.42+26.268.43
14Håvard VassendenFrol IL2.00.21+27.058.46
15Kristoffer NeslandTyrving IL2.00.31+27.158.47
16Ørjan Svaland AasKristiansand OK2.02.43+29.278.56
17Mathias GløersenBækkelagets SK2.03.42+30.269.00
18Tobias KristensenNTNUI2.04.51+31.359.05
19Åsmund SlokvikNotodden OL2.05.40+32.249.09
20Tobias RøddeGanddal IL2.06.44+33.289.14
21Dag Steinar RagvinBø OL2.06.50+33.349.14
22Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL2.09.21+36.059.25
23Erling GrammeltvedtOK Skeidi2.09.25+36.099.25
24Rasmus MathisenPorsgrunn OL2.10.39+37.239.31
25Morten Bjerga SundliGanddal IL2.11.10+37.549.33
26Eirik RavnanStokke IL2.11.54+38.389.36
27Vebjørn Blom-HagenFossum IF2.14.53+41.379.49
28Erik LimaGanddal IL2.21.32+48.1610.18
29Mikal Brastad LarsenNydalens SK2.24.00+50.4410.29
30Tobias MathisenPorsgrunn OL2.26.23+53.0710.40
31Audun FingarsenElverum OK2.26.50+53.3410.42
32Sturla FrydenlundNTNUI2.31.00+57.4411.00
33Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)2.34.10+1.00.5411.14
34Kenneth MydlandEgersund OK2.38.42+1.05.2611.34
35Vegard RanestadHamar OK2.55.06+1.21.5012.45
36Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL2.57.17+1.24.0112.55
37Robert FredriksenNotodden OL3.13.01+1.39.4514.04
38Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL3.19.21+1.46.0514.31
39Jonas KittelsenNTNUI3.36.36+2.03.2015.47
Håvard MyhreBækkelagets SKdiskvalifisert
Thomas Natvig ÅrstadHalden SKdiskvalifisert
Jens DalgaardKolding OKdiskvalifisert
Halvard KornmoPorsgrunn OLbrutt
Gustav Vinther Østermark JensenKolding OKbrutt
Sondre Zahl HagenFossum IFbrutt
Samuel HedlundLånghundra IFbrutt
Sander Tonjer FingarsenElverum OKikke startet
Ståle GjelstenKristiansand OKikke startet
Marius AurebekkKristiansand OKikke startet
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet
Gaute FriestadNydalens SKikke startet

H 40-

10 220 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering1.21.217.57
2Jørgen TegdanFreidig1.25.24+4.038.21
3Per Øyvind SteneNydalens SK1.26.16+4.558.26
4Espen DanevadFredrikstad SK1.28.25+7.048.39
5Ole Jakob NesLarvik OK1.28.35+7.148.40
6Jørn SundbyLarvik OK1.30.37+9.168.51
6Torbjørn Blom-hagenFossum IF1.30.37+9.168.51
8Espen RøsteKongsberg OL1.33.28+12.079.08
9Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.35.04+13.439.18
10Stein H. HagenFossum IF1.39.54+18.339.46
11Jørgen FrøydLarvik OK1.40.53+19.329.52
12Sturle FurlandSandefjord OK1.43.36+22.1510.08
13Ola LestebergKongsberg OL1.50.48+29.2710.50
14Karl-Johan MalmbergTyrving IL1.55.49+34.2811.19
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.56.39+35.1811.24
16Pål WinbergOK Skeidi2.00.34+39.1311.47
17Fredrik PerssonWing OK2.00.52+39.3111.49
18Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK2.01.39+40.1811.54
19Dag Arne LierIndre Østfold OK2.04.56+43.3512.13
20Morten Fredheim SolbergSandefjord OK2.07.08+45.4712.26
21Bernt HellerudKonnerud IL2.08.58+47.3712.37
22Eivind Sjøgren OlsenFreidig2.20.32+59.1113.45
23Atle BorgersenHedrum OL2.38.32+1.17.1115.30
24Jesper FlogstadIL Hauken2.39.22+1.18.0115.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Kent Morgan StoremyrIL Hauken4.16.22+2.55.0125.05
Anders DalgaardKolding OKdiskvalifisert
Henrik Bleken RudVang OLdiskvalifisert
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLbrutt
Tom KristensenLarvik OKbrutt
Erik JuliussenSandefjord OKikke startet
Jens TjentlandLardal OLikke startet

H 50-

8 150 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling FredriksenIF Trauma1.08.088.21
2Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.10.30+2.228.39
3Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.11.15+3.078.44
4Per Olav NærestadIF Trauma1.11.45+3.378.48
5Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering1.12.38+4.308.54
6Øystein HoloFossum IF1.12.42+4.348.55
7Tore BjørnerødOK Moss1.12.56+4.488.56
8Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)1.14.26+6.189.07
9Øyvind HyllesethSkien OK1.14.45+6.379.10
10Kristian KihleRingerike OL1.14.47+6.399.10
11Helge GisholtOK Skeidi1.15.54+7.469.18
12Per Kristian TømtIL Imås1.18.08+10.009.35
13Bjørn Idar SætranIF Trauma1.18.16+10.089.36
14Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering1.20.15+12.079.50
15Lars Erik GjeinFossum IF1.21.08+13.009.57
16Christian StamerPreetzer TSV1.21.15+13.079.58
17Ole Petter VestølVegårshei IL1.21.17+13.099.58
18Guttorm EggeIL GeoForm1.22.12+14.0410.05
19Per GustafssonKongsberg OL1.23.04+14.5610.11
20Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.25.37+17.2910.30
21Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.25.59+17.5110.33
22Petter LøeNotodden OL1.26.09+18.0110.34
23Svein-Erik KvameGanddal IL1.28.23+20.1510.50
24Harald BergeLøten o-lag1.29.19+21.1110.57
25Ole IngesenSarpsborg OL1.29.57+21.4911.02
26Frode RobertsenStokke IL1.32.39+24.3111.22
27Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.33.15+25.0711.26
28Ulrik StaugaardFIF Hillerød Orientering1.34.38+26.3011.36
29Per Olav AndersenVang OL1.36.02+27.5411.46
30Geir FrøytlogEgersund OK1.39.06+30.5812.09
31Geir BråtenVegårshei IL1.42.24+34.1612.33
32Roger ØstvoldHeming Orientering1.43.31+35.2312.42
33Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.46.47+38.3913.06
34Hallvard KorenOK Moss1.52.46+44.3813.50
35Michael ErtmannAllerød OK1.53.56+45.4813.58
36Hans BakkeBø OL1.57.17+49.0914.23
37Per Ole DahlsrudNydalens SK2.01.31+53.2314.54
38Erik HøivoldKongsberg OL2.25.36+1.17.2817.51
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Inge HaugeHisøy OKbrutt
Per Olav HaarrGanddal ILbrutt
Petter GlorvigenElverum OKbrutt
Bjørn Henning GrandalTyrving ILbrutt
Stein BlomsethLillomarka OLikke startet
Kent JensenKolding OKikke startet
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 60-

5 440 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)51.159.25
2Arve GlittumOK Skeidi51.40+0.259.29
3Arvid MydlandEgersund OK54.38+3.2310.02
4Sture OttesenIndre Østfold OK54.58+3.4310.06
5Sigurd DæhliLøten o-lag55.37+4.2210.13
6Morten DueMåren OK57.36+6.2110.35
7Widar TrømborgSande Sportsklubb58.01+6.4610.39
8Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL59.34+8.1910.56
9Lars-Erik FiskumTyrving IL1.00.03+8.4811.02
10Terje Wiig MathisenNydalens SK1.00.20+9.0511.05
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering1.00.42+9.2711.09
12Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.01.49+10.3411.21
13Geir OwrenFreidig1.02.45+11.3011.32
14Frode BergersenHamar OK1.02.48+11.3311.32
15Otte OmdalGanddal IL1.03.02+11.4711.35
16Geir Holm GundersenKonnerud IL1.03.27+12.1211.39
17Inge GlittumOK Skeidi1.03.28+12.1311.39
18Jon Arvid FossumAsker Skiklubb1.04.11+12.5611.47
19Per Kristian EkebergTyrving IL1.04.39+13.2411.53
20Bjørn ChristensenØstmarka OK1.04.49+13.3411.54
21Svein S JacobsenTyrving IL1.05.00+13.4511.56
22Øivind FadumSande Sportsklubb1.06.02+14.4712.08
23Øivind MyhreKongsberg OL1.06.21+15.0612.11
24Are EriksenOslostudentenes IK1.07.18+16.0312.22
25Harald HoviSkien OK1.07.39+16.2412.26
26Per SchancheAsker Skiklubb1.09.35+18.2012.47
27Bent GalborgenIndre Østfold OK1.13.49+22.3413.34
28Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.14.00+22.4513.36
29Per SandbergNydalens SK1.14.50+23.3513.45
30Petter NæssOppsal Orientering1.16.19+25.0414.01
31Rune KittelsenKristiansand OK1.18.48+27.3314.29
32Sveinung RekaaNotodden OL1.20.35+29.2014.48
33Hugo A. ChristensenNotodden OL1.20.39+29.2414.49
34Morten JohannessenRøyken OL1.20.51+29.3614.51
35Yngve GottfridssonNittedal OL1.21.46+30.3115.01
36Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.22.18+31.0315.07
37Tom SagaSkien OK1.23.55+32.4015.25
38Roy GjerdingOK Moss1.26.07+34.5215.49
39Olav FlogstadIL Hauken1.30.00+38.4516.32
40Bjarne GimreGanddal IL1.30.25+39.1016.37
41Magne VollenOslostudentenes IK1.31.03+39.4816.44
42Jan BøhleOL Trollo1.33.43+42.2817.13
43Ole JohanssonPorsgrunn OL1.34.04+42.4917.17
44Martin GranlyLillomarka OL1.47.16+56.0119.43
45Ragnar Niemi BergStokke IL1.53.31+1.02.1620.52
46Onno VerberneOL Toten-Troll1.58.00+1.06.4521.41
Tron SolbergOK Skeididiskvalifisert
Reidar FossumAsker Skiklubbikke startet
Kjell MarksetIL Kollikke startet
Dag KristensenOK Skeidiikke startet
Per KaarbyFossum IFikke startet

H 70-

4 670 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering45.389.46
2Tor TrøanHadeland OL46.53+1.1510.02
3Harry BreilandÅlgård Orientering49.52+4.1410.40
4Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL50.15+4.3710.45
5Hans Roar BakkenEiker OL50.39+5.0110.50
6Peter KlavenessMåren OK53.03+7.2511.21
7Helge LyeTyrving IL54.48+9.1011.44
8Finn PettersenGjerstad IL54.50+9.1211.44
9Ragnar HillestadLardal OL56.27+10.4912.05
10Per Reidulf HolmOK Moss57.30+11.5212.18
11Sigvald RobberstadStord Orientering58.41+13.0312.33
12Elling AakreAndebu IL58.51+13.1312.36
13Øyvind SteneAsker Skiklubb59.20+13.4212.42
14Anders TaraldrudIndre Østfold OK59.24+13.4612.43
15Øyvin SimonsenIL Imås59.36+13.5812.45
16Helge FossheimHedrum OL1.01.05+15.2713.04
17Kay JørgensenPorsgrunn OL1.01.58+16.2013.16
18Paul SkjakerHadeland OL1.03.22+17.4413.34
19Geir HusdalTIF Viking1.03.47+18.0913.39
20John Thomas PetersenNittedal OL1.03.48+18.1013.39
21Helge RevhaugRingerike OL1.09.19+23.4114.50
22Martin NaufHedrum OL1.11.14+25.3615.15
23Tormod DahlenRingerike OL1.13.13+27.3515.40
24Jon FærdenNordre Follo Orientering1.14.53+29.1516.02
25Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.15.02+29.2416.04
26Carl Ove BergOK Skeidi1.19.53+34.1517.06
27Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.20.51+35.1317.18
28Kjell SvihusGanddal IL1.21.47+36.0917.30
29Gunnar MosevollSkien OK1.27.29+41.5118.43
30Odd AureDrangedal OL1.38.22+52.4421.03
31Lars Martin GjeinStokke IL1.38.30+52.5221.05
32Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.40.05+54.2721.25
33Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.41.49+56.1121.48
34Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.44.01+58.2322.16
35Magne KlovningPorsgrunn OL1.52.31+1.06.5324.05
36Ronald BjervaDrangedal OL1.53.13+1.07.3524.14
37Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering2.15.25+1.29.4728.59
Bjørn SpjelkavikTyrving ILdiskvalifisert
Hasse BergstrømTyrving ILbrutt
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbikke startet

H 80-

4 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve FosseGimle IF1.12.4416.09
2Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.20.45+8.0117.56
3Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslag1.26.35+13.5119.14
4Reppesgård MagnarHedrum OL1.37.47+25.0321.43
5Henry SundsetvikOL Trollelg1.39.38+26.5422.08
6Harald WibyeOK Moss1.56.35+43.5125.54
7Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK2.02.14+49.3027.09
8Ingolf DybvikStord Orientering2.06.12+53.2828.02
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert
Oddvar GjelstadSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor