Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Øyfjelløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Øyfjelløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: fredag 17 juli 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | AK-åpen

N-åpen

1 680 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringfullført
Sofie BøenKristiansand OKfullført
Lucas McGrailOK Pan Århusfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Ana Zagar NesLarvik OKfullført
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)fullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført

C-åpen 10-16

1 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.18.2639.36
Einar ØstvoldHeming Orientering1.18.4739.47

C-åpen 17-

1 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KristensenPorsgrunn OL42.5921.42
2Ingvill HoftunAsker Skiklubb49.47+6.4825.08
3Mette KristensenNydalens SK52.26+9.2726.28
4Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.03.12+20.1331.55
5Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering1.18.32+35.3339.39

B-åpen 17-

2 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrun GjoneSandefjord OK43.1817.06
2Olav BakkenØstmarka OK46.06+2.4818.13
3Rita RaastadSkien OK47.24+4.0618.44
4Knut GjoneSandefjord OK47.30+4.1218.46
5Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.01.06+17.4824.09
6Ingvil SnøfuglFreidig1.07.15+23.5726.34
7Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.17.42+34.2430.42
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeididiskvalifisert

D 9-10

1 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa13.438.09
0Ida Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering28.5617.13
0Irene Storler SnøfuglFreidig15.139.03
0Marit Storler SnøfuglFreidig14.168.29

D 11-12

1 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa21.1010.41
2Maja Sjøgren CarlsenFreidig52.43+31.3326.37
3Emma Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering1.37.31+1.16.2149.15

D 13-14

2 530 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK25.109.56
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering31.23+6.1312.24
3Daniella GjoneSandefjord OK35.47+10.3714.08
4Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering53.40+28.3021.12

D 15-16

3 280 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering33.4710.17
2Marie ScheeleNydalens SK37.53+4.0611.32
3Kathinka Zahl HagenFossum IF39.55+6.0812.10
4Anna TaksdalGanddal IL43.19+9.3213.12
5Signe HoloFossum IF47.38+13.5114.31
6Anne ØstvoldHeming Orientering47.52+14.0514.35
7Maren HenriksenVang OL49.24+15.3715.03
8Lina Storler SnøfuglFreidig49.53+16.0615.12
9Anna Aurora NolteFreidig56.13+22.2617.08
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Inga Skaarer WiklundNydalens SKdiskvalifisert

D 17-

3 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexandra LinløkkenØstmarka OK41.5012.45
2Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa46.07+4.1714.03
3Live ØstvoldHeming Orientering47.32+5.4214.29
4Silje BøenKristiansand OK53.54+12.0416.25
5Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.02.25+20.3519.01

D 40-

3 280 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin BjervaLarvik OK31.099.29
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL36.49+5.4011.13
3Mariann Øren ArvesenSandefjord OK41.49+10.4012.44
4Rikke MonradFIF Hillerød Orientering43.16+12.0713.11
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL44.20+13.1113.30
6Turid Zagar NesLarvik OK45.06+13.5713.45
7Rie McGrailOK Pan Århus47.22+16.1314.26
8Audrun UtskarpenIL GeoForm47.32+16.2314.29
9Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering51.17+20.0815.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Mette Resell NolteFreidig54.40+23.3116.40
11Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.08.49+37.4020.58
Beth Paludan CarlsenFreidigdiskvalifisert

D 50-

2 680 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Holt HanssenMåren OK31.3611.47
2Marianne NjåsteinTyrving IL31.40+0.0411.48
3Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL36.51+5.1513.44
4Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL37.00+5.2413.48
5Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK38.10+6.3414.14
6Randi NicolaisenAsker Skiklubb42.16+10.4015.46
7Veslemøy SolbergKonnerud IL44.06+12.3016.27
8Eldri HoloFossum IF50.36+19.0018.52
9Tone Karina IngesenSarpsborg OL58.16+26.4021.44

D 60-

2 680 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Synnøve B HoviSkien OK31.2011.41
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll34.28+3.0812.51
3Berit DanielsenTyrving IL34.38+3.1812.55
4Ingrid StrandeSkien OK37.57+6.3714.09
5Eli Marie WiigPorsgrunn OL38.55+7.3514.31
6Lena GottfridssonNittedal OL39.35+8.1514.46
7Grete Berge OwrenFreidig45.48+14.2817.05
8Lill Ramberg SkappelLillehammer OK45.56+14.3617.08
9Siri BjorvandBirkenes IL48.08+16.4817.57
10Grethe Lill RyengSturla, IF1.24.18+52.5831.27
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbikke startet

D 70-

2 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd LangsethLarvik OK52.5119.43
2Anne Karin StigemoIL Imås57.05+4.1421.17
3Margit Ryen SteenBø OL1.01.33+8.4222.57
4Edel SlettemarkStord Orientering1.06.42+13.5124.53
5Synnøve DalvaBø OL1.11.59+19.0826.51
6Astrid LundeDrangedal OL1.14.44+21.5327.53
7Ingunn FjørtoftBø OL1.49.09+56.1840.43
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Inger Lise SolbergBø OLikke startet

D 80-

2 530 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.40.5939.54

H 9-10

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Linus Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Filip Leonard NolteFreidigikke startet

H 11-12

1 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre FurlandSandefjord OK19.229.46
2Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)24.28+5.0612.21
3William McGrailOK Pan Århus1.37.27+1.18.0549.13

H 13-14

2 530 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL28.0211.04
2Ludvik Storler SnøfuglFreidig32.12+4.1012.43
3Mathias LinløkkenØstmarka OK33.45+5.4313.20
4Sondre KornmoPorsgrunn OL40.34+12.3216.02
5Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering53.47+25.4521.15

H 15-16

3 280 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss29.569.07
2Gabriel GjoneSandefjord OK30.32+0.369.18
3Martin Christoffer BorgIL Koll32.26+2.309.53
4Benjamin GjoneSandefjord OK38.23+8.2711.42
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering44.34+14.3813.35
6Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.02.39+32.4319.06

H 17-

4 240 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK27.156.25
2Hans Petter MathisenNTNUI29.04+1.496.51
3Petter Marki ErichsenNydalens SK34.18+7.038.05
4Ståle GjelstenKristiansand OK35.18+8.038.19
5Dag Steinar RagvinBø OL35.40+8.258.24
6Tobias KristensenNTNUI37.07+9.528.45
7Vegard DanielsenKristiansand OK37.23+10.088.49
8Erling GrammeltvedtOK Skeidi37.51+10.368.55
9Halvard KornmoPorsgrunn OL41.24+14.099.45
10Ørjan Svaland AasKristiansand OK43.33+16.1810.16
11Sondre Zahl HagenFossum IF43.55+16.4010.21
12Ole Kristian TaksdalGanddal IL1.01.05+33.5014.24
13Arne Moen LidHøydalsmo IL1.12.20+45.0517.03

H 40-

4 240 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering34.278.07
2Rune Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering34.51+0.248.13
3Jørn SundbyLarvik OK37.32+3.058.51
4Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa38.52+4.259.10
5Asbjørn BygglandHøydalsmo IL38.56+4.299.10
6Espen RøsteKongsberg OL40.09+5.429.28
7Ørjan RavndalÅlgård Orientering43.50+9.2310.20
8Ole Jakob NesLarvik OK43.59+9.3210.22
9Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL44.23+9.5610.28
10Sturle FurlandSandefjord OK44.25+9.5810.28
11Kent Morgan StoremyrIL Hauken45.10+10.4310.39
12Patrick McGrailOK Pan Århus52.45+18.1812.26
13Robert FredriksenNotodden OL54.50+20.2312.55
14Olle MalmringFreidig54.53+20.2612.56
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering55.36+21.0913.06
16Eivind Sjøgren OlsenFreidig56.57+22.3013.25
17Atle BorgersenHedrum OL1.14.08+39.4117.29
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 50-

4 240 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)40.079.27
2Gjermund RørenEiker OL40.44+0.379.36
3Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering45.53+5.4610.49
4Petter LøeNotodden OL45.59+5.5210.50
5Bjørn Idar SætranIF Trauma46.13+6.0610.54
6Lars Erik GjeinFossum IF46.28+6.2110.57
7Øystein HoloFossum IF46.46+6.3911.01
8Øyvind HyllesethSkien OK47.07+7.0011.06
9Guttorm EggeIL GeoForm48.35+8.2811.27
10Ole IngesenSarpsborg OL49.41+9.3411.43
11Oddvar TaksdalGanddal IL51.44+11.3712.12
12Onno VerberneOL Toten-Troll53.56+13.4912.43
13Per Olav AndersenVang OL54.30+14.2312.51
14Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering55.11+15.0413.00
15Jørn MyrlandNOTEAM56.33+16.2613.20
16Sven OhrvikKonnerud IL57.32+17.2513.34
17Tom KristensenLarvik OK1.00.32+20.2514.16
18Øyvind StørenBø OL1.07.05+26.5815.49
19Per Ole DahlsrudNydalens SK1.08.10+28.0316.04
20Roger ØstvoldHeming Orientering1.10.09+30.0216.32
21Jon KvisliBø OL1.14.36+34.2917.35
Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 60-

3 280 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergTyrving IL37.0411.18
2Harald HoviSkien OK37.40+0.3611.29
3Widar TrømborgSande Sportsklubb38.24+1.2011.42
4Geir OwrenFreidig39.03+1.5911.54
5Espen RaastadSkien OK40.08+3.0412.14
6Øivind FadumSande Sportsklubb43.11+6.0713.09
7Per SandbergNydalens SK44.37+7.3313.36
8Bent GalborgenIndre Østfold OK46.22+9.1814.08
9Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL47.29+10.2514.28
10Morten KarlsenMåren OK48.06+11.0214.39
11Hugo A. ChristensenNotodden OL48.20+11.1614.44
12Per SchancheAsker Skiklubb48.50+11.4614.53
13Magne VollenOslostudentenes IK53.19+16.1516.15
14Per Chr. HagenBø OL53.59+16.5516.27
15Sveinung RekaaNotodden OL55.55+18.5117.02
16Tom SagaSkien OK1.02.30+25.2619.03
Are EriksenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Reidar FossumAsker Skiklubbikke startet
Martin GranlyLillomarka OLikke startet

H 70-

2 680 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering30.0711.14
2Harry BreilandÅlgård Orientering31.36+1.2911.47
3Hasse BergstrømTyrving IL33.35+3.2812.31
4Øyvin SimonsenIL Imås35.12+5.0513.08
5Bjørn SteenBø OL40.11+10.0414.59
6Martin NaufHedrum OL40.22+10.1515.03
7Kjell MeenPorsgrunn OL41.04+10.5715.19
8Ragnar HillestadLardal OL42.57+12.5016.01
9Finn PettersenGjerstad IL43.26+13.1916.12
10Odd AureDrangedal OL47.43+17.3617.48
11Lars Martin GjeinStokke IL49.05+18.5818.18
12Tormod DahlenRingerike OL50.20+20.1318.46
13Gunnar MosevollSkien OK51.20+21.1319.09
14Kay JørgensenPorsgrunn OL51.36+21.2919.15
15Atle RemmePorsgrunn OL54.33+24.2620.21
16Rolf LyePorsgrunn OL54.49+24.4220.27
17Ronald BjervaDrangedal OL55.16+25.0920.37
18Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.11.01+40.5426.29
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLdiskvalifisert
Øystein SkappelLillehammer OKikke startet
Olav SolbergBø OLikke startet

H 80-

2 530 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Reppesgård MagnarHedrum OL49.4219.38
2Olav MostaulHøydalsmo IL58.00+8.1822.55
3Oddvar BygglandHøydalsmo IL1.19.18+29.3631.20

AK-åpen

2 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tarjei HoloNTNUI30.4411.28
2Are NjåsteinTyrving IL43.48+13.0416.20
3Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK49.40+18.5618.31
4Morten AndresenOK Skeidi50.56+20.1219.00
5Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering52.50+22.0619.42
6Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.08.51+38.0725.41
Maiken SandbergNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor