*** Instance-specific ***

Offisiell resultatliste for Aust-Agder-karusellen løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Aust-Agder-karusellen løp 6
Arrangørorganisasjon: Gjerstad IL
Dato: onsdag 20 mai 2020

Klasser: Visa alla | D1 | D2 | D3 | D4 | D5 | H1 | H2 | H3 | H4 | H5 | N1

D1

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Nordheim  DalaneGjerstad IL23.0013.31
2Hannah Broers DamsgaardHisøy OK26.08+3.0815.22
3Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering26.13+3.1315.25
4Julia Broers DamsgaardHisøy OK26.56+3.5615.50
5Frida Sæveraas JohansenHisøy OK27.05+4.0515.55
6Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK28.35+5.3516.48
7Ulrikke VimmeHisøy OK28.52+5.5216.58
8Oda Haslekås SolheimIF Trauma30.11+7.1117.45
9Maren AanonsenØyestad IF allianse35.48+12.4821.03
10Anne RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet

D2

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita AanonsenØyestad IF allianse37.3719.47
2Rikke WernersenØyestad IF allianse37.40+0.0319.49
3Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL39.31+1.5420.47
4Signe HageliaVegårshei IL44.01+6.2423.10
5Gina HageliaGjerstad IL45.22+7.4523.52
6Vilde Haslekås SolheimIF Trauma49.35+11.5826.05
7Gerd YttervikHisøy OK50.49+13.1226.44
8Eline BerganVegårshei ILdiskvalifisert
9Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
10Sandra Sofie TømtIL Imåsikke startet

D3

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lone BartnikIK Grane Arendal Orientering1.05.0126.00
2Therese NilsenIL Imåsikke startet
3Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orienteringikke startet
4Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OKikke startet

D4

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia HirschIF Trauma42.0512.45
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL46.57+4.5214.13
3Siri BjorvandBirkenes IL49.09+7.0414.53
4Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL49.14+7.0914.55
5Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL51.34+9.2915.37
6Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse1.01.46+19.4118.43
7Tone HirschIF Trauma1.13.52+31.4722.23
8Marianne HaugeHisøy OKdiskvalifisert

D5

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering45.2311.20
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering52.24+7.0113.06
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK1.04.40+19.1716.10

H1

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Jørgen Gryting HafredalGjerstad IL32.5419.21
2Vemund HelsørFroland IL44.25+11.3126.07
3Didrik GauslåFroland IL45.04+12.1026.30
4Kris Cotanas HageliaGjerstad IL50.08+17.1429.29
5Erik Broers DamsgaardHisøy OKdiskvalifisert
6Ånon Haslekås SolheimIF Traumaikke startet

H2

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen FlatenVegårshei IL37.4419.51
2Olav BerganVegårshei ILikke startet

H3

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar Taxth LølandHisøy OK46.3518.38
2Oskar HageliaVegårshei IL50.35+4.0020.14
3Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering52.48+6.1321.07
4Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering1.09.57+23.2227.58
5Reidar GrøsleAustre Moland ILdiskvalifisert
6Rune LandsverkØyestad IF allianseikke startet
7Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H4

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen SolheimIF Trauma39.4812.03
2Øyvind BratlandIF Trauma43.55+4.0713.18
3Øyvin SimonsenIL Imås44.45+4.5713.33
4Inge SkjæveslandIF Trauma45.54+6.0613.54
5Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering49.28+9.4014.59
6Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering51.02+11.1415.27
7Inge HaugeHisøy OK55.03+15.1516.40
8Tore FidjeGjerstad IL1.00.08+20.2018.13
9Audun PettersenGjerstad IL1.06.08+26.2020.02
10Geir Henrik HirschIF Trauma1.06.42+26.5420.12
11Erling Gryting HafredalGjerstad IL1.29.59+50.1127.16
12Morten TobiassenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
13Kjell SandåkerIL Imåsikke startet
14Jan Vidar WernersenØyestad IF allianseikke startet
15Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H5

4 000 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering30.177.34
2Olav VestølVegårshei IL34.21+4.048.35
3Anders VestølVegårshei IL35.10+4.538.47
4Bjørn Idar SætranIF Trauma38.30+8.139.37
5Helge FossøyØyestad IF allianse38.54+8.379.43
6Terje UrfjellIL Imås40.38+10.2110.09
7Erling FredriksenIF Trauma41.22+11.0510.20
8Per Kristian TømtIL Imås42.06+11.4910.31
9Sten Åge NygårdseterVegårshei IL42.25+12.0810.36
10Jakob HageliaVegårshei IL42.35+12.1810.38
11Svein RoslandHope IL43.47+13.3010.56
12Geir BråtenVegårshei IL50.23+20.0612.35
13Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL53.12+22.5513.18
14Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering53.26+23.0913.21
15Jon SkriubakkenPorsgrunn OL54.29+24.1213.37
16Øyvind HelsørFroland IL54.58+24.4113.44
17Finn PettersenGjerstad IL55.13+24.5613.48
18Ole Petter VestølVegårshei IL55.55+25.3813.58
19Arild FlatenVegårshei IL59.11+28.5414.47
20Henrik Andreas TømtIL Imås1.08.34+38.1717.08
21Jørn BerganVegårshei IL1.25.12+54.5521.18
22Mads Henrik SandnesHope ILdiskvalifisert
23Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

N1

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vilde AanonsenØyestad IF alliansefullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor