Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-jukola løp 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-jukola løp 7
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 11 desember 2019

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Elling AakreKort A (29)1.13.39+32.1920.34

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Kai MidtskogenKort A (29)53.50+12.3015.02
Magnar ØvreåsC-løypa (11)diskvalifisert
Ingrid MobråthenLang A (14)diskvalifisert

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltLang A (14)46.548.30
4Ludvig JohnsenKort A (29)43.40+2.2012.11
5Anders Kristian HoltKort A (29)43.49+2.2912.14
9Roger LysnesKort A (29)44.44+3.2412.29
13Espen JohnsenKort A (29)56.06+14.4615.40
20Tone Sølie LysnesKort A (29)1.30.02+48.4225.08
Helge FossheimKort A (29)diskvalifisert

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Henrik Repstad StoremyrKort A (29)44.32+3.1212.26
10Morten HamreLang A (14)1.42.04+55.1018.31

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ragnar HillestadC-løypa (11)24.34+2.3211.28

Larvik OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Per Henrik ZagarKort A (29)41.26+0.0611.34
3Iver RingheimLang A (14)58.54+12.0010.41
3Jørgen FrøydKort A (29)42.11+0.5111.46
4Per Øystein AndersenC-løypa (11)26.21+4.1912.18
6Kåre ThorbjørnsenC-løypa (11)29.43+7.4113.53
8Arne DirdalLang A (14)1.12.17+25.2313.07
9Per Olav GulbrandsenLang A (14)1.14.04+27.1013.26
10Ida Sofie HjortlandKort A (29)53.32+12.1214.57
10Tor Eivind EdvardsenC-løypa (11)57.10+35.0826.42
12Ole Edvard HjortlandKort A (29)54.12+12.5215.08
Tom KristensenLang A (14)diskvalifisert
Sigrid Bakken HamreKort A (29)diskvalifisert
Vigdis Bakken HamreKort A (29)diskvalifisert
Malin Sjøvold JohnsenKort A (29)diskvalifisert
Iril RingheimKort A (29)diskvalifisert
Ingrid UndstadKort A (29)diskvalifisert
Henrik Kaupang LyeKort A (29)ikke startet

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ingvar BraatenKort A (29)1.16.37+35.1721.24

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Tobias KristensenLang A (14)diskvalifisert

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Anne Marie Koren HalvorsenC-løypa (11)31.01+8.5914.29

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hans StordalC-løypa (11)27.04+5.0212.38

Porsgrunn OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ole JohanssonC-løypa (11)25.16+3.1411.48
4Anders L. RosenvoldLang A (14)1.01.35+14.4111.10
5Une HoltermannLang A (14)1.01.40+14.4611.11
6Halvard KornmoLang A (14)1.01.48+14.5411.12
7Dag AusenLang A (14)1.02.05+15.1111.16
8Rolf LyeC-løypa (11)31.02+9.0014.30
14Hilde Kristine RosenvoldKort A (29)1.06.52+25.3218.40
17Kay JørgensenKort A (29)1.15.04+33.4420.58

Sandefjord OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna Strøm JuliussenC-løypa (11)22.0210.17
2Trond GjelstadLang A (14)57.44+10.5010.28
6Jo Børre EikåsKort A (29)43.59+2.3912.17
9Håkon MørkC-løypa (11)43.17+21.1520.13
15Arne Håkon JørgensenKort A (29)1.06.58+25.3818.42
19Anne Lise AndreassenKort A (29)1.26.00+44.4024.01
Gjendine Gjelstad RebårdLang A (14)diskvalifisert
Stine ArntzenKort A (29)diskvalifisert
Wenche EikåsKort A (29)diskvalifisert
Knut GjoneKort A (29)diskvalifisert
Knut Ivar JohansenLang A (14)ikke startet
Tone StoklandLang A (14)ikke startet
Ellen Strøm JuliussenKort A (29)ikke startet

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Espen RaastadKort A (29)44.16+2.5612.21

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenKort A (29)41.2011.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor