Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SI Nattløp Gramstad, løp 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SI Nattløp Gramstad, løp 6
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 22 januar 2020

Damer - kort løype

1 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL22.4418.56
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb23.14+0.3019.21
3Helga KlausenÅlgård Orientering27.28+4.4422.53
4Margot AsheimSUS BIL27.30+4.4622.55
5Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)47.57+25.1339.57
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet
Astri SandangerNOTEAMikke startet

Damer - mellomlang løype

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)38.3314.16
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.12+2.3915.15
3Ane  OftedalSandnes IL (Rogaland)47.25+8.5217.33
4Mariann SveinsvollGanddal IL47.29+8.5617.35
5Julie PuntervoldEgersund OK48.25+9.5217.55
6Trine Bolstad ScheieGanddal IL49.05+10.3218.10
7Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)50.09+11.3618.34
Hilde HetlandEgersund OKdiskvalifisert
Inger Skretting OpstadEgersund OKikke startet

Damer - lang løype

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL38.479.41
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb44.29+5.4211.07
3Inger Tone NygårdEgersund OK50.34+11.4712.38
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)52.11+13.2413.02
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - kort løype

1 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)13.0410.53
2Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)17.15+4.1114.22
3Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)20.05+7.0116.44
4Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)23.02+9.5819.11
5Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)26.52+13.4822.23
6Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)27.12+14.0822.40
7Arne KarlsenSUS BIL31.19+18.1526.05
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Herrer - mellomlang løype

2 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ingar HadlandGanddal IL32.3412.03
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb32.54+0.2012.11
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb33.16+0.4212.19
4Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb33.44+1.1012.29
5Jan-Kenneth PolleNOTEAM35.51+3.1713.16
6Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)36.38+4.0413.34
7Bjarne GimreGanddal IL38.12+5.3814.08
8Lars PrimstadKlepp Kommune BIL38.31+5.5714.15
9Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb38.48+6.1414.22
10Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb38.56+6.2214.25
11Gunnar ThorsetStavanger kommune BIL39.00+6.2614.26
12Charles-Francois FarbosJWC BIL43.27+10.5316.05
13Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)43.29+10.5516.06
14Jan Inge LundeGanddal IL44.21+11.4716.25
15Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering48.53+16.1918.06
16Sverre Magnar NordalEquinor BIL50.26+17.5218.40
17Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)54.02+21.2820.00
18Agnar Antzée LienGanddal IL54.28+21.5420.10
Ole AuklendSkattesport BILdiskvalifisert
Cedric FayemendyEquinor BILikke startet
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - lang løype

4 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb38.319.37
2Odd FuglestadÅlgård Orientering39.23+0.529.50
3Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb42.02+3.3110.30
4Henning SundbyGanddal IL43.32+5.0110.53
5Gunnar PettersonEgersund OK44.46+6.1511.11
6Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb44.47+6.1611.11
7Per Olav HaarrGanddal IL46.33+8.0211.38
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering48.04+9.3312.01
9Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb52.43+14.1213.10
10Tallak LangmyrGanddal IL53.12+14.4113.18
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb53.33+15.0213.23
12Ove OalandGanddal IL54.21+15.5013.35
13Jakob KarlsenGanddal IL1.02.19+23.4815.34
14Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb1.04.53+26.2216.13
Otte OmdalGanddal ILikke startet

Herrer - XLang

5 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL37.437.32
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)40.23+2.408.04
3Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)42.00+4.178.24
4Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)43.31+5.488.42
5Bjarthe WesterheimStord Orientering43.32+5.498.42
6Edvin AakreEgersund OK45.17+7.349.03
7Tobias RøddeGanddal IL45.23+7.409.04
8Arild AasheimGanddal IL47.07+9.249.25
9Svein-Erik KvameGanddal IL57.27+19.4411.29
10Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb1.01.55+24.1212.23
11Marius SteneConocoPhillips BIL1.08.01+30.1813.36
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Geir SandSUS BILikke startet

Damer- XLang

5 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL44.058.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor