Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / Sande Sportsklubb
Dato: lørdag 27 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80-

N-åpen

1 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Aakre-LarsenAndebu ILfullført
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaafullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Endre Sagerøy FossBotne SKfullført
Simen Økern HågårdKonnerud ILfullført
Eira MorkNotodden OLfullført
Jakob RøedBotne SKfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Bjørn Helge L. SognNotodden OLfullført
Eskil Eine ThuneBotne SKfullført
Anton WindvikSandefjord OKfullført

C-åpen 10-16

1 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa21.0812.57
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn21.3213.12
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK21.0812.57

C-åpen 17-

1 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth WindvikSandefjord OK20.2812.33
2Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK20.56+0.2812.50
3Tom SletnerRøyken OL30.21+9.5318.37
4Hilde Ekeberg FliidSkien OK51.54+31.2631.50

B-åpen 10-16

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Brage Wergeland BiemLillomarka OL39.5221.40

D 9-10

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK16.4712.54

D 11-12

1 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK12.187.32
2Juliette Holtskog-FeremansSkien OK14.54+2.369.08
3Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa15.21+3.039.25
4Julie Økern HågårdKonnerud IL17.59+5.4111.01
5Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK21.44+9.2613.20
6Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27.15+14.5716.43

D 13-14

1 840 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Sofie FremstadLarvik OK16.018.42
2Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn16.35+0.349.00
3Daniella GjoneSandefjord OK17.49+1.489.40
4Pernille ZagarLarvik OK18.09+2.089.51
5Annika van RaaijHedrum OL18.21+2.209.58
6Vilde Aakre LeistadSkien OK20.35+4.3411.11
7Emilie Holtskog-FeremansSkien OK20.45+4.4411.16
8Cathrine SognNotodden OL22.18+6.1712.07
9Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn22.40+6.3912.19
10Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL24.25+8.2413.16
11Anna GjestrudNotodden OL33.15+17.1418.04

D 15-16

2 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15.117.20
2Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL17.12+2.018.18
3Agathe BrathagenLarvik OK20.48+5.3710.02
4Ingrid Olsen HaugenNotodden OL22.02+6.5110.38
5Maria GrovanOL Tønsberg og omegn22.32+7.2110.53
6Iril RingheimLarvik OK28.14+13.0313.38

D 17-18

2 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17.027.24
2Mina SchjervenLardal OL18.51+1.498.11
3Ingrid MobråthenSandefjord OK19.09+2.078.19
4Eline SchjervenLardal OL20.25+3.238.52
5Emma EngehultNotodden OL21.21+4.199.16
6Ida Sofie HjortlandLarvik OK22.03+5.019.35
Malene NysæterSkien OKikke startet

D 19-20

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn25.4811.13

D 21-

2 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe GløersenBækkelagets SK17.067.26
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK21.18+4.129.15
3Julie HjortlandNTNUI22.59+5.539.59
4Randi MorkNotodden OL23.21+6.1510.09
5Sunniva Nergaard BergStokke IL23.53+6.4710.23
6Alise KløvstadSandefjord OK25.02+7.5610.53
7Kristin SletnerIL GeoForm25.35+8.2911.07
8Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK29.49+12.4312.57
9Solveig SletnerRøyken OL30.10+13.0413.06
10Anne Melsom BjerkeStokke IL43.29+26.2318.54
11Hanne VilkeStokke IL51.19+34.1322.18
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert

D 40-

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten GjermstadKonnerud IL23.4410.19
2Elin GravningenStokke IL29.34+5.5012.51
3Mie ZagarLarvik OK30.28+6.4413.14
4Kari Rød AakreAndebu IL34.26+10.4214.58
5Veslemøy VærvågenNotodden OL35.16+11.3215.20

D 45-

2 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK17.128.18
2Birgit Økern JensenKonnerud IL18.42+1.309.02
3Gry AakreSkien OK20.40+3.289.59
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn22.57+5.4511.05
5Trude NysæterSkien OK24.58+7.4612.03
6Mia EngehultNotodden OL30.06+12.5414.32

D 50-

2 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Økern JensenRingerike OL20.009.39
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL22.07+2.0710.41
3Hilde KløvstadSandefjord OK23.20+3.2011.16
4Katrine van RaaijHedrum OL31.03+11.0315.00
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKdiskvalifisert
Aud Ellen BrevikSturla, IFikke startet

D 55-

2 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Veslemøy SolbergKonnerud IL23.2811.20
2Rita RaastadSkien OK28.01+4.3313.32
3Turid VongravenSkien OK28.50+5.2213.55
Hilde Gunn HellenesOK Skeididiskvalifisert

D 60-

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK20.5810.07

D 65-

1 840 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger NergaardStokke IL24.2713.17
2Randi HansenStokke IL26.29+2.0214.23
3Grethe Lill RyengSturla, IF26.46+2.1914.32
4Elisabeth RødAndebu IL27.57+3.3015.11
5Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL28.37+4.1015.33
6Else StordalOL Tønsberg og omegn32.40+8.1317.45
7Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL32.52+8.2517.51

D 70-

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL26.2614.21
2Elisabeth UndstadLarvik OK36.34+10.0819.52
3Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL44.12+17.4624.01

D 75-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg KocbachBergens TF20.5811.23
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL26.14+5.1614.15
3Gerd LangsethLarvik OK35.25+14.2719.14
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 9-10

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK20.5416.04
Preben Hermansen FagerliBotne SK9.287.16
Halvor GjestrudNotodden OL11.058.31
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL10.348.07
John Erland MidtbøBotne SK21.4916.46
Svend Håkon MidtbøBotne SK28.1221.41

H 11-12

1 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre FurlandSandefjord OK11.036.46
2Kristian MorkNotodden OL13.27+2.248.15
3Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL13.53+2.508.31
4Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn15.30+4.279.30
5Lars Joakim MidtbøBotne SK31.02+19.5919.02
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud ILdiskvalifisert

H 13-14

1 840 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute NysæterSkien OK13.117.09
2August Hellerud SireKonnerud IL13.51+0.407.31
3Kristian Ekeberg FliidSkien OK14.27+1.167.51
4Fredrik Fet AndersenKonnerud IL15.21+2.108.20
5Jens G. DybvikStokke IL17.13+4.029.21
6Rasmus EngehultNotodden OL17.23+4.129.26
7Niclas GunnerødStokke IL18.02+4.519.48
8Sondre KornmoPorsgrunn OL19.20+6.0910.30
9Thomas MyhreSkien OK19.42+6.3110.42
10Ole Andreas ØygardenPorsgrunn OL22.30+9.1912.13
11Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL23.17+10.0612.39
12Ole Magnus StoremyrIL Hauken27.20+14.0914.51
13Marcus WindvikSandefjord OK36.57+23.4620.04
Magnus SigurdssonStokke ILdiskvalifisert
Henrik GundersenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Elias Enger AndersenBotne SKikke startet

H 15-16

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK16.417.15
2Hallvard TjentlandLardal OL19.55+3.148.39
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn22.21+5.409.43
4Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn23.03+6.2210.01
5Henrik Repstad StoremyrIL Hauken25.29+8.4811.04
6Martin DybvikStokke IL26.42+10.0111.36
Erik ZagarLarvik OKdiskvalifisert
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnikke startet

H 17-18

2 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvard KornmoPorsgrunn OL16.486.30
2Viljan van RaaijHedrum OL17.37+0.496.49
3Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18.01+1.136.58
4Henrik R HoltHedrum OL18.15+1.277.04
5Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn18.23+1.357.07
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn18.37+1.497.12

H 19-20

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.016.35
2Even GravningenStokke IL19.14+2.137.27
3Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL19.44+2.437.38

H 21-

2 580 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders VisterNydalens SK15.205.56
2Tobias KristensenNTNUI15.34+0.146.02
3Sindre R HoltHedrum OL16.14+0.546.17
4Erling GrammeltvedtOK Skeidi16.16+0.566.18
5Eirik RavnanStokke IL17.37+2.176.49
6Jørgen FrøydLarvik OK19.53+4.337.42
7Steinar FrøytlogEgersund OK24.11+8.519.22
Anders WindvikSandefjord OKdiskvalifisert
Frode NysæterSkien OKdiskvalifisert

H 40-

2 580 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Robert FredriksenNotodden OL21.038.09
2Morten Herman VogtKonnerud IL21.33+0.308.21
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL22.15+1.128.37
4Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa22.26+1.238.41
5Per Henrik ZagarLarvik OK22.49+1.468.50
6Rune Kristian MorkNotodden OL23.17+2.149.01
7Torgrim GjestrudNotodden OL24.05+3.029.20
Sigurd HoltskogSkien OKdiskvalifisert

H 45-

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL22.259.44
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn23.07+0.4210.03
3Ola BratlieIL BUL-Tromsø23.47+1.2210.20
4Eelco van RaaijHedrum OL24.39+2.1410.43
5Kent Morgan StoremyrIL Hauken35.53+13.2815.36
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jon SimonsenSandefjord OKdiskvalifisert

H 50-

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HågårdKonnerud IL16.517.19
2Helge GisholtOK Skeidi18.37+1.468.05
3Bjørnar OlsrødStokke IL19.07+2.168.18
4Rune EngehultNotodden OL20.09+3.188.45
5Per Olav GulbrandsenLarvik OK20.37+3.468.57
6Atle StrømHedrum OL22.40+5.499.51
7Roar MathisenOL Tønsberg og omegn22.54+6.039.57
Knut Ivar JohansenSandefjord OKdiskvalifisert
Anders Kristian HoltHedrum OLdiskvalifisert
Brede Ekeberg FliidSkien OKdiskvalifisert
Trond GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert

H 55-

2 070 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind HyllesethSkien OK16.267.56
2Petter LøeNotodden OL16.43+0.178.04
3Bjørn Richard KirsteSkien OK17.33+1.078.28
4Sven OhrvikKonnerud IL20.27+4.019.52
5Arne KristensenStokke IL21.45+5.1910.30
6Per Einar StrømHedrum OL24.34+8.0811.52
7Børre GrovanOL Tønsberg og omegn26.01+9.3512.34
8Morten AndresenOK Skeidi28.23+11.5713.42
Snorre FrydenlundSturla, IFikke startet

H 60-

2 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen RaastadSkien OK18.108.46
2Kjetil KløvstadSandefjord OK23.12+5.0211.12
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn25.19+7.0912.13

H 65-

2 070 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald HoviSkien OK18.088.45
2Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK21.14+3.0610.15
3Dagfinn TorpePorsgrunn OL23.38+5.3011.25
4Hugo A. ChristensenNotodden OL24.15+6.0711.42
5Ragnar Niemi BergStokke IL25.05+6.5712.07
6Ole JohanssonPorsgrunn OL25.10+7.0212.09
7Eilef LandsverkSkien OK27.37+9.2913.20
8Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn29.35+11.2714.17
Sveinung RekaaNotodden OLdiskvalifisert
Jan BøhleOL Trollodiskvalifisert

H 70-

1 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elling AakreAndebu IL17.259.27
2Helge FossheimHedrum OL18.02+0.379.48
3Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb18.07+0.429.50
4Kay JørgensenPorsgrunn OL19.53+2.2810.48
5Martin NaufHedrum OL20.52+3.2711.20
6Ladislav KocbachBergens TF33.36+16.1118.15
7Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn47.00+29.3525.32
Runar KittilsenStokke ILdiskvalifisert
Jiri UrvalekPorsgrunn OLikke startet

H 75-

1 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL19.2510.33
2Hans StordalOL Tønsberg og omegn22.11+2.4612.03
3Per Øystein AndersenLarvik OK23.00+3.3512.30
4Magne KlovningPorsgrunn OL23.36+4.1112.49
5Lars Martin GjeinStokke IL23.39+4.1412.51
6Roar LøkenSandefjord OK26.18+6.5314.17

H 80-

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar GjelstadSandefjord OK27.1614.49
2Steinar RuudKonnerud IL42.51+15.3523.17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor