Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: søndag 6 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | N/N2Åpen skygge

N-åpen

1 830 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Celine Agnalt HeggenesTrøsken ILfullført
Eira Bronebakk JohanssonHalden SKfullført
Aisha Rostveit ElmiOK Mossfullført
Aron Rostveit ElmiOK Mossfullført
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SKfullført
Johan Karlsson KahrsFredrikstad SKfullført
Mira Fosser LundsrudOK Mossfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Maren SignebøenHalden SKfullført
Troy Victor StoksethHalden SKfullført
Elida-Sofie KopperudHalden SKikke startet

C-åpen 10-16

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vilma DanevadFredrikstad SK31.0016.18
Erle Elise WoldOK Moss40.1121.08

C-åpen 17-

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nanna AabyFredrikstad SK22.4411.57
2Kristin TjernshaugenOK Moss33.11+10.2717.27
3Solveig Ek HedlundTrøsken IL39.50+17.0620.57
4Elisabet BreimoOK Moss47.06+24.2224.47
Tor SimonsenOK Østdiskvalifisert
Liv SimonsenOK Østdiskvalifisert

B-åpen 17-

2 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva Enger-OlsenFredrikstad SK44.4916.07
2Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss46.52+2.0316.51
3Marianne LøkenOK Moss55.49+11.0020.04
4Johannes HedlundTrøsken IL59.20+14.3121.20
5Ina BlågestadIndre Østfold OK1.09.27+24.3824.58

AK-åpen

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid GulbrandsenNTNUI19.589.35
2Håkon KlubnesOK Moss35.26+15.2817.02
3Ida Elisabeth FinstadOK Moss36.55+16.5717.44
4Christer KlubnesNOTEAM42.55+22.5720.37

AL-åpen

4 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Donatas KontautasOK Moss41.189.27
2Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.04.21+23.0314.43

D 9-10

1 910 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK23.1412.09
Amelia Aune BryneOK Moss42.3322.16
Emma Enger-OlsenFredrikstad SK30.2715.56
Marte Julie FremstadIndre Østfold OK57.1830.00
Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL48.5925.38
Elise Holm NedrebøOK Moss20.5710.58
Julia OrudHalden SK20.4510.51
Olivia RoskifteOK Moss29.5915.41
Ella Mathilde ThuveFredrikstad SK30.4616.06

D 11-12

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK21.1011.08
2Malin Husebye AamodtFredrikstad SK21.40+0.3011.24
3Tuva Fosser LundsrudOK Moss23.05+1.5512.08
4Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK32.35+11.2517.08
5Nora Sofie FremstadIndre Østfold OK1.01.18+40.0832.15
Sofie Holm NedrebøOK Mossdiskvalifisert

D 13-14

2 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Minna Sofie WingstedtHalden SK28.3110.15
2Sigrid Schmitt GranHalden SK29.45+1.1410.42
3Jenny DanevadFredrikstad SK31.29+2.5811.19
4Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL39.54+11.2314.21
5Emma Aune JakobsenOK Moss44.07+15.3615.52
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK46.04+17.3316.34
7Jenny SiggerudSarpsborg OL55.28+26.5719.57
8Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL58.26+29.5521.01
9Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL1.14.12+45.4126.41
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKikke startet

D 15-16

3 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK33.1810.55
2Julie Sophie WoldOK Moss37.40+4.2212.20
3Emma Helene OlsenHalden SK39.33+6.1512.58
4Sigrid HaugeSarpsborg OL45.19+12.0114.51
5Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL47.09+13.5115.27

D 17-

4 370 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Catherine TaylorFredrikstad SK35.058.01
2Jo ShepherdHalden SK35.39+0.348.09
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK36.46+1.418.24
4Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK39.29+4.249.02
5Marit KahrsFredrikstad SK45.56+10.5110.30
6Karoline BjørnerødOK Moss48.47+13.4211.09
7Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.12.37+37.3216.37
8Stine AustadRaumar Orientering1.21.17+46.1218.36
Synne SiggerudSarpsborg OLbrutt
Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SKikke startet

D 40-

3 050 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK28.229.18
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK28.229.18
3Hanne WoldOK Moss39.12+10.5012.51
4Heidi StoksethHalden SK45.37+17.1514.57
5Tonje HolmOK Moss48.22+20.0015.51
6Kristine RoskifteOK Moss48.54+20.3216.01
7Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.01.45+33.2320.14
8Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL1.09.52+41.3022.54
9Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK1.14.27+46.0524.24
Anja WingstedtHalden SKdiskvalifisert

D 50-

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runa Lien BackstrømHalden SK29.239.38
2Frauke Schmitt GranHalden SK39.36+10.1312.59
3Tone Karina IngesenSarpsborg OL49.46+20.2316.19
4Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering52.18+22.5517.08
5Vibeke LarsenSarpsborg OL57.24+28.0118.49
6Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.05.19+35.5621.24

D 60-

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL48.1723.12
2Jane WitnesSarpsborg OL1.12.00+23.4334.36

D 70-

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil BerbyTrøsken IL47.4022.55

H 9-10

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK15.558.20

H 11-12

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ville Emil WingstedtHalden SK17.499.22
2Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK21.05+3.1611.05
3Selmer LøkenOK Moss23.42+5.5312.28
4Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK24.08+6.1912.42
5Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL24.27+6.3812.52
6Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL26.33+8.4413.58
7Fredrik SignebøenHalden SK29.59+12.1015.46
8Anders Rostveit ElmiOK Moss31.06+13.1716.22
9Peder KjerkreitTrøsken IL32.18+14.2917.00
10Halvor Ek HedlundTrøsken IL40.28+22.3921.17
Trym BreimoOK Mossikke startet

H 13-14

2 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre SandvikHalden SK30.4211.02
2Birk BreimoOK Moss35.14+4.3212.40
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OLikke startet
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKikke startet
Audun NordbyFredrikstad SKikke startet

H 15-16

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss22.257.20
2Sebastian Glomfeldt UnnerudOK Moss26.30+4.058.41
3Herman Lien BackstrømHalden SK26.58+4.338.50
4Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL30.23+7.589.57
5Balder Hasvik LarsenHalden SK30.32+8.0710.00
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILdiskvalifisert

H 17-

5 430 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Petter MathisenNTNUI32.446.01
2Mattias KarlssonFredrikstad SK32.59+0.156.04
3Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK34.09+1.256.17
4Emil WingstedtHalden SK34.58+2.146.26
5Markus HolterHalden SK36.29+3.456.43
6Tore SandvikHalden SK36.57+4.136.48
7Andreas JohanssonHalden SK37.08+4.246.50
8Sigurd Saxe SandvikHalden SK41.18+8.347.36
9Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK43.59+11.158.06
10Sivert PoppeFredrikstad SK51.00+18.169.23
11Runar Saur ModahlFredrikstad SK51.25+18.419.28
12Thomas TubbehaugenOK Moss52.05+19.219.35
13Tor Erling GjølsjøOK Moss1.07.15+34.3112.23
Peder HaugaardHalden SKikke startet

H 40-

4 370 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind StoksethHalden SK35.158.03
2Thomas RoskifteOK Moss37.49+2.348.39
3Øyvind LøkenOK Moss38.47+3.328.52
4Rune BlågestadIndre Østfold OK41.35+6.209.30
5Anders LundeVarteig OL42.49+7.349.47
6Jørgen Misje WoldFredrikstad SK44.42+9.2710.13
7Egon LundsrudOK Moss45.42+10.2710.27
8Henning Bratland CarlsenOK Moss46.56+11.4110.44
9Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK48.43+13.2811.08
10Runar StangTrøsken IL55.05+19.5012.36
11Anders BrynildsenFredrikstad SK56.28+21.1312.55
12Morten BreimoOK Moss1.15.12+39.5717.12
13Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK1.16.58+41.4317.36
Erik Rytter JakobsenOK Mossdiskvalifisert
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SKdiskvalifisert

H 50-

4 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL37.088.29
2Sigmund VisterIndre Østfold OK39.26+2.189.01
3Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering41.41+4.339.32
4Trond BjergeTistedalen FL43.48+6.4010.01
5Ole IngesenSarpsborg OL46.06+8.5810.32
6Terje LarsenHalden SK48.19+11.1111.03
7Pål AngvollFredrikstad SK49.08+12.0011.14
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKbrutt

H 60-

3 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering28.099.13
2Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK34.39+6.3011.21
3Bent GalborgenIndre Østfold OK44.25+16.1614.33
4Jan SveenRaumar Orientering53.03+24.5417.23
5Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL55.17+27.0818.07
Arild KirkerødSarpsborg OLdiskvalifisert

H 70-

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Reidulf HolmOK Moss24.3911.51
2Willy GrønstadGimle IF34.45+10.0616.42
3Tom WahlgrenSarpsborg OL43.17+18.3820.48
4Helge BovimTistedalen FL47.40+23.0122.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor