Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sandefjord Skogs-race

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sandefjord Skogs-race
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 21 juni 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80-

N-åpen

1 580 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus Aakre-LarsenAndebu ILfullført
Marte Aakre-LarsenAndebu ILfullført
Christopher David EriksenLarvik OKfullført
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKfullført
Emily Kjær HaugbergFossum IFfullført
Thomas Kjær HaugbergFossum IFfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Henny Holtan SanderudLillomarka OLfullført
Sturla SigurdssonStokke ILfullført
Ine StokkenesLarvik OKfullført
Mathias SundbyLarvik OKfullført
Anton WindvikSandefjord OKfullført

N2-åpen 10-16

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK25.5412.30

N2-åpen 17-

2 070 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hilde Ekeberg FliidSkien OKikke startet

C-åpen 10-16

2 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn35.4815.21
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK34.1014.39
Marcus WindvikSandefjord OK32.5214.06

C-åpen 17-

2 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend RaastadSkien OK24.0710.21
2Hanne GjevikSkien OK24.14+0.0710.24
3Elisabeth WindvikSandefjord OK31.17+7.1013.25
4Hanne VilkeStokke IL34.26+10.1914.46
5Anne Melsom BjerkeStokke IL39.15+15.0816.50
6Heidi EriksenLarvik OK45.06+20.5919.21
7Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn47.32+23.2520.24
8Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK56.33+32.2624.16
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OLikke startet

B-åpen 10-16

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martin DybvikStokke IL1.19.3930.03
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnikke startet

B-åpen 17-

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn44.2215.17
2Audun SanderudLillomarka OL48.52+4.3016.51
3Torstein LyeLarvik OK53.50+9.2818.33
4Celine Vik OlsenLarvik OK54.26+10.0418.46
5Jon SimonsenSandefjord OK56.58+12.3619.38
6Knut GjoneSandefjord OK56.59+12.3719.38
7Ole Kristian BangåsBotne SK57.53+13.3119.57
8Mie ZagarLarvik OK1.05.37+21.1522.37
9Brede Ekeberg FliidSkien OK1.07.35+23.1323.18
10Anders WindvikSandefjord OK1.09.46+25.2424.03
11Katrine van RaaijHedrum OL1.10.42+26.2024.22
12Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK1.14.31+30.0925.41

AK-åpen

3 830 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eelco van RaaijHedrum OL1.07.2317.35
2Morten Fredheim SolbergSandefjord OK1.16.47+9.2420.02
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILdiskvalifisert
Kenneth DybvikStokke ILdiskvalifisert
Hilde KløvstadSandefjord OKbrutt
Kristin Solberg FredheimSandefjord OKbrutt
Tiri RebårdSandefjord OKikke startet

D 9-10

2 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK19.269.23
Ida Berge GjellestadNydalens SK17.248.24
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK16.067.46

D 11-12

2 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Strøm JuliussenSandefjord OK19.468.29
2Juliette Holtskog-FeremansSkien OK22.28+2.429.38
3Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn41.01+21.1517.36

D 13-14

3 220 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Sofie FremstadLarvik OK40.4812.40
2Pernille ZagarLarvik OK43.52+3.0413.37
3Annika van RaaijHedrum OL51.44+10.5616.03
4Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL55.19+14.3117.10
5Vilde Aakre LeistadSkien OK56.54+16.0617.40
6Daniella GjoneSandefjord OK58.00+17.1218.00
7Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn1.06.24+25.3620.37
8Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.17.26+36.3824.02
Cathrine SognNotodden OLdiskvalifisert

D 15-16

4 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn48.3812.04
2Agathe BrathagenLarvik OK1.04.53+16.1516.06
3Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.14.31+25.5318.29
4Iril RingheimLarvik OK1.20.17+31.3919.55

D 17-

4 640 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin BjervaLarvik OK48.2910.26
2Sunniva Nergaard BergStokke IL1.07.05+18.3614.27
3Stefani PopovaHadeland OL1.22.28+33.5917.46
4Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL1.30.27+41.5819.29

D 40-

3 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK47.2512.22
2Karina Nordrum StokkenesLarvik OK49.33+2.0812.56
3Anja Berge GjellestadNydalens SK51.06+3.4113.20
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.15.04+27.3919.35
5Gry AakreSkien OK1.25.55+38.3022.25
6Gunn Elin RudiHadeland OL1.40.57+53.3226.21
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKdiskvalifisert
Siv WiersdalenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

3 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berit BredholtSandefjord OK1.08.2517.51
2Toril KorsvikStokke IL1.33.35+25.1024.26
Aud Ellen BrevikSturla, IFdiskvalifisert
Rita RaastadSkien OKbrutt

D 60-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL39.4213.41

D 65-

2 650 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise AndreassenSandefjord OK47.3817.58
2Inger NergaardStokke IL52.42+5.0419.53
3Randi HansenStokke IL57.04+9.2621.32
4Elisabeth RødAndebu IL1.13.58+26.2027.54

D 70-

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margareta BrynhildsenStokke IL1.01.0523.03
2Elisabeth UndstadLarvik OK1.13.04+11.5927.34

D 75-

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK55.1820.52
2Gerd LangsethLarvik OK57.45+2.2721.47
3Eli KlovningPorsgrunn OL1.05.46+10.2824.49
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.10.07+14.4926.27
5Sidsel SandelienHeming Orientering1.25.29+30.1132.15
Hjørdis ØvreåsBotne SKbrutt

H 9-10

2 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK22.0110.38
Eirik EliassenSandefjord OK15.017.15
Balder Solberg FredheimSandefjord OK15.097.19

H 11-12

2 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre FurlandSandefjord OK18.127.48
2Nikolai TesloHadeland OL23.47+5.3510.12
3Christian Berge GjellestadNydalens SK25.45+7.3311.03
4Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn30.35+12.2313.07
5Alfred Holtan SanderudLillomarka OL30.38+12.2613.08
Theo Solberg FredheimSandefjord OKdiskvalifisert

H 13-14

3 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus SigurdssonStokke IL36.2811.19
2Gaute NysæterSkien OK43.15+6.4713.25
3Kristian Ekeberg FliidSkien OK44.59+8.3113.58
4Jens G. DybvikStokke IL57.00+20.3217.42
5Kristian Kaupang LyeLarvik OK58.16+21.4818.05
6Niclas GunnerødStokke IL1.00.43+24.1518.51
Thomas MyhreSkien OKdiskvalifisert

H 15-16

4 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK41.5010.22
2Benjamin GjoneSandefjord OK43.50+2.0010.52
3Henrik Repstad StoremyrIL Hauken52.15+10.2512.57
4Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn56.17+14.2713.57
5Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.10.06+28.1617.23
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 17-

4 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenNTNUI33.577.19
2Cornelius BjørkSandefjord OK34.02+0.057.20
3Eirik RavnanStokke IL42.03+8.069.03
4Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL49.36+15.3910.41
5Ludvig JohnsenHedrum OL58.40+24.4312.38

H 40-

4 640 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK38.328.18
2Asgeir FremstadLarvik OK50.05+11.3310.47
3Jørgen FrøydLarvik OK52.22+13.5011.17
4Simen Kjær HaugbergFossum IF53.50+15.1811.36
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL58.45+20.1312.39
6Erik JuliussenSandefjord OK1.04.40+26.0813.56
7Bernt GjellestadNydalens SK1.05.35+27.0314.08
8Sigurd HoltskogSkien OK1.18.26+39.5416.54
9Jesper FlogstadIL Hauken1.19.58+41.2617.14
Gisle NysæterSkien OKikke startet
Sturle FurlandSandefjord OKikke startet

H 50-

3 830 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi45.0511.46
2Arne DirdalLarvik OK45.37+0.3211.54
3Øyvind HyllesethSkien OK51.45+6.4013.30
4Morten HamreIL Hauken52.09+7.0413.36
5Tom KristensenLarvik OK53.43+8.3814.01
6Roar MathisenOL Tønsberg og omegn56.03+10.5814.38
7Anders Kristian HoltHedrum OL57.33+12.2815.01
8Snorre FrydenlundSturla, IF1.16.09+31.0419.52
9Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.31.36+46.3123.54
10Per Einar StrømHedrum OL1.33.33+48.2824.25
Espen JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
Jostein MehammerPorsgrunn OLdiskvalifisert
Sten Øivind BjerkeHedrum OLdiskvalifisert
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKikke startet

H 60-

3 830 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL43.3311.22
2Arve GlittumOK Skeidi47.48+4.1512.28
3Inge GlittumOK Skeidi1.03.07+19.3416.28
4Trond HegnaAsker Skiklubb1.05.43+22.1017.09
5Roy GjerdingOK Moss1.18.30+34.5720.29
6Kjetil KløvstadSandefjord OK1.21.44+38.1121.20
Espen RaastadSkien OKdiskvalifisert

H 65-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir StrandhagenRøyken OL30.5710.40
2Hugo A. ChristensenNotodden OL37.35+6.3812.57
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn38.01+7.0413.06
4Sigbjørn MyhreAndebu IL41.55+10.5814.27
5Ragnar Niemi BergStokke IL46.59+16.0216.12
6Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn47.40+16.4316.26
7Jan BøhleTrollo51.19+20.2217.41

H 70-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Runar KittilsenStokke IL39.3913.40
2Elling AakreAndebu IL43.31+3.5215.00
3Helge FossheimHedrum OL49.52+10.1317.11
4Martin NaufHedrum OL50.33+10.5417.25
5Jiri UrvalekPorsgrunn OL52.10+12.3117.59
6Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52.37+12.5818.08
7Rolf GjølbergLarvik OK1.16.24+36.4526.20
Kay JørgensenPorsgrunn OLikke startet

H 75-

2 650 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK38.3314.32
2Per Øystein AndersenLarvik OK42.31+3.5816.02
3Magnar ØvreåsBotne SK45.03+6.3017.00
4Bjørn SandelienHeming Orientering48.42+10.0918.22
5Roar LøkenSandefjord OK50.42+12.0919.07
6Magne KlovningPorsgrunn OL53.35+15.0220.13
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert
Bjørn Willy HansenSandefjord OKbrutt

H 80-

2 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Eivind EdvardsenLarvik OK51.0819.17
2Oddvar GjelstadSandefjord OK53.00+1.5220.00
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.02.15+11.0723.29
4Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.20.25+29.1730.20
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor