Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 27 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | C-åpen 10-16 | B-åpen 10-16 | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | Skygge | Publikum

N-åpen

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jenny Lauvstad BrenneByåsen ILfullført
Zoe CoudertFreidigfullført
Ida Sofie Pedersen KarlsvikByåsen ILfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Vilde Reiso MyrvollFreidigfullført
Sverre Blix PrestmoWing OKfullført
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidigfullført
Sanna Dalsaune ThunFreidigikke startet

N2-åpen 10-16

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Snorre ChristiansenWing OK26.4814.53
Firmin CoudertFreidig37.5921.06
Bjørn Isak Pedersen KarlsvikByåsen IL23.1412.54
Jens Hallvar NordstrandFreidig20.3111.23
Johan OftedalMalvik IL17.099.31
Walter JutfeltNidarøst OKikke startet
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OKikke startet

C-åpen 10-16

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK27.0215.01
Fernand DutilleuxNidarøst OK18.5010.27
Maya El DeekNidarøst OK26.0714.30
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK26.2814.42
Luc Bostad HérailNidarøst OKikke startet

D 9-10

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK19.2510.47
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL22.1112.19
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK25.5814.25
Vilde HaalandWing OK19.5211.02
Sara Grande MoldenFreidig21.5712.11
Inga MoxnessByåsen IL17.529.55
Irene Storler SnøfuglFreidig12.547.10
Marit Storler SnøfuglFreidig12.126.46

D 11-12

1 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL11.406.28
2Hedda SæbøNidarøst OK12.31+0.516.57
3Saga Melbye-BergWing OK13.30+1.507.30
4Emma ImslandWing OK14.12+2.327.53
5Alice Skovholt BonnemaireFreidig15.55+4.158.50
6Maia Ruano StrandWing OK16.03+4.238.55
7Agnes Wullum-VestadWing OK16.19+4.399.03
8Lina SandquistOL Trollelg16.20+4.409.04
9Guro HaalandWing OK17.50+6.109.54
10Eva AmundsenFreidig17.57+6.179.58
11Mari UlebergWing OK20.28+8.4811.22
12Eira Forsbak AsplemFreidig20.30+8.5011.23
13Inga Saur ThorinWing OK20.43+9.0311.30
14Eirill Hagelid NorheimFreidig21.00+9.2011.40
15Anna F. HøysæterWing OK21.13+9.3311.47
16Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK25.06+13.2613.56
17Lily Alexandra MorganMalvik IL27.02+15.2215.01
18Ella Horvik KvaaleFreidig31.53+20.1317.42
19Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig34.46+23.0619.18
Maja Sjøgren CarlsenFreidigdiskvalifisert

D 13-14

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL13.465.17
2Marie Wollan BenumByåsen IL14.19+0.335.30
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig15.24+1.385.55
4Juni Hagelid NorheimFreidig17.13+3.276.37
5Annika Lund EikremFreidig20.49+7.038.00
6Mari Lauvstad BrenneByåsen IL28.09+14.2310.49

D 15-16

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig17.045.41
2Mathea Spets StorhovFreidig17.48+0.445.56
3Maria Strømdal WikFreidig17.53+0.495.57
4Malin Nordgård LeirenByåsen IL18.11+1.076.03
5Anna Aurora NolteFreidig18.53+1.496.17
6Solveig Louise NissenFreidig19.09+2.056.23
7Vilde Talgø-KristiansenFreidig20.08+3.046.42
8Lina Storler SnøfuglFreidig20.11+3.076.43
9Marita AskeFreidig20.58+3.546.59
10Tora KittilsenFreidig21.54+4.507.18
11Hannah TyvoldByåsen IL24.30+7.268.10

D 17-20

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AuneNidarøst OK18.546.18
2Ane Malene KolstadFreidig20.18+1.246.46

H 9-10

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Magnus BerntsenFreidig23.0512.49
Even Hoff BjørklundNidarøst OK18.3010.16
Anton Bostad HerailNidarøst OK28.4415.57
Trygve BøhleFreidig25.2114.05
Linus Fossum MalmringFreidig22.3712.33
Leo Benjamin MorganMalvik IL15.098.25
Filip Leonard NolteFreidig17.079.30
Valentin KampferNidarøst OKikke startet
Haakon Alexander RogstadNidarøst OKikke startet

H 11-12

1 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend GrønliFreidig11.366.26
2Dagfinn StenvikByåsen IL12.40+1.047.02
3Sigve Bohnhorst TegdanFreidig15.02+3.268.21
4Martin MelhuusWing OK16.57+5.219.25
5Olav MoxnessByåsen IL17.59+6.239.59
6Jens Anton AndresenMalvik IL18.32+6.5610.17
6Martin Randli EldenFreidig18.32+6.5610.17
8Imre Leander GangauneWing OK18.39+7.0310.21
9Vegard SundalByåsen IL20.26+8.5011.21
10Paul KampferNidarøst OK23.06+11.3012.50
11Odin Bang LukassenWing OK31.00+19.2417.13
Finn Einar BrandsenMalvik ILikke startet

H 13-14

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL13.205.07
2Alf Petter LynumFreidig13.30+0.105.11
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig15.01+1.415.46
4Jakob Jøsang WithWing OK15.27+2.075.56
5Anders Berge MjølhusOL Trollelg15.48+2.286.04
6Aslak MoxnessByåsen IL18.06+4.466.57
7Loke Strøm HaugsnesWing OK19.08+5.487.21
8Johannes StordalByåsen IL23.57+10.379.12
Hallvard HellevikFreidigdiskvalifisert
Sivert Sæther LevinFreidigikke startet

H 15-16

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver Dalsaune ThunFreidig14.484.56
2Kristoffer Strømdal WikFreidig15.13+0.255.04
3Emil GrønliFreidig15.46+0.585.15
4Emil Reinertsen LeroyerFreidig16.18+1.305.26
5Kristoffer LerliMelhus IL16.53+2.055.37
6Vegard Lereim StorliFreidig17.38+2.505.52
7Sverre HellevikFreidig18.49+4.016.16
8Jørgen AuneByåsen IL18.51+4.036.17
9Sigurd BraathenWing OK19.12+4.246.24
10Ådne StordalByåsen IL20.20+5.326.46
11Herman Bruchmüller SundtByåsen IL20.59+6.116.59
12Aksel VikenByåsen IL24.57+10.098.19

H 17-20

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vemund MølnvikFreidig15.595.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor