Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: lørdag 29 august 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

2 100 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Celine Agnalt HeggenesTrøsken ILfullført
Eira Bronebakk JohanssonHalden SKfullført
Aron Rostveit ElmiOK Mossfullført
Live Ek HedlundTrøsken ILfullført
Eldar HelgerudHalden SKfullført
Ivar HelgerudHalden SKfullført
Julian IlievHalden SKfullført
Mira Fosser LundsrudOK Mossfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Viktor Johannessen NilsenTrøsken ILfullført
Eline PedersenOK Mossfullført
Mia PedersenOK Mossfullført
Theo PedersenOK Mossfullført
Miriam RamtvedtSarpsborg OLfullført
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SKfullført
Aksel SolbergFredrikstad SKfullført
Troy Victor StoksethHalden SKfullført
Stian IlievHalden SKdiskvalifisert
Live Melissa WilhelmsenFredrikstad SKikke startet

C-åpen 10-16

2 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Vilma DanevadFredrikstad SK37.3314.57

C-åpen 17-

2 510 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald TorjusenTrøsken IL31.5712.43
2Nanna AabyFredrikstad SK37.27+5.3014.55
3Andreas ForsVarteig OL39.32+7.3515.45
4Solveig Ek HedlundTrøsken IL40.40+8.4316.12
5Ina BlågestadIndre Østfold OK47.51+15.5419.03
6Elisabet BreimoOK Moss55.06+23.0921.57

B-åpen 17-

3 680 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt Stine StrandFredrikstad SK46.2912.37
2Johannes HedlundTrøsken IL49.31+3.0213.27
3Magnus HolmskauTrøsken IL49.44+3.1513.30
4Marianne LøkenOK Moss51.46+5.1714.04
5Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss56.12+9.4315.16
6Miguel ValeroHalden SK58.26+11.5715.52
7Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.06.12+19.4317.59
8Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK1.13.05+26.3619.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Morten NilsenTrøsken IL1.23.57+37.2822.48

AK-åpen

4 530 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon PedersenOK Moss29.566.36
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK31.07+1.116.52
3Øyvind StoksethHalden SK32.23+2.277.08
4Vendula HaldinHalden SK34.33+4.377.37
5Anja WingstedtHalden SK36.36+6.408.04
6Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK39.26+9.308.42
7Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK44.06+14.109.44
8Lea TaraldsvikVarteig OL50.55+20.5911.14
9Vegar ArnesenFredrikstad SK54.23+24.2712.00
10Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.01.13+31.1713.30
11Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1.17.19+47.2317.04
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKikke startet

AL-åpen

5 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK37.286.52
2Raúl FerraHalden SK39.43+2.157.17
3Bodil HelgerudHalden SK42.10+4.427.44
4Donatas KontautasOK Moss45.16+7.488.18
5Jørgen Misje WoldFredrikstad SK1.03.21+25.5311.37

D 9-10

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK27.1912.31
Marte Julie FremstadIndre Østfold OK43.5720.09
Hanna HaldinHalden SK20.169.17
Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL26.1212.01
Elise Holm NedrebøOK Moss25.2111.37

D 11-12

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie Holm NedrebøOK Moss26.5510.43
2Tuva Fosser LundsrudOK Moss41.06+14.1116.22
3Nora Sofie FremstadIndre Østfold OK1.01.28+34.3324.29
4Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK1.01.29+34.3424.29
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Malin Husebye AamodtFredrikstad SKikke startet

D 13-14

3 680 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Schmitt GranHalden SK30.168.13
2Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL32.08+1.528.43
3Minna Sofie WingstedtHalden SK34.13+3.579.17
4Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL34.23+4.079.20
5Jenny DanevadFredrikstad SK34.49+4.339.27
6Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK34.55+4.399.29
7Åse Valero KjerkreitHalden SK36.51+6.3510.00
8Emma Aune JakobsenOK Moss37.44+7.2810.15
9Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK51.26+21.1013.58
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken ILdiskvalifisert

D 15-16

4 530 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Helene OlsenHalden SK39.018.36
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss40.56+1.559.02
3Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK43.09+4.089.31
4Sigrid HaugeSarpsborg OL45.19+6.1810.00
5Erika Lind-LarsenOK Moss47.00+7.5910.22
6Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL48.59+9.5810.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Julie Sophie WoldOK Moss57.01+18.0012.35

D 17-18

6 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marieluise Schmitt GranHalden SK54.368.46
2Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.26.48+32.1213.57
Alexandra AngvollFredrikstad SKikke startet

D 21-

7 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Catherine TaylorFredrikstad SK1.00.407.41
2Iliana IlievaHalden SK1.02.59+2.197.58
3Marit KahrsFredrikstad SK1.04.51+4.118.13

D 40-

4 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK29.546.36
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK33.42+3.487.26
3Linda SolbergFredrikstad SK34.46+4.527.40
4Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK37.53+7.598.21
5Heidi StoksethHalden SK45.05+15.119.57
6Tonje HolmOK Moss56.35+26.4112.29
7Kristine RoskifteOK Moss56.42+26.4812.30
8Hanne WoldOK Moss1.05.40+35.4614.29
Linda FredhOK Mossikke startet

D 50-

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK35.468.30
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering48.13+12.2711.28
Runa Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert

D 60-

3 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL28.599.05
2Bente LineIndre Østfold OK31.20+2.219.49
3Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK34.50+5.5110.55
4Lis DæhliLøten o-lag37.26+8.2711.44
5Anne Julsrud HaugenHalden SK38.55+9.5612.11
6Anne SørumIndre Østfold OK40.51+11.5212.48

D 70-

3 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva TaraldrudIndre Østfold OK50.5415.57
2Inger LindløvOK Moss57.18+6.2417.57
3Bodil BerbyTrøsken IL1.06.09+15.1520.44

H 9-10

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK13.496.20
Håkon BryggenHalden SK17.217.57

H 11-12

2 510 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ville Emil WingstedtHalden SK20.138.03
2Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL23.32+3.199.22
3Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK27.30+7.1710.57
4Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK27.59+7.4611.08
5Isak SolbergFredrikstad SK29.54+9.4111.54
6Fredrik SignebøenHalden SK33.32+13.1913.21
7Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL36.36+16.2314.34
8Trym BreimoOK Moss44.00+23.4717.31
9Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL46.27+26.1418.30
10Anders Rostveit ElmiOK Moss51.59+31.4620.42
11Halvor Ek HedlundTrøsken IL55.33+35.2022.07
Selmer LøkenOK Mossdiskvalifisert

H 13-14

3 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK25.326.56
2Audun NordbyFredrikstad SK30.15+4.438.13
3Martin BryggenHalden SK32.39+7.078.52
4Sverre SandvikHalden SK39.34+14.0210.45
5Brage KristiansenOK Moss41.08+15.3611.10
6Birk BreimoOK Moss45.11+19.3912.16
7Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK47.10+21.3812.49
8Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL49.37+24.0513.28

H 15-16

6 220 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman Lien BackstrømHalden SK40.426.32
2Alfred BjørnerødOK Moss41.44+1.026.42
3Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss42.29+1.476.49
4Sondre LadimOK Moss46.37+5.557.29
5Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL50.45+10.038.09
6Peder BryggenHalden SK59.59+19.179.38
7Elias MosebekkHalden SK1.04.03+23.2110.17
Christoffer GzylOK Mossikke startet

H 17-18

7 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob TorgersenHalden SK57.497.19
2Sivert PoppeFredrikstad SK59.30+1.417.32
3Peder HaugaardHalden SK1.10.48+12.598.58
4Jonathan EylertsenHalden SK1.21.45+23.5610.21
5Adam KristiansenOK Moss1.23.29+25.4010.34
Sigurd Saxe SandvikHalden SKdiskvalifisert

H 21-

10 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK58.465.48
2Mattias KarlssonFredrikstad SK1.01.47+3.016.06
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.03.26+4.406.16
4Henrik EijsinkNydalens SK1.06.24+7.386.33
5Einar MelsomHelsingin Suunistajat1.09.31+10.456.52
6Øyvind HelgerudHalden SK1.13.01+14.157.12
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 40-

7 890 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil WingstedtHalden SK47.456.03
2Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK48.13+0.286.06
3Sindre ØsthagenFredrikstad SK48.36+0.516.09
4Tore SandvikHalden SK49.50+2.056.18
5Andreas JohanssonHalden SK54.20+6.356.53
6Håkon GjerdeIndre Østfold OK1.01.16+13.317.45
7Anders LundeVarteig OL1.01.36+13.517.48
8Thomas BedinIndre Østfold OK1.02.33+14.487.55
9Erik Rytter JakobsenOK Moss1.02.48+15.037.57
10Espen BekhusFredrikstad SK1.04.15+16.308.08
11Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK1.06.18+18.338.24
12Thomas RoskifteOK Moss1.07.00+19.158.29
13Rune BlågestadIndre Østfold OK1.13.33+25.489.19
14Henning Bratland CarlsenOK Moss1.14.10+26.259.24
15Anders BrynildsenFredrikstad SK1.24.38+36.5310.43
16Vegar KristiansenOK Moss1.33.02+45.1711.47
17Erik ThorstensenHalden SK1.33.41+45.5611.52
Øyvind LøkenOK Mossikke startet
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SKikke startet

H 50-

5 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil BjørloHalden SK35.306.30
2Tore BjørnerødOK Moss40.00+4.307.19
3Frank LøwengreenFredrikstad SK42.19+6.497.45
4Geir TorgersenHalden SK43.54+8.248.02
5Dag BrenåsVarteig OL47.06+11.368.37
6Pål AngvollFredrikstad SK50.17+14.479.12
7Jon Steinar MjølnerødHalden SK52.02+16.329.31
8Dag SyversenSarpsborg OL56.56+21.2610.25
9Arnfinn MoeFredrikstad SK59.11+23.4110.50
10Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.28.50+53.2016.16
Ole Jakob OttestadHalden SKdiskvalifisert

H 60-

4 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sture OttesenIndre Østfold OK31.187.27
2Terje Wiig MathisenNydalens SK34.13+2.558.08
3Kjell Einar AndersenVarteig OL34.59+3.418.19
4Eirik NordbrødenHalden SK39.24+8.069.22
5Tor Ragnar AndersenHalden SK39.51+8.339.29
6Bjørn ÅstorpSarpsborg OL42.02+10.4410.00
7Bent GalborgenIndre Østfold OK46.16+14.5811.00
8Roy GjerdingOK Moss48.26+17.0811.31
9Øivind BergetSarpsborg OL52.27+21.0912.29
Knut H. RamtvedtSarpsborg OLdiskvalifisert

H 70-

3 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadGimle IF28.459.00
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK35.18+6.3311.03
3Jan JansenOK Moss44.13+15.2813.51
4Per Oskar LarsenIndre Østfold OK47.28+18.4314.52
5Helge BovimTistedalen FL49.33+20.4815.31
6Knut LindløvOK Moss1.10.02+41.1721.57

H 80-

3 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss39.4912.28
2Trygve FosseGimle IF55.46+15.5717.28
3Harald WibyeOK Moss1.04.08+24.1920.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor