Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Akershus, Oslo og Østfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Akershus, Oslo og Østfold
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 5 september 2020

D 13-16

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.29.54
1. Eira Skaarer Wiklund36.22136.221
2. Inga Skaarer Wiklund17.462+1.3754.08100.00
3. Maja Mo Hjelseth35.4611.29.54100.00
2Tyrving IL 11.37.38+7.44
1. Kaja Peikli38.412+2.1938.412+2.19
2. Vida Helland-Hansen16.09154.5020+0.42-1.37
3. Linnea Holst42.486+7.021.37.3820+7.44+7.02
3Fredrikstad SK 11.39.43+9.49
1. Jenny Danevad41.436+5.2141.436+5.21
2. Marte Hox Brynildsen20.505+4.411.02.335-1+8.25+3.04
3. Emma Sofie Steinsland37.102+1.241.39.433-2+9.49+1.24
4Halden SK 11.41.47+11.53
1. Sigrid Schmitt Gran39.104+2.4839.104+2.48
2. Inger Anne Svendsby Braarud20.084+3.5959.183-1+5.10+2.22
3. Emma Helene Olsen42.295+6.431.41.474+1+11.53+6.43
5Fossum IF 11.44.34+14.40
1. Heidi Kristina Sebjørnsen39.023+2.4039.023+2.40
2. Ragnhild Blom-Hagen23.227+7.131.02.244+1+8.16+5.36
3. Kathinka Zahl Hagen42.104+6.241.44.345+1+14.40+6.24
6Nydalens SK 21.45.11+15.17
1. Hanne Wærp Hauge39.135+2.5139.135+2.51
2. Inka M. Boldingh Debernard25.258+9.161.04.386+1+10.30+7.39
3. Marie Saugestad40.333+4.471.45.1160+15.17+4.47
7Tyrving IL 21.51.34+21.40
1. Kajsa Meyer Larsson46.258+10.0346.258+10.03
2. Mille Baastad Berg18.133+2.041.04.386-2+10.30+0.27
3. Eileen Bjanes46.568+11.101.51.347+1+21.40+11.10
8OK Moss 12.01.53+31.59
1. Erika Lind-Larsen46.187+9.5646.187+9.56
2. Emma Aune Jakobsen21.256+5.161.07.438+1+13.35+3.39
3. Julie Sophie Wold54.109+18.242.01.5380+31.59+18.24
9Oppsal Orientering 12.16.13+46.19
1. Mari Kalleson1.05.5910+29.371.05.5910+29.37
2. Åse Lurås26.529+10.431.32.519-1+38.43+9.06
3. Tale Nordby Hvenekilde43.227+7.362.16.1390+46.19+7.36
10Trøsken IL 13.19.17+1.49.23
1. Ingrid Pedersen Holmskau49.239+13.0149.239+13.01
2. Ingrid Agnalt Hjelbak48.3710+32.281.38.0010+1+43.52+30.51
3. Marte Lillegraven Langsæter1.41.1710+1.05.313.19.17100+1.49.23+1.05.31
Raumar Orientering 1diskvalifisert
1. Oline Soma Slåstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ragnhild F. Næssdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Live Arntzendiskvalifisertdiskvalifisert

H 13-16

15 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11.18.12
1. Axel Aalde30.452+2.2530.452+2.25
2. Per Noah Sommerhein16.113+1.5046.5620+1.17-1.08
3. Martin Størmer-Antonsen31.162+0.471.18.121-1-1.17
2Fossum IF 11.18.18+0.06
1. Eirik Vie Strisland31.014+2.4131.014+2.41
2. Sindre Vie Strisland14.382+0.1745.391-3-2.41
3. Philip Lehmann Romøren32.393+2.101.18.182+1+0.06+0.06
3Oppsal Orientering 11.24.02+5.50
1. Ask Olaussen34.356+6.1534.356+6.15
2. Sondre Olaussen14.21148.564-2+3.17-2.58
3. Sigurd Rødnes35.065+4.371.24.023-1+5.50+2.33
4OK Moss 11.28.12+10.00
1. Alfred Bjørnerød28.20128.201
2. Birk Breimo20.265+6.0548.463+2+3.07+3.07
3. Sebastian Blomfeldt Unnerud39.267+8.571.28.124+1+10.00+6.53
5Asker Skiklubb 11.34.48+16.36
1. Mikael Birkelund30.553+2.3530.553+2.35
2. Astrid Ytterbø22.4410+8.2353.395+2+8.00+5.25
3. Vilmer Nyberg41.099+10.401.34.4850+16.36+8.36
6Fredrikstad SK 11.42.31+24.19
1. Syver Strand Gulbrandsen51.2913+23.0951.2913+23.09
2. Audun Nordby20.336+6.121.12.02130+26.23+3.14
3. Emil Husebye Aamodt30.2911.42.316-7+24.19-2.04
7Fossum IF 21.44.28+26.16
1. Børge Nilsen Berg47.4512+19.2547.4512+19.25
2. Magnus Flydal Jenstad22.119+7.501.09.5611-1+24.17+4.52
3. Erlend Sommerhein34.324+4.031.44.287-4+26.16+1.59
8Halden SK 11.47.28+29.16
1. Herman Lien Backstrøm34.335+6.1334.335+6.13
2. Sebastian Bøhn-Bryntesen22.058+7.4456.386+1+10.59+4.46
3. Elias Mosebekk50.5012+20.211.47.288+2+29.16+18.17
9Trøsken IL 11.47.40+29.28
1. Henrik Julian Fontes Aarbu41.089+12.4841.089+12.48
2. Sigrid Hauge26.0513+11.441.07.1390+21.34+8.46
3. Mathias Pedersen Holmskau40.278+9.581.47.4090+29.28+7.54
10Raumar Orientering 11.49.28+31.16
1. Kevin Rommetvedt38.007+9.4038.007+9.40
2. Erik Dehli Saxhaug21.537+7.3259.5370+14.14+4.34
3. Gjermund Taje Skeie49.3511+19.061.49.2810+3+31.16+17.02
11Lillomarka OL 11.52.55+34.43
1. Torbjørn Lundeby40.008+11.4040.008+11.40
2. Jonathan Woodhouse24.3611+10.151.04.3680+18.57+7.17
3. Vebjørn Emil Blindheim48.1910+17.501.52.5511+3+34.43+15.46
12IL Koll 11.52.57+34.45
1. Johannes Salvesen-Lunde44.1011+15.5044.1011+15.50
2. Jonas Hicken30.0514+15.441.14.1514+3+28.36+12.46
3. Tobias Tronbøl Lium38.426+8.131.52.5712-2+34.45+6.09
13Bækkelagets SK 12.08.30+50.18
1. Jonas Fenne Ingierd41.2210+13.0241.2210+13.02
2. Aksel Eide26.0212+11.411.07.24100+21.45+8.43
3. Markus Hirsch1.01.0614+30.372.08.3013+3+50.18+28.33
14Nydalens SK 22.11.19+53.07
1. Sigurd Størmer-Antonsen51.3114+23.1151.3114+23.11
2. Max Skjerpen Huseby20.204+5.591.11.5112-2+26.12+3.01
3. Vetle Frydenlund Norling59.2813+28.592.11.1914+2+53.07+26.55
Oppsal Orientering 2diskvalifisert
1. Christoffer Ånensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sigurd Hobøldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jakob A. Gjedebodiskvalifisertdiskvalifisert

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Heming Orientering 140.00
1. Henni Hattestad Kristensen20.012+0.1520.012+0.15
2. Astrid Reusch19.59140.001-1-0.15
2OK Moss 140.03+0.03
1. Tuva Fosser Lundsrud19.46119.461
2. Sofie Holm Nedrebø20.172+0.1840.032+1+0.03+0.03
3Fredrikstad SK 11.03.36+23.36
1. Ingrid Sofie Hox Brynildsen27.403+7.5427.403+7.54
2. Malin Husebye Aamodt35.563+15.571.03.3630+23.36+15.42

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 144.02
1. Ville Emil Wingstedt19.43119.431
2. Fredrik Signebøen24.19144.02100.00
2Trøsken IL 148.58+4.56
1. Håkon Lillegraven Langsæter19.532+0.1019.532+0.10
2. Sander Agnalt Heggenes29.052+4.4648.5820+4.56+4.46
3Heming Orientering 11.06.21+22.19
1. Frode Wallberg36.043+16.2136.043+16.21
2. Sigurd Øvrebø Myrvold30.173+5.581.06.2130+22.19+5.58
4OK Moss 11.17.03+33.01
1. Anders Rostveit Elmi44.364+24.5344.364+24.53
2. Selmer Løken32.274+8.081.17.0340+33.01+8.08

D 17-

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 12.29.28
1. Iliana Ilieva53.245+7.1053.245+7.10
2. Bodil Helgerud41.0611.34.303-2+4.13-2.57
3. Jo Shepherd54.583+2.382.29.281-2-4.13
2Halden SK 22.32.26+2.58
1. Ida Marie Næss Bjørgul54.166+8.0254.166+8.02
2. Vendula Haldin44.123+3.061.38.285-1+8.11+0.09
3. Ingrid Kronborg Bronebakk53.582+1.382.32.262-3+2.58-5.13
3Nydalens SK 12.33.11+3.43
1. Mariann Ulvestad50.243+4.1050.243+4.10
2. Elise Wærp Hauge50.276+9.211.40.516+3+10.34+6.24
3. Siri Ulvestad52.2012.33.113-3+3.43-6.51
4Halden SK 32.33.47+4.19
1. Svetlana Mironova46.14146.141
2. Karianne Hauge45.365+4.301.31.502+1+1.33+1.33
3. Ane Sofie Næss Bjørgul1.01.574+9.372.33.474+2+4.19+2.46
5Fossum IF 12.39.15+9.47
1. Victoria Hæstad Bjørnstad46.282+0.1446.282+0.14
2. Gunvor Hov Høydal43.492+2.431.30.171-1-0.14
3. Lucie Størmer1.08.586+16.382.39.155+4+9.47+9.47
6Tyrving IL 12.58.54+29.26
1. Marion Aebi50.304+4.1650.304+4.16
2. Mathilde Rundhaug44.444+3.381.35.1440+4.57+0.41
3. Eline Drage1.23.408+31.202.58.546+2+29.26+24.29
7Ås-NMBU Orientering 13.09.25+39.57
1. Kaja Winsnes Nordhagen57.397+11.2557.397+11.25
2. Kristine Ausen1.08.5910+27.532.06.388+1+36.21+24.56
3. Rannveig Winsnes Nordhagen1.02.475+10.273.09.257-1+39.57+3.36
8Fet OL 13.14.37+45.09
1. Ragnhild Mathea Helmersen1.07.338+21.191.07.338+21.19
2. Julie Berntzen57.487+16.422.05.217-1+35.04+13.45
3. Randi Høilund1.09.167+16.563.14.378+1+45.09+10.05
9Lillomarka OL 13.38.30+1.09.02
1. Ingrid Blindheim1.07.349+21.201.07.349+21.20
2. Pernille Sønsterudbråten1.04.399+23.332.12.1390+41.56+20.36
3. Ingvild Brekke1.26.179+33.573.38.3090+1.09.02+27.06
10Nydalens SK 23.43.29+1.14.01
1. Marit Rønning Skoglund1.08.3410+22.201.08.3410+22.20
2. Marianne Dæhli1.03.458+22.392.12.19100+42.02+19.42
3. Ingrid Disch Løset1.31.1010+38.503.43.29100+1.14.01+31.59

H 17-

19 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Halden SK 12.24.06
1. Thomas Natvig Eirik Årstad52.22152.221
2. Markus Holter43.043+1.421.35.262+1+0.34+0.34
3. Olav Lundanes48.4012.24.061-1-0.34
2Tyrving IL 12.26.00+1.54
1. Daniel Roos53.304+1.0853.304+1.08
2. Olle Boström41.2211.34.521-3-1.08
3. Håkon Jarvis Westergård51.083+2.282.26.002+1+1.54+1.54
3Nydalens SK 12.26.06+2.00
1. Isak Jonsson54.025+1.4054.025+1.40
2. Anders Vister42.102+0.481.36.123-2+1.20-0.20
3. Jon Aukrust Osmoen49.542+1.142.26.0630+2.00+0.40
4Nydalens SK 22.37.16+13.10
1. Gaute Friestad56.227+4.0056.227+4.00
2. Kornelius Kriszat-Løvfald46.386+5.161.43.004-3+8.08+4.08
3. Alan Cherry54.164+5.362.37.1640+13.10+5.02
5Ås-NMBU Orientering 12.44.56+20.50
1. Nils Tveite56.206+3.5856.206+3.58
2. Jostein Svaland Dale52.3211+11.101.48.527+1+14.00+10.02
3. Ivar Aukrust Osmoen56.045+7.242.44.565-2+20.50+6.50
6Tyrving IL 22.46.09+22.03
1. Karl Fremstad53.162+0.5453.162+0.54
2. Erik Thorsson54.1312+12.511.47.296+4+12.37+11.43
3. Lukas Peterson58.407+10.002.46.0960+22.03+9.26
7Nydalens SK 32.48.29+24.23
1. Andreas G. Polden1.01.2811+9.061.01.2811+9.06
2. Vegard Blomseth Johnsen45.535+4.311.47.215-6+12.29+3.23
3. Eirik Kamstrup Hovind1.01.0810+12.282.48.297+2+24.23+11.54
8Fredrikstad SK 12.49.17+25.11
1. Espen Nordbrøden Fiskum1.06.5914+14.371.06.5914+14.37
2. Sindre Østhagen45.304+4.081.52.299-5+17.37+3.00
3. Håvard Wedege56.486+8.082.49.178-1+25.11+7.34
9Halden SK 22.52.09+28.03
1. Emil Wingstedt1.06.0512+13.431.06.0512+13.43
2. Tore Sandvik47.027+5.401.53.0711-1+18.15+4.32
3. Mats Haldin59.028+10.222.52.099-2+28.03+9.48
10Nydalens SK 42.56.11+32.05
1. Henrik Eijsink59.5710+7.3559.5710+7.35
2. Kasper Bakken Ulseth50.489+9.261.50.458-2+15.53+8.18
3. Sverre Turter Sandvold1.05.2611+16.462.56.1110+2+32.05+16.12
11Lillomarka OL 13.00.19+36.13
1. Elias Skjolden Sørensen1.11.3816+19.161.11.3816+19.16
2. Steinar Kollerud48.088+6.461.59.4614-2+24.54+5.38
3. Andrine Benjaminsen1.00.339+11.533.00.1911-3+36.13+11.19
12IL Koll 13.05.03+40.57
1. Audun Bjerkreim Nilsen57.239+5.0157.239+5.01
2. Bo Engdahl55.0713+13.451.52.3010+1+17.38+12.37
3. Jarl Magnus Berge1.12.3312+23.533.05.0312+2+40.57+23.19
13Fossum IF 13.18.39+54.33
1. Emil Ahlbäck53.193+0.5753.193+0.57
2. Sondre Zahl Hagen1.01.2716+20.051.54.4612+9+19.54+18.57
3. Birk Felland Sætnan1.23.5314+35.133.18.3913+1+54.33+34.39
14Nydalens SK 53.22.27+58.21
1. Petter Marki Erichsen1.08.4015+16.181.08.4015+16.18
2. Anders Håvard Larsen51.0910+9.471.59.49150+24.57+8.39
3. Gaute Bergan1.22.3813+33.583.22.2714-1+58.21+33.24
15Halden SK 33.25.19+1.01.13
1. Andreas Johansson56.468+4.2456.468+4.24
2. Sigurd Saxe Sandvik59.0715+17.451.55.5313+5+21.01+16.37
3. Jakob Torgersen1.29.2616+40.463.25.1915+2+1.01.13+40.12
16Indre Østfold OK 13.28.01+1.03.55
1. Bjørn Erik Glomsrud1.06.5513+14.331.06.5513+14.33
2. Thomas Bedin55.3314+14.112.02.2816+3+27.36+13.03
3. Håkon Gjerde1.25.3315+36.533.28.01160+1.03.55+36.19
17Heming Orientering 13.46.18+1.22.12
1. Kristian Østermann1.08.4017+16.181.08.4017+16.18
2. August Syrdal Øen1.26.0117+44.392.34.41170+59.49+43.31
3. Magnus Eide-Fredriksen1.11.3717+22.573.46.18170+1.22.12+22.23
18Fredrikstad SK 24.34.53+2.10.47
1. Espen Danevad1.08.5218+16.301.08.5218+16.30
2. Anders Brynildsen1.50.3418+1.09.122.59.26180+1.24.34+1.08.04
3. Dyre Martin Gulbrandsen1.35.2718+46.474.34.53180+2.10.47+46.13
OK Moss 1diskvalifisert
1. Donatas Kontautasdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Adam Kristiansendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Thomas Tubbehaugendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor