Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstgampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 20 september 2020

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80-

N-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eira Bronebakk JohanssonHalden SKfullført
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu ILfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Elise Nauf BorgersenHedrum OLfullført
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLfullført

C-åpen 10-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Martin DybvikStokke IL1.00.26
Diderik Rønning BøeSandefjord OK38.59

C-åpen 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1.38.27
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

B-åpen 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kenneth DybvikStokke IL46.53
2Eli SæterdalSkien OK55.24+8.31
3Kristine Sparre KnudsenStokke IL57.51+10.58
4Anikken Gjein DybvikStokke IL1.07.34+20.41
5Elin BordøyHedrum OL1.08.27+21.34
Rita RaastadSkien OKikke startet

AL-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn56.51
2Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.03.41+6.50

D 9-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn22.25

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juliette Holtskog-FeremansSkien OK43.01
2Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL52.40+9.39

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Aakre LeistadSkien OK42.45
2Annika van RaaijHedrum OL45.14+2.29
3Emilie Holtskog-FeremansSkien OK59.05+16.20

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK50.30
2Sunniva Nergaard BergStokke IL1.31.33+41.03
Pernille Nauf BorgersenHedrum OLdiskvalifisert

D 40-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK44.30
2Gry AakreSkien OK1.24.16+39.46
3Torill Hynne FjæreHedrum OL1.31.36+47.06
4Hege GunnerødIL GeoForm1.35.49+51.19

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL57.30
2Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.00.15+2.45
3Tone StoklandSandefjord OK1.00.39+3.09
4Aud Ellen BrevikSturla, IF1.10.31+13.01
5Stine ArntzenSandefjord OK1.13.36+16.06
6Tone Sølie LysnesHedrum OL1.24.54+27.24

D 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL45.53
2Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.52+13.59
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.09.59+24.06
4Elisabeth RødAndebu IL1.22.48+36.55
Inger NergaardStokke ILdiskvalifisert
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May Helene HansenSandefjord OK1.12.33
2Gerd LangsethLarvik OK1.16.06+3.33
Thorunn Aamodt OvesenLardal OLdiskvalifisert
Eli KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 9-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK22.47
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL34.35

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre FurlandSandefjord OK28.34
2Alexander DybvikStokke IL50.49+22.15

H 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb38.05
2Gaute NysæterSkien OK39.43+1.38
3Jens G. DybvikStokke IL48.44+10.39
4Niclas GunnerødStokke IL49.11+11.06
5Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn1.21.33+43.28
Magnus SigurdssonStokke ILikke startet

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.06.20

H 17-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Viljan van RaaijHedrum OL43.56
2Henrik R HoltHedrum OL58.00+14.04
3Kristoffer FjæreHedrum OL1.24.20+40.24

H 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas JohanssonHalden SK45.30
2Georg EllilaStokke IL58.38+13.08
3Ludvig JohnsenHedrum OL1.07.37+22.07

H 40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GisholtOK Skeidi45.26
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb45.27+0.01
3Sturle FurlandSandefjord OK46.55+1.29
4Einar IdlandAndebu IL49.31+4.05
5Gisle NysæterSkien OK51.49+6.23
6Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL58.17+12.51
7Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.05.43+20.17
8Jesper FlogstadIL Hauken1.09.14+23.48
9Einar KlavenesSandefjord OK1.11.02+25.36
10Atle BorgersenHedrum OL1.35.45+50.19
11Sigurd HoltskogSkien OK1.51.08+1.05.42
David HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILikke startet

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn Idar SætranIF Trauma42.50
2Frode RobertsenStokke IL44.28+1.38
3Jon SkriubakkenPorsgrunn OL51.28+8.38
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK52.49+9.59
5Arne KristensenStokke IL58.24+15.34
6Morten AndresenOK Skeidi1.07.07+24.17
7Espen JohnsenHedrum OL1.08.05+25.15
8Torgeir BrandalKongsberg OL1.10.37+27.47
9Trond FossSandefjord OK1.14.38+31.48
10Bjørn Richard KirsteSkien OK1.15.02+32.12

H 60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK35.33
2Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL38.25+2.52
3Arve GlittumOK Skeidi40.38+5.05
4Espen RaastadSkien OK43.24+7.51
5Ragnar Niemi BergStokke IL52.14+16.41
6Øivind FadumSande Sportsklubb54.12+18.39
7Sigbjørn MyhreAndebu IL59.08+23.35
8Ole JohanssonPorsgrunn OL1.00.07+24.34
9Jan BøhleOL Trollo1.00.11+24.38
10Tov Arne BondalNotodden OL1.00.21+24.48
11Even Tore SteinsholtLardal OL1.10.31+34.58
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 70-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell Einar AadnevikTIF Viking46.16
2Ove Gunnar JacobsenStokke IL46.42+0.26
3Helge FossheimHedrum OL48.27+2.11
4Martin NaufHedrum OL51.05+4.49
5Jiri UrvalekPorsgrunn OL53.05+6.49
6Elling AakreAndebu IL53.35+7.19
7Arne KristensenStokke IL54.01+7.45
8Lars Martin GjeinStokke IL57.25+11.09
9Per Øystein AndersenLarvik OK59.03+12.47
10Hogne KjæråsAndebu IL1.00.07+13.51
11Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.03.58+17.42
12Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.13.48+27.32
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.16.56+30.40
14Roar LøkenSandefjord OK1.20.30+34.14
15Kåre NilsenSandefjord TIF1.21.28+35.12
16Magne KlovningPorsgrunn OL1.26.22+40.06
Kay JørgensenPorsgrunn OLbrutt
Runar KittilsenStokke ILikke startet

H 80-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.08.19
2Oddvar GjelstadSandefjord OK1.20.56+12.37
3Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn1.31.48+23.29
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.48.38+40.19
5Magnar ReppesgårdHedrum OL2.02.54+54.35
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert
Knut JacobsenSandefjord TIFdiskvalifisert
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert
Tore S. RasmussenTIF Vikingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor