Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Os Orienteringsklubb
Dato: onsdag 22 januar 2020

DA

4 170 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett48.5711.44
2Rannveig NordhagenFana IL50.00+1.0311.59
3Ingeborg EikelandBergens TF51.23+2.2612.19
4Helen MartinsenIL Gular51.41+2.4412.23
5Lise ChristensenTIF Viking59.42+10.4514.18
6Kristine Bog VikaneFana IL1.00.02+11.0514.23

HA

4 170 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune NygaardIL Gular34.448.19
2Kenneth WesterheimStord Orientering35.11+0.278.26
3Magne KnudsenGneist, IL39.24+4.409.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Vidar ScheiTIF Viking40.43+5.599.45
5Tom Eirik EikangerIL Gular41.39+6.559.59
6Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb42.09+7.2510.06
7Jan KocbachFana IL44.49+10.0510.44
8Brage Bell LysakerFana IL50.21+15.3712.04
9Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett50.53+16.0912.12
10Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett54.27+19.4313.03
11Torgeir StrandFana IL57.23+22.3913.45
12Svein LingaIL Gular1.00.21+25.3714.28
13Sturle NordeideGneist, IL1.17.27+42.4318.34
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ole TørnqvistFana ILdiskvalifisert

DB

3 060 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb35.3011.36
2Ingrid SandvollGneist, IL41.21+5.5113.30
3Siren GreveBergens TF43.49+8.1914.19
4Liv OrmbergGneist, IL44.28+8.5814.31
5Ina Hopland SkageGneist, IL49.05+13.3516.02
6Hege FjellbirkelandIL Gular57.47+22.1718.53
7Birte NordeideGneist, IL2.14.09+1.38.3943.50

HB

3 060 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øistein StemmeHordaveg BIL31.1410.12
2Knut UtneFana IL32.05+0.5110.29
3Martin StustadNOTEAM35.43+4.2911.40
4Geir HeksemFana IL36.24+5.1011.53
5Svein RosselandHordaveg BIL36.54+5.4012.03
6Oskar HeksemFana IL37.32+6.1812.15
7Erik JohannessenHordaveg BIL37.59+6.4512.24
8Atle AlvheimFana IL40.35+9.2113.15
9Jan HauglandÅrstad IL41.02+9.4813.24
10Heikki SavolainenUBIL41.20+10.0613.30
11Stein Ove DyngelandFana IL42.52+11.3814.00
12Lars SveenBergens TF43.48+12.3414.18
13Olav LofthusHordaveg BIL45.15+14.0114.47
14John Olav AlvsvågFana IL48.31+17.1715.51
15Bjørn-Inge SkageGneist, IL49.08+17.5416.03
16Matti TorgersenBergens TF49.22+18.0816.07
17Harald SodemannUBIL54.28+23.1417.47

DC

2 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SoligardBergens TF36.3314.44
2Marie DymbeGneist, IL40.06+3.3316.10
3Kirsti LysakerFana IL43.19+6.4617.27
4Margrete SolvikGneist, IL44.40+8.0718.00
5Liv Sylvi MeyerGneist, IL49.06+12.3319.47
6Mai Helen LingaIL Gular53.18+16.4521.29
7Karen Clementsen KayserFana IL57.40+21.0723.15

HC

2 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sturla StemshaugNOTEAM39.4316.00
2Håkon MogstadFana IL41.33+1.5016.45
3Per Egil EnganVaregg Fleridrett41.52+2.0916.52
4Andreas BrattebøOs Orienteringsklubb42.33+2.5017.09
5Rolf NordOs Orienteringsklubb48.55+9.1219.43
6Øistein PaulsenBergens TF50.22+10.3920.18
7Kristian Hj. FalchIL Gular50.31+10.4820.22
8Knut GjestemoenBergens TF50.58+11.1520.33
9Jan Olav OrmbergFana IL51.48+12.0520.53
10Ragnar KayserFana IL56.59+17.1622.58
Per Olaf TangenFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor