Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 11 mars 2020

Klasser: Visa alla | DA | HA | DB | HB | DC | HC

DA

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Rygg EikelandBergens TF35.15
2Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett44.03+8.48
3Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett46.19+11.04
4Christiane TrösseVaregg Fleridrett49.00+13.45
5Rannveig NordhagenFana IL49.24+14.09
6Kristine Bog VikaneFana IL54.38+19.23
7Lise ChristensenTIF Viking1.07.36+32.21

HA

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tom Eirik EikangerIL Gular33.47
2Magne KnudsenGneist, IL41.14+7.27
3Jan KocbachFana IL41.22+7.35
4Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL45.32+11.45
5Bjørn HøllelandFana IL45.48+12.01
6Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett47.15+13.28
7Tore NymarkVaregg Fleridrett48.10+14.23
8Kjetil DammTIF Viking50.09+16.22
9Tor SørevikTIF Viking50.24+16.37
10Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb50.51+17.04
11Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett52.22+18.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett52.55+19.08
13Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett52.56+19.09
14Sturle NordeideGneist, IL53.44+19.57
15Torgeir StrandFana IL1.01.40+27.53
16Tore Svein NeseAskøy OL1.09.20+35.33

DB

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tove AasheimVaregg Fleridrett36.39
2Siren GreveBergens TF38.49+2.10
3Ina Hopland SkageGneist, IL43.34+6.55
4Liv OrmbergGneist, IL46.08+9.29

HB

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Geir HeksemFana IL28.09
2Knut UtneFana IL28.45+0.36
3Erik JohannessenHordaveg BIL29.04+0.55
4Kjell Erik MyreHordaveg BIL35.35+7.26
5Jan HauglandÅrstad IL36.48+8.39
6Lars SveenBergens TF40.17+12.08
7Bjørn-Inge SkageGneist, IL40.48+12.39
8Matti TorgersenBergens TF48.14+20.05
Oskar HeksemFana ILdiskvalifisert
Martin Stustaddiskvalifisert

DC

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina SoligardBergens TF25.54
2May-lill DammTIF Viking38.30+12.36

HC

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rolf NordOs Orienteringsklubb24.15
2Per Egil EnganVaregg Fleridrett27.17+3.02
3Knut GjestemoenBergens TF29.13+4.58
4Øistein PaulsenBergens TF29.47+5.32
5Kristian Hj. FalchIL Gular32.38+8.23
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking33.54+9.39
7Lars Olav ToloGneist, IL35.23+11.08
8Axel IngvaldsenTIF Viking35.54+11.39
9Jan Olav OrmbergFana IL38.25+14.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor