Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim og Student-NM, lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim og Student-NM
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 4 september 2020 - søndag 6 september 2020

SprintMellom (ungdomsløp 4)Mellom (ungdomsløp 4) (totalt)LangLang (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Stud | Publ

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Even AsdølFreidigfullført
Edith Skovholt BonnemaireFreidigfullført
Mikkel Skovholt BonnemaireFreidigfullført
Ingrid Bergljot Raanes-FjelnsethFreidigfullført
Leo Sjøgren CarlsenFreidigikke startet
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILikke startet
Sanna Dalsaune ThunFreidigikke startet

C-åpen 10-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte AsdølFreidig1.34.25

C-åpen 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore KvalenFreidig52.08
2Jørn NorheimFreidig1.07.39+15.31
3Frøy HagelidFreidig1.24.13+32.05

B-åpen 10-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LeroyerFreidig43.53
2Dagfinn StenvikByåsen IL1.28.17+44.24
3Hannah TyvoldByåsen IL1.41.10+57.17

B-åpen 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.00.22
2Are RogstadNidarøst OK1.10.28+10.06
3Ingvil SnøfuglFreidig1.11.32+11.10
4Leif Rune HellevikFreidig1.13.36+13.14
5Arne GuttvikWing OK1.30.00+29.38
6Trude ForsbakFreidig1.30.55+30.33
7Maria StuifbergenMalvik IL2.08.32+1.08.10
Simon Lund EikremFreidigdiskvalifisert
Trond TaraldsenMalvik ILdiskvalifisert
Anneli TyvoldByåsen ILdiskvalifisert
Anders HynneFrol ILikke startet

AK-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard HansenByåsen IL44.44
2Sunniva MorganNamsos OK50.06+5.22
3Kari Tønset GuttvikWing OK1.08.07+23.23
4Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.19.12+34.28
5Janne Fossum MalmringFreidig1.59.32+1.14.48
Guro GjestvangFreidigdiskvalifisert
Brage AsplemFreidigikke startet
Arild HeggesetFreidigikke startet

AL-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Christian Andre AndresenMalvik ILdiskvalifisert

D 9-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Clara LeroyerFreidig38.13
Irene Storler SnøfuglFreidig32.08
Marit Storler SnøfuglFreidig29.24

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL32.31
2Alice Skovholt BonnemaireFreidig39.06+6.35
3Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg49.38+17.07
4Ida Grønvik KvalenFreidig1.03.30+30.59
5Eva AmundsenFreidig1.06.06+33.35
6Eira Forsbak AsplemFreidig1.16.42+44.11
7Lily Alexandra MorganMalvik IL1.17.37+45.06
8Emma ImslandWing OK1.38.36+1.06.05
9Sofie Denstad EilertsenWing OK1.46.44+1.14.13
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidigbrutt
Maja Sjøgren CarlsenFreidigikke startet
Saga Melbye-BergWing OKikke startet

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Juni Hagelid NorheimFreidig55.22
2Nora HalvorsenFreidig56.19+0.57
3Ine Bohnhorst TegdanFreidig1.07.22+12.00
4Ingeborg KolstadWing OK1.19.50+24.28
5Annika Lund EikremFreidig1.24.07+28.45
Anna BellingmoOL Gaulaikke startet

D 15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid HaugskottOL Trollelg1.11.03
2Mathea Spets StorhovFreidig1.11.26+0.23
3Una KittilsenFreidig1.14.50+3.47
4Tora KittilsenFreidig1.17.04+6.01
5Guro SchjølbergTynset IF1.23.12+12.09
6Maria Strømdal WikFreidig1.24.16+13.13
7Malin Nordgård LeirenByåsen IL1.24.43+13.40
8Vilde Talgø-KristiansenFreidig1.27.37+16.34
9Lina Storler SnøfuglFreidig1.32.38+21.35
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert
Ella SandstadFreidigbrutt
Marita AskeFreidigikke startet

D 17-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen Hoel JomaasFossum IF1.14.11
2Hanne SandstadFreidig1.16.03+1.52
3Andrea RanvikKonnerud IL1.16.29+2.18
4Sofie Skyttersæter IversenNTNUI1.20.54+6.43
5Ida HjorthByåsen IL1.24.54+10.43
6Marit SchmidOL Trollelg1.33.08+18.57
7Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.36.21+22.10
8Tora Aasheim NymarkNTNUI1.38.57+24.46
9Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.43.45+29.34
10Åse BerganNTNUI1.48.05+33.54
11Vibeke Falck HolteFreidig1.50.55+36.44
12Mari BasbergFreidig1.52.50+38.39
Mari Angell-PetersenFreidigikke startet
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidigikke startet
Tora IndregardIL BUL-Tromsøikke startet
Marte Lien JohnsenByåsen ILikke startet
Ane Malene KolstadFreidigikke startet
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari UlsethFreidig1.17.49
2Beth Paludan CarlsenFreidig1.27.19+9.30
3Mette Resell NolteFreidig1.27.37+9.48
4Tina Strømdal WikFreidig1.40.20+22.31
5Marta GjestvangFreidig2.04.38+46.49
Gøril EideByåsen ILikke startet
Randi LillealternFreidigikke startet

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torunn Spets StorhovFreidig55.42
2Rine HanssenByåsen IL1.06.11+10.29
3Hilde ForbordMalvik IL1.10.56+15.14
4Elisabeth SæthreFreidig1.11.23+15.41
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.15.46+20.04
6Mai Iren AlmåsIL Leik1.28.54+33.12
7Trine SunnsetMelhus IL1.41.12+45.30
Tone AlmåsIL Leikikke startet

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruth SchmidOL Trollelg1.15.54
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKdiskvalifisert

H 9-10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linus Fossum MalmringFreidig39.45
Leo Benjamin MorganMalvik ILikke startet
Filip Leonard NolteFreidigikke startet

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend GrønliFreidig30.40
2Ole Ulseth SylteFreidig48.42+18.02
Jens Anton AndresenMalvik ILbrutt
Finn Einar BrandsenMalvik ILbrutt
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL34.46
2Alf Petter LynumFreidig38.42+3.56
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig45.18+10.32
4Anders Berge MjølhusOL Trollelg46.27+11.41
5Hallvard HellevikFreidig49.15+14.29
6Loke Strøm HaugsnesWing OK1.37.32+1.02.46
Jakob Jøsang WithWing OKikke startet

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig1.01.21
2Iver Dalsaune ThunFreidig1.04.20+2.59
3Emil GrønliFreidig1.13.02+11.41
4Emil Reinertsen LeroyerFreidig1.13.25+12.04
5Kristoffer LerliMelhus IL1.16.57+15.36
6Vegard Lereim StorliFreidig1.40.04+38.43
7Jørgen AuneByåsen IL2.16.29+1.15.08
Sverre HellevikFreidigikke startet

H 17-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton SjökvistFredrikstad SK1.14.06
2Anders VestølNTNUI1.15.15+1.09
3Isak BergsetFrol IL1.16.08+2.02
4Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.16.42+2.36
5Oskar AndrénIL Leik1.18.04+3.58
6František KolovskýFreidig1.19.44+5.38
7Håvard VassendenFrol IL1.20.17+6.11
8Oskar StørmerFossum IF1.20.24+6.18
9Jan SchmidOL Trollelg1.22.39+8.33
10Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.32.01+17.55
11Eivind Berner MyhreFossum IF1.33.40+19.34
12Dag Steinar RagvinBø OL1.35.22+21.16
13Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1.40.58+26.52
14Mathias HermstadFreidig1.42.00+27.54
15Eskil FrischknechtAlta OL1.45.32+31.26
16Adrian OpheimFreidig1.48.11+34.05
17Jostein TandbergNTNUI1.48.52+34.46
18Halvor MelkildNTNUI1.51.15+37.09
19Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI1.56.59+42.53
20Jérôme SoulardByåsen IL2.04.50+50.44
21Vemund MølnvikFreidig2.06.35+52.29
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Trym B IslandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Anders SchjølbergTormod Skilagbrutt
Marius AurebekkKristiansand OKikke startet
Håkon HolstadFreidigikke startet
Martin Kvisvik LarsenOL Gaulaikke startet
Henry McNultyBækkelagets SKikke startet
David RundeKristiansand OKikke startet
Sigurd Paulsen VieNTNUIikke startet
Øyvind WiggenNTNUIikke startet

H 40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen TegdanFreidig1.03.57
2Roar SkulbørstadOL Trollelg1.11.43+7.46
3Fredrik PerssonWing OK1.24.18+20.21
4Agnar RenolenWing OK1.26.12+22.15
5Olle MalmringFreidig1.45.35+41.38
Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Børge LeirenByåsen ILikke startet
Lars O. LøsethOL Trollelgikke startet
Eivind Sjøgren OlsenFreidigikke startet

H 50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SylteFreidig51.25
2Jens Even StorhovFreidig54.57+3.32
3Atle PedersenMelhus IL58.51+7.26
4Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK59.44+8.19
5Frode HaugskottOL Trollelg1.00.40+9.15
6Rune StræteWing OK1.03.18+11.53
7Morten KorsvoldWing OK1.13.55+22.30
8Arild H ClausenFreidig1.16.38+25.13
9Knut HagenByåsen IL1.17.44+26.19
10Jan HageIL Leik1.21.47+30.22
11Harald StorrønningByåsen IL1.22.01+30.36
12Øystein WiggenByåsen IL1.30.45+39.20
13Geir ArnesenFreidig1.31.50+40.25
14John LerliMelhus IL1.47.37+56.12
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
Geir Arne LodgaardByåsen ILikke startet
Geir PaulsenOL Trollelgikke startet
Jon RøstumOL Gaulaikke startet

H 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arnulf VillmoKorgen IL1.21.07
Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg57.42
2Anders LaugloOL Trollelg1.05.57+8.15
3Svein Endre HoveByåsen IL1.32.17+34.35
4Torleif StephansenNidarøst OK1.32.54+35.12

Student

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus SkjærpeNTNUI43.42
Tarjei VollsetHeming Orienteringikke startet

Publikum

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars AsdølFreidigikke startet
Gregoire BonnemaireFreidigikke startet
Anne Bergljot Gimmestad FjelnsethFreidigikke startet
Torunn GrønvikFreidigikke startet
Bent Halvorsenikke startet
Anthony LeroyerFreidigikke startet
Maren Loennechenikke startet
Ellen ModalslieFreidigikke startet
Bjørn-Arve RaanesFreidigikke startet
Ingerid ReinertsenFreidigikke startet
Arve RemmenOL Trollelgikke startet
Egil RenolenHamar OKikke startet
Mie SkovholtFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor