Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim og Student-NM, mellom (ungdomsløp 4)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim og Student-NM
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 4 september 2020 - søndag 6 september 2020

SprintMellom (ungdomsløp 4)Mellom (ungdomsløp 4) (totalt)LangLang (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Stud | Publ

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Even AsdølFreidig fullført
Edith Skovholt BonnemaireFreidigfullført
Mikkel Skovholt BonnemaireFreidigfullført
Zoe CoudertFreidigfullført
Oline Randli EldenFreidigfullført
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Sander Grande MoldenFreidigfullført
Inga MoxnessByåsen ILfullført
Martin SletnerFreidigfullført
Tina SletnerFreidigfullført
Elise Maroni StavikByåsen ILfullført
Leo Sjøgren CarlsenFreidigikke startet
Sanna Dalsaune ThunFreidigikke startet

N2-åpen 10-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Firmin CoudertFreidig34.02

C-åpen 10-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Olav MoxnessByåsen IL40.51
Andreas SundalByåsen IL49.15
Marte AsdølFreidig1.21.35
Lukas van DuinenByåsen ILdiskvalifisert

C-åpen 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn NorheimFreidig57.11
2Tore KvalenFreidig1.12.01+14.50
3Frøy HagelidFreidig1.14.12+17.01

B-åpen 10-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Dagfinn StenvikByåsen IL52.16
Mathias LeroyerFreidigdiskvalifisert
Anna Heksem LeraandOL Trollelgdiskvalifisert

B-åpen 17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne GuttvikWing OK53.18
2Frode SundalByåsen IL55.58+2.40
3Leif Rune HellevikFreidig1.02.33+9.15
4Ingvil SnøfuglFreidig1.19.02+25.44
Trude ForsbakFreidigdiskvalifisert
Simon Lund EikremFreidigdiskvalifisert
Trond TaraldsenMalvik ILdiskvalifisert

AK-åpen

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit Melby JacobsenNTNUI32.49
2Fredrik SandquistOL Trollelg33.22+0.33
3Arild HeggesetFreidig44.24+11.35
4Kari Tønset GuttvikWing OK49.11+16.22
5Maren VikenByåsen IL57.15+24.26
6Janne Fossum MalmringFreidig1.05.59+33.10
7Jørgen StenvikByåsen IL1.12.03+39.14
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

AL-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard HansenByåsen IL48.17
2Christian Andre AndresenMalvik IL1.06.03+17.46
3Ingrid Nytun NergårdNTNUI1.21.04+32.47

D 9-10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Eva van DuinenByåsen IL36.28
Vilde HaalandWing OK27.27
Clara LeroyerFreidig27.13
Sara Grande MoldenFreidig40.15
Irene Storler SnøfuglFreidig20.59
Marit Storler SnøfuglFreidig19.44
Rebekka van DuinenByåsen ILikke startet

D 11-12

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL36.08
2Hedda SæbøNidarøst OK42.52+6.44
3Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg46.00+9.52
4Eva AmundsenFreidig46.48+10.40
5Lily Alexandra MorganMalvik IL48.16+12.08
6Sofie Denstad EilertsenWing OK55.39+19.31
7Alice Skovholt BonnemaireFreidig57.16+21.08
8Inga Saur ThorinWing OK1.00.47+24.39
9Lina SandquistOL Trollelg1.01.52+25.44
10Guro HaalandWing OK1.02.01+25.53
11Eirill Hagelid NorheimFreidig1.05.42+29.34
12Eira Forsbak AsplemFreidig1.08.44+32.36
13Saga Melbye-BergWing OK1.14.33+38.25
14Agnes Wullum-VestadWing OK1.15.37+39.29
15Tuva Holck SandbergWing OK1.18.04+41.56
16Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig1.31.17+55.09
Maja Sjøgren CarlsenFreidigdiskvalifisert
Ida Grønvik KvalenFreidigdiskvalifisert
Emma ImslandWing OKikke startet

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ine Bohnhorst TegdanFreidig43.46
2Juni Hagelid NorheimFreidig46.18+2.32
3Ingeborg KolstadWing OK49.59+6.13
4Nora HalvorsenFreidig50.15+6.29
Annika Lund EikremFreidigdiskvalifisert
Anna BellingmoOL Gaulaikke startet

D 15-16

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig37.53
2Anna Aurora NolteFreidig39.14+1.21
3Una KittilsenFreidig42.20+4.27
4Vilde Talgø-KristiansenFreidig42.54+5.01
5Malin Nordgård LeirenByåsen IL47.21+9.28
6Tora KittilsenFreidig47.46+9.53
7Sigrid HaugskottOL Trollelg48.44+10.51
8Maria Strømdal WikFreidig50.25+12.32
9Lina Storler SnøfuglFreidig50.28+12.35
10Guro SchjølbergTynset IF53.26+15.33
11Åsa BullByåsen IL56.18+18.25
12Marita AskeFreidig1.00.31+22.38
13Ella SandstadFreidig1.11.07+33.14
Hannah TyvoldByåsen ILdiskvalifisert

D 17-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg EideByåsen IL33.36
2Ragnhild EideByåsen IL35.15+1.39
3Hanne SandstadFreidig35.27+1.51
4Emma ArnesenByåsen IL35.44+2.08
5Eirin Svanøe-HafstadFrol IL37.24+3.48
6Jenny BaklidNTNUI - student39.00+5.24
6Lene Berg HanssenByåsen IL39.00+5.24
8Ingrid Gylterud KvålsgardNTNUI - student39.46+6.10
9Ragnhild HjermstadFossum IF40.37+7.01
10Malin SandstadBækkelagets SK40.48+7.12
11Åsne Skram TrømborgNTNUI40.53+7.17
12Ane Malene KolstadFreidig40.56+7.20
13Mari Kilskar GrevskottFrol IL41.21+7.45
14Tilla Farnes HennumNTNUI41.41+8.05
15Frida HaugskottOL Trollelg43.06+9.30
16Eef van DongenFrol IL43.33+9.57
17Tora Aasheim NymarkNTNUI46.47+13.11
18Mari EidsmoFreidig47.33+13.57
19Ida HjorthByåsen IL47.58+14.22
20Christiane Ruud Bøckman NTNUI - student52.39+19.03
21Jenny PerssonByåsen IL52.46+19.10
22Marte Hoff HagenNTNUI53.35+19.59
23Åse BerganNTNUI53.47+20.11
24Vibeke Falck HolteFreidig53.50+20.14
25Maria Ulseth SylteNTNUI54.33+20.57
26Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular54.50+21.14
27Mari Angell-PetersenFreidig55.06+21.30
28Sunniva MorganNamsos OK55.14+21.38
29Marit SchmidOL Trollelg56.08+22.32
30Andrea RanvikKonnerud IL56.12+22.36
31Stine AuneNidarøst OK1.03.18+29.42
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidigikke startet
Tora IndregardNTNUI - studentikke startet
Marte Lien JohnsenByåsen ILikke startet
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet
Nanna NorderudNTNUIikke startet
Guro TorpeFrol ILikke startet

D 40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mette Resell NolteFreidig41.33
2Kari Solem AuneByåsen IL43.40+2.07
3Gøril EideByåsen IL44.37+3.04
4Randi LillealternFreidig44.39+3.06
5Kari UlsethFreidig47.39+6.06
6Guro SundalByåsen IL54.34+13.01
7Marta GjestvangFreidig1.03.13+21.40
8Beth Paludan CarlsenFreidig1.04.05+22.32
9Tina Strømdal WikFreidig1.05.43+24.10
Guro GjestvangFreidigdiskvalifisert
Marit AlbinsonFreidigikke startet

D 50-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rine HanssenByåsen IL44.21
2Torunn Spets StorhovFreidig49.50+5.29
3Elisabeth SæthreFreidig52.08+7.47
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL56.06+11.45
5Hilde ForbordMalvik IL58.42+14.21
6Trine SunnsetMelhus IL1.02.52+18.31
7Turid ArnesenByåsen IL1.05.54+21.33
8Mai Iren AlmåsIL Leik1.07.09+22.48
9Maj-Lisbet RønningFreidig1.25.07+40.46
Tone AlmåsIL Leikikke startet

D 60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruth SchmidOL Trollelg1.02.39
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKdiskvalifisert

H 9-10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linus Fossum MalmringFreidig20.44
Leo Benjamin MorganMalvik IL22.15
Filip Leonard NolteFreidigikke startet

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ludwik Monsrud-SikorskiFreidig21.43
2Erlend GrønliFreidig26.06+4.23
3Sigve Bohnhorst TegdanFreidig34.38+12.55
4Ole Ulseth SylteFreidig36.13+14.30
5Vegard SundalByåsen IL43.58+22.15
6Torstein AamByåsen IL51.01+29.18
7Martin Randli EldenFreidig54.17+32.34
8Jens Anton AndresenMalvik IL1.04.28+42.45
9Finn Einar BrandsenMalvik IL1.04.36+42.53
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet
Imre Leander GangauneWing OKikke startet

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL27.30
2Alf Petter LynumFreidig35.26+7.56
3Ludvik Storler SnøfuglFreidig43.50+16.20
4Hallvard HellevikFreidig44.34+17.04
5Jakob Jøsang WithWing OK52.44+25.14
6Anders Berge MjølhusOL Trollelg56.19+28.49
7Loke Strøm HaugsnesWing OK59.17+31.47
8Aslak MoxnessByåsen IL1.07.07+39.37
Sivert Sæther LevinFreidigikke startet

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer Strømdal WikFreidig33.05
2Iver Dalsaune ThunFreidig38.15+5.10
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig41.23+8.18
4Emil GrønliFreidig45.19+12.14
5Magne GuttvikWing OK47.37+14.32
6Kristoffer LerliMelhus IL49.44+16.39
7Jørgen AuneByåsen IL1.03.11+30.06
8Vegard Lereim StorliFreidig1.07.32+34.27
Sverre HellevikFreidigikke startet
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILikke startet

H 17-

71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats EidsmoFreidig31.35
2Emil Granqvist NTNUI31.57+0.22
3Håvard Sandstad EidsmoFreidig32.00+0.25
4Oskar AndrénIL Leik32.17+0.42
5Lukas LilandNydalens SK32.18+0.43
6Audun HeimdalNTNUI32.19+0.44
7Andreas SølbergIL Leik32.47+1.12
8Vegard Jarvis WestergårdNTNUI33.14+1.39
9Jørgen BaklidNTNUI33.28+1.53
10Vegard KittilsenFreidig33.32+1.57
11Carl Petter LyngenFrol IL34.30+2.55
12Marius AurebekkKristiansand OK34.59+3.24
13Rasmus Rørholt Theisen NTNUI35.40+4.05
14Jonas GrønliFreidig35.47+4.12
15Sander ArntzenAsker Skiklubb35.52+4.17
16Anders VestølNTNUI36.00+4.25
17Sindre JohannessenFrol IL36.05+4.30
18Erling HjermstadNTNUI - student36.26+4.51
18Aslak HeimdalNTNUI36.26+4.51
20Isak BergsetFrol IL36.27+4.52
21Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb36.31+4.56
22Simen Spets StorhovFreidig36.33+4.58
23Henry McNultyBækkelagets SK36.34+4.59
24František KolovskýFreidig36.57+5.22
25Ola KeiseråsIL Leik37.38+6.03
26Olav Andreas RemmenOL Trollelg38.10+6.35
27Jo Even KolstadFreidig38.24+6.49
28Erlend SandnesNTNUI38.43+7.08
29Styrk KamsvågNTNUI38.49+7.14
30Håvard VassendenFrol IL39.16+7.41
31Øyvind WiggenNTNUI39.38+8.03
32Bendik EliassenFredrikstad SK40.18+8.43
33Jan SchmidOL Trollelg40.22+8.47
34Simon JakobssonFrol IL40.29+8.54
35Jostein TandbergNTNUI40.37+9.02
36Ulrik Astrup ArnesenNTNUI40.48+9.13
37David RundeKristiansand OK40.59+9.24
38Mikkel HoltFreidig41.07+9.32
39Mathias HermstadFreidig41.30+9.55
40Sigurd Paulsen VieNTNUI42.06+10.31
41Eivind Berner MyhreFossum IF42.08+10.33
42Morten JørgensenNTNUI42.10+10.35
43Olav Milian Schmitt GranNTNUI42.11+10.36
44Håkon HolstadFreidig42.27+10.52
45Even LindaasVang OL42.35+11.00
46Martin Borge HeirNTNUI43.02+11.27
47Dag Steinar RagvinBø OL43.11+11.36
48Eskil FrischknechtAlta OL43.57+12.22
49Jørgen FiskumFreidig44.16+12.41
50Lars SandstadFreidig45.08+13.33
51Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn45.13+13.38
52Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL46.11+14.36
53Lars OwrenFreidig47.23+15.48
54Marius Borge HeirNTNUI47.33+15.58
55Vetle Grønvik EkraFreidig48.03+16.28
56Adrian OpheimFreidig49.18+17.43
57Erlend AuneByåsen IL49.30+17.55
58Jakob Mestvedthagen NTNUI51.50+20.15
59Vemund MølnvikFreidig52.18+20.43
60Halvor MelkildNTNUI53.41+22.06
61Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig54.16+22.41
62Trym B IslandOL Tønsberg og omegn59.28+27.53
63Håkon KornmoPorsgrunn OL1.00.03+28.28
64Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.01.35+30.00
65Alexander StoremyrNTNUI1.03.23+31.48
66Sevat MestvedthagenHemsedal IL1.04.55+33.20
67Martin Kvisvik LarsenOL Gaula1.15.28+43.53
68Johannes LangaasNidarøst OK1.23.23+51.48
69Jan KondulaNTNUI1.37.11+1.05.36
Sigurd MelsomNTNUIdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
August Asheim BirkelandNTNUIikke startet
Petter Liabakk EriksenByåsen ILikke startet

H 40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen TegdanFreidig33.06
2Lars O. LøsethOL Trollelg35.52+2.46
3Pål KittilsenFreidig36.12+3.06
4Andreas HaalandWing OK37.28+4.22
5Thomas Berge MjølhusOL Trollelg38.22+5.16
6Fredrik PerssonWing OK40.03+6.57
7Roar SkulbørstadOL Trollelg40.38+7.32
8Vegard GrønliFreidig44.26+11.20
9Børge LeirenByåsen IL44.35+11.29
10Agnar RenolenWing OK45.28+12.22
11Bent Wiggen HalvorsenOL Trollelg49.18+16.12
12Geir HanssenByåsen IL53.30+20.24
13Olle MalmringFreidig55.30+22.24
14Erik SæbøNidarøst OK1.31.11+58.05
Tomas EidsmoFreidigikke startet
Eivind Sjøgren OlsenFreidigikke startet

H 50-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jens Even StorhovFreidig36.11
2Andreas SylteFreidig36.22+0.11
3Jon RøstumOL Gaula37.23+1.12
4Atle PedersenMelhus IL38.51+2.40
5Rune StræteWing OK40.03+3.52
6Frode HaugskottOL Trollelg40.51+4.40
7Stein Ivar FossMelhus IL41.54+5.43
8Arne GrevskottFrol IL43.48+7.37
9Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK44.28+8.17
10Arild H ClausenFreidig48.03+11.52
11Bjørn P. LøvåsNidarøst OK50.47+14.36
12Morten KorsvoldWing OK51.54+15.43
13Haakon ArnesenByåsen IL56.49+20.38
13Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering56.49+20.38
15Marcus BullByåsen IL59.46+23.35
16Øystein WiggenByåsen IL1.00.31+24.20
17Jan HageIL Leik1.01.17+25.06
18Geir Arne LodgaardByåsen IL1.03.17+27.06
19Geir PaulsenOL Trollelg1.05.28+29.17
Jostein AlvestadWing OKdiskvalifisert

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge EriksenByåsen IL39.39
2Arnulf VillmoKorgen IL43.41+4.02
3Eirik VefsnmoByåsen IL1.06.49+27.10

H 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torleif StephansenNidarøst OK51.44
2Rudolf SchmidOL Trollelg1.34.42+42.58

Student

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus SkjærpeNTNUI43.42
2Kristel Einarsen1.10.04+26.22
Salome NiethammerNTNUIikke startet
Anders SchjølbergTormod Skilagikke startet
Tarjei VollsetHeming Orienteringikke startet

Publikum

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars Asdalikke startet
Gregoire BonnemaireFreidigikke startet
Cathrine Einarsenikke startet
Anne Bergljot Gimmestad FjelnsethFreidigikke startet
Torunn GrønvikFreidigikke startet
Anthony LeroyerFreidigikke startet
Nina LevinFreidigikke startet
Maren Loennechenikke startet
Kjersti MaroniNOTEAMikke startet
Kjersti MaroniNOTEAMikke startet
Ellen Modalslieikke startet
Vidar MoxnessByåsen ILikke startet
Bjørn-Arve RaanesFreidigikke startet
Ingerid ReinertsenFreidigikke startet
Arve RemmenOL Trollelgikke startet
Egil RenolenHamar OKikke startet
Mie SkovholtFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor