Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: torsdag 4 juni 2020

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | N2-åpen 11-16 | C-åpen 11-16 | B-åpen 13-16

D 11-12

2 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Nordgård LeirenByåsen IL25.2110.08
2Malin RianStjørdals-Blink Orientering26.42+1.2110.40
3Erle Heksem KjellåsOL Trollelg26.58+1.3710.47
4Agnes Wullum-VestadWing OK31.50+6.2912.44
5Hedda SæbøNidarøst OK32.06+6.4512.50
6Emma ImslandWing OK35.48+10.2714.19
7Guro HaalandWing OK38.05+12.4415.14
8Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg46.04+20.4318.25
9Maia Ruano StrandWing OK46.17+20.5618.30
10Lina SandquistOL Trollelg49.03+23.4219.37
11Tuva Holck SandbergWing OK52.22+27.0120.56
12Eva AmundsenFreidig1.04.10+38.4925.40
13Alice Skovholt BonnemaireFreidig1.10.11+44.5028.04
14Maja Sjøgren CarlsenFreidig1.14.14+48.5329.41
15Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig1.18.13+52.5231.17
16Ida Grønvik KvalenFreidig1.21.42+56.2132.40
17Eira Forsbak AsplemFreidig1.31.42+1.06.2136.40
Eirill Hagelid NorheimFreidigdiskvalifisert

D 13-14

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL33.5310.35
2Juni Hagelid NorheimFreidig38.56+5.0312.10
3Nora HalvorsenFreidig40.47+6.5412.44
4Marie Wollan BenumByåsen IL41.43+7.5013.02
5Ine Bohnhorst TegdanFreidig47.18+13.2514.46
6Annika Lund EikremFreidig47.53+14.0014.57
7Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering49.44+15.5115.32
8Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering58.46+24.5318.21
Anna Emilie LonaWing OKdiskvalifisert
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

3 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig38.3511.01
2Mathea Spets StorhovFreidig38.57+0.2211.07
3Maria Strømdal WikFreidig40.15+1.4011.30
4Tora KittilsenFreidig41.47+3.1211.56
5Lina Storler SnøfuglFreidig43.10+4.3512.20
6Malin Nordgård LeirenByåsen IL44.01+5.2612.34
7Sigrid HaugskottOL Trollelg44.30+5.5512.42
8Anna Aurora NolteFreidig49.36+11.0114.10
9Åsa BullByåsen IL1.05.21+26.4618.40
10Marita AskeFreidig1.15.47+37.1221.39
Solveig Louise NissenFreidigdiskvalifisert
Vilde Talgø-KristiansenFreidigdiskvalifisert
Hannah TyvoldByåsen ILdiskvalifisert

H 11-12

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend GrønliFreidig21.518.44
2Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering21.56+0.058.46
3Dagfinn StenvikByåsen IL22.16+0.258.54
4Kristian Wollan BenumByåsen IL23.22+1.319.20
5Sondre StensethByåsen IL23.31+1.409.24
6Sigve Bohnhorst TegdanFreidig26.18+4.2710.31
7Martin Randli EldenFreidig27.07+5.1610.50
8Olav MoxnessByåsen IL28.45+6.5411.30
9Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering30.05+8.1412.02
10Vegard SundalByåsen IL31.30+9.3912.36
11Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering32.42+10.5113.04
12Sivert MørchEmblem IL32.59+11.0813.11
13Sindre MohusWing OK37.55+16.0415.10
14Torvin Bergh-HansenByåsen IL39.31+17.4015.48
15Torstein AamByåsen IL52.01+30.1020.48
16Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.01.53+40.0224.45
17Mathias Tvete MartinsenByåsen IL1.34.15+1.12.2437.42

H 13-14

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alf Petter LynumFreidig27.288.35
2Hallvard HellevikFreidig33.31+6.0310.28
3Anders Berge MjølhusOL Trollelg35.32+8.0411.06
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL45.05+17.3714.05
5Sivert Sæther LevinFreidig50.21+22.5315.44
6Ludvik Storler SnøfuglFreidig51.18+23.5016.01
7Aslak MoxnessByåsen IL1.18.11+50.4324.25
8Johannes StordalByåsen IL1.25.21+57.5326.40
9Sofus H LindWing OK1.59.58+1.32.3037.29
Jakob Jøsang WithWing OKikke startet

H 15-16

4 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig30.467.19
2Iver Dalsaune ThunFreidig36.27+5.418.40
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig38.57+8.119.16
4Emil GrønliFreidig41.04+10.189.46
5Kristoffer  LerliMelhus IL43.24+12.3810.20
6Sverre HellevikFreidig49.14+18.2811.43
7Herman Bruchmüller SundtByåsen IL49.41+18.5511.49
8Ådne StordalByåsen IL1.08.13+37.2716.14
9Vegard Lereim StorliFreidig1.11.58+41.1217.08
10Jørgen AuneByåsen IL1.17.21+46.3518.25
11Tristan HalvorsenFreidig1.22.37+51.5119.40
Magne GuttvikWing OKikke startet
Tord RomundstadNidarøst OKikke startet

N2-åpen 11-16

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK31.0517.16
Maya El DeekNidarøst OK31.0317.15
Ingrid Maria HelgesenFreidig1.07.4237.36
Ella Horvik KvaaleFreidig29.4516.31
Sanna Midling RøkkeFreidig1.01.2634.07
Elias PigottFreidigdiskvalifisert
Imre Leander GangauneWing OKikke startet

C-åpen 11-16

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anna Heksem LeraandOL Trollelg37.0014.48
Mari UlebergWing OK44.3517.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor