Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ribbe & Loff 2019

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ribbe & Loff 2019
Arrangørorganisasjon: Sentrum OK
Dato: lørdag 14 desember 2019

D 17-

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristin SletnerIL GeoForm32.55+7.49
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL37.09+12.03
Malin EijsinkNydalens SK41.52+16.46
Amélie AamodtOppsal Orientering29.09+4.03
Marthe GløersenBækkelagets SK25.06
Frida van MegenOppsal Orientering39.06+14.00
Ruth-Marie Høilund LerSentrum OK59.30+34.24
Louise OramBækkelagets SK28.11+3.05
Liv PaltielKlubbløs42.36+17.30
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering36.12+11.06
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering41.17+16.11
Frøy GrøndahlLillomarka OL43.19+18.13
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL31.28+6.22
Elin KallesonOppsal Orientering38.23+13.17
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering28.26+3.20
Randi HøilundSentrum OK42.20+17.14
Marianne ArnesenAsker Skiklubb45.10+20.04
Aase MestadLillomarka OL46.55+21.49
Tina KallesonOppsal Orientering29.15+4.09
Lene Anett KillingmoOK Øst45.44+20.38
Britta FismenFossum IF30.25+5.19
Ingrid BlindheimLillomarka OL29.15+4.09
Aina GrymyrHaugerud IF1.07.07+42.01
Lone BrochmannBækkelagets SK27.00+1.54
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK25.07+0.01
Audrun UtskarpenIL GeoForm34.05+8.59
Linda RivedalSentrum OK44.59+19.53
Barbara KaroliSentrum OK44.50+19.44
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL53.54+28.48
Elena GrandLillomarka OLaktiv
Anna Sofie HoffKristiansand OKaktiv
Kristin FleisjeNittedal OLdiskvalifisert
Celine Vik OlsenLarvik OKdiskvalifisert

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kjersti ThoStabæk IF45.24+9.40
Nora UrsinBærum kommune44.09+8.25
Unni DrageHaugerud IF55.24+19.40
Grete S B HoviSkien OK35.44
Lena HammerVestre Akers SK53.35+17.51
Sidsel SandelienHeming Orienteringikke startet

H 17-

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stian LillegårdLillomarka OL50.59+27.54
Tor RingstadHedrum OL32.45+9.40
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering38.58+15.53
Lars Erik GjeinFossum IF32.28+9.23
Eilert AamodtOppsal Orientering29.58+6.53
Lars Steinar HefreBø OL24.39+1.34
Eivind KvaaleBø OL25.54+2.49
Are FagerhaugKlubbløs36.23+13.18
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering27.54+4.49
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering25.17+2.12
Uno HanslienKlubbløs38.53+15.48
Amdreas GehrmannKlubbløs36.12+13.07
Hallvard VigrestadKlubbløs26.15+3.10
Torstein HoleNydalens SK28.14+5.09
Håkon JendalFossum IF38.35+15.30
Terje BlindheimLillomarka OL31.16+8.11
Eivind HoffTyrving IL29.17+6.12
Halvor SaunesNydalens SK23.05
Øyvind GrandumIL GeoForm40.52+17.47
Halvard KorenOK Moss32.02+8.57
Mathias NipenBækkelagets SK24.25+1.20
Bjørn HaugeNydalens SK29.00+5.55
Thomas NipenBækkelagets SK23.18+0.13
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL25.06+2.01
Sveinung SyversenOppsal Orientering28.40+5.35
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering24.21+1.16
Rolv Anders SystadLyn IL33.38+10.33
Oeivind T. Due TrierNydalens SK33.55+10.50
Knut Harald HyllesethSentrum OK26.12+3.07
Tobias KristensenNTNUI33.13+10.08
Øyvind HyllesethSkien OK28.51+5.46
Tor Gunnar SaakvitneIL GeoForm32.29+9.24
Johnny PumaSentrum OK28.26+5.21
Tor LahlumNordre Follo Orienteringaktiv
Espen Beer PrydzHeming Orienteringaktiv
Holger SchlaupitzIL GeoFormdiskvalifisert
Tom KristensenLarvik OKdiskvalifisert
Knut BårtveitBø OLikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet

H 60-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL30.14+0.17
Jon FanavoldKamp/Vestheim IF1.09.30+39.33
Egil HusethKamp/Vestheim IF43.24+13.27
John Thomas PetersenNittedal OL38.54+8.57
Arne StangKlubbløs1.20.36+50.39
Rune HultgreenIL GeoForm37.22+7.25
Pål Woldstad HanssenEiker OL38.16+8.19
Øystein MadsenHaugerud IF49.09+19.12
Jon C. FougnerHeming Orientering57.57+28.00
Helge RevhaugRingerike OL36.08+6.11
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm31.58+2.01
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering29.57
Johan MattssonLillomarka OL35.11+5.14
Olav NipenTyrving IL37.30+7.33
Bjørn SandelienHeming Orientering43.19+13.22
Terje MathisenNydalens SK31.53+1.56
Are EriksenOslostudentenes IK34.20+4.23
Jon LahlumIL GeoForm38.59+9.02
Tore SundtjønnÅrvoll IL36.59+7.02
Ove MartinsenHauketo IF34.19+4.22
Ketil BergeVestre Akers SK35.15+5.18
Tormod ØvergaardVestre Akers SK36.58+7.01
Per OngstadKlubbløs50.37+20.40
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormaktiv
Eirik TandrevoldFossum IFaktiv
Harald HoviSkien OKdiskvalifisert

H 16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sivert Høilund DragsethFet OL42.04+11.44
Silas Mestad HansenLillomarka OL1.33.49+1.03.29
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL36.34+6.14
William OnstadKjelsås IL31.53+1.33
Felix R. HyllesethSentrum OK30.20

D 16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Helene Bjørkvold JendalFossum IF35.35+1.38
Julie OnstadKjelsås IL36.05+2.08
Elise Wærp HaugeNydalens SK33.57
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor