Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 16 oktober 2020

Klasser: Visa alla | Legendar | Ola | Lokal | Rekrutt | Kari

A - Legendar

15 210 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK1.56.157.38
2Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.57.29+1.147.43
3Alan CherryNydalens SK1.58.12+1.577.46
4Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.59.11+2.567.50
5Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.59.35+3.207.51
6Torgeir NørbechTyrving IL1.59.44+3.297.52
7Bjørn EkebergTyrving IL2.07.42+11.278.23
8Anders TiltnesTyrving IL2.08.02+11.478.25
9Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK2.12.45+16.308.43
10Karl FremstadTyrving IL2.16.30+20.158.58
11Emil AhlbäckFossum IF2.16.53+20.388.59
12Daniel RoosTyrving IL2.17.55+21.409.04
13Torkil Eide SolstadTyrving IL2.18.29+22.149.06
14Haakon IngvaldsenNittedal OL2.22.47+26.329.23
15Johan SvedbergHeming Orientering2.23.25+27.109.25
16Jegor KostylevIFK Mora OK2.26.15+30.009.36
17Petter Marki ErichsenNydalens SK2.38.00+41.4510.23
18Gaute BerganNydalens SK2.39.14+42.5910.28
19Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering2.45.17+49.0210.52
20Elias Skjolden SørensenLillomarka OL2.47.18+51.0310.59
21John Kasper SvergjaNydalens SK2.54.58+58.4311.30
22Esten KorenNydalens SK2.55.10+58.5511.30
23Felix FinsrudAsker Skiklubb3.11.19+1.15.0412.34
23Sondre YtterbøAsker Skiklubb3.11.19+1.15.0412.34
Brynjar Larssen BakkenNydalens SKdiskvalifisert
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Anders BjergaardNydalens SKikke startet
Magne JutulstadBækkelagets SKikke startet
Ivar LundanesTyrving ILikke startet
Nicolas SimoninBækkelagets SKikke startet

B - Ola

9 800 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein PettersenNydalens SK1.21.578.21
2Jarl Magnus BergeIL Koll1.28.38+6.419.02
3Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering1.29.04+7.079.05
4Philip Lehmann RomørenFossum IF1.29.09+7.129.05
5Lars-Christian UngerNydalens SK1.29.12+7.159.06
6Dag AalvikNydalens SK1.29.24+7.279.07
7Axel AaldeNydalens SK1.29.38+7.419.08
8Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.30.35+8.389.14
9Ola Marius PedersenOppsal Orientering1.31.54+9.579.22
10Steinar KollerudLillomarka OL1.33.25+11.289.31
10Sigurd RødnesOppsal Orientering1.33.25+11.289.31
12Espen Beer PrydzHeming Orientering1.33.30+11.339.32
13Sindre Vie StrislandFossum IF1.36.40+14.439.51
14Olav EideBækkelagets SK1.36.41+14.449.51
15Christian Fredrik BorgIL Koll1.36.42+14.459.52
16Simen Eid NielsenNydalens SK1.38.42+16.4510.04
17Jostein F. TellnesAsker Skiklubb1.39.30+17.3310.09
18Svein NygårdLillomarka OL1.41.01+19.0410.18
19Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.41.34+19.3710.21
20Eirik Vie StrislandFossum IF1.41.35+19.3810.21
21Nils Anders NiklassonNydalens SK1.41.44+19.4710.22
22Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering1.41.58+20.0110.24
23Eivind HoffTyrving IL2.06.40+44.4312.55
24Terje BlindheimLillomarka OL2.20.03+58.0614.17
25Martin Ekholt McAdamNOTEAM2.20.11+58.1414.18
26Lasse ArnesenHeming Orientering2.31.34+1.09.3715.27
27Didrik BredesenLillomarka OL2.33.21+1.11.2415.38
Per Ole DahlsrudNydalens SKdiskvalifisert
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Eirik Svergja RustadBækkelagets SKikke startet

C - Lokal

5 810 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar LunøeNydalens SK1.03.2410.54
2Bengt NiklassonNydalens SK1.03.26+0.0210.55
3Kristoffer NeslandTyrving IL1.05.23+1.5911.15
4Per Øyvind SteneNydalens SK1.05.26+2.0211.15
5Even Angell-PetersenNydalens SK1.05.27+2.0311.15
6Erlend SommerheinFossum IF1.05.28+2.0411.16
7Per Noah SommerheinNydalens SK1.05.30+2.0611.16
8Eira Skaarer WiklundNydalens SK1.06.17+2.5311.24
9Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK1.06.22+2.5811.25
10Asgeir LiumFet OL1.06.43+3.1911.28
11Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.07.01+3.3711.32
12Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.07.02+3.3811.32
13Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL1.07.03+3.3911.32
14Arne DybdahlLillomarka OL1.07.07+3.4311.33
15Jon Iver BakkenNydalens SK1.07.08+3.4411.33
16Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.07.10+3.4611.33
17Christoffer ÅnensenOppsal Orientering1.07.11+3.4711.33
18Torstein HoleTelenor BIL1.09.08+5.4411.53
19Kjetil EspedalNydalens SK1.10.10+6.4612.04
20Runar HafskjoldNydalens SK1.10.12+6.4812.04
21Guttorm EggeIL GeoForm1.10.18+6.5412.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Endre StoksethNydalens SK1.10.27+7.0312.07
23Alexander Smidt OlsenNydalens SK1.10.30+7.0612.08
24Peder NatvigIL Koll1.10.35+7.1112.08
25Erik PaulsrudIL Koll1.11.47+8.2312.21
26Lars-Ivar AarsethNydalens SK1.12.38+9.1412.30
26Ståle HeitmannFossum IF1.12.38+9.1412.30
28Bjørn HaugeNydalens SK1.12.39+9.1512.30
29Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF1.12.40+9.1612.30
30Kevin RommetvedtRaumar Orientering1.12.41+9.1712.30
30Jonathan WoodhouseLillomarka OL1.12.41+9.1712.30
32Hanne Wærp HaugeNydalens SK1.12.42+9.1812.30
32Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.12.42+9.1812.30
32Christian ReuschHeming Orientering1.12.42+9.1812.30
35Arne Johannes LøkkenNTNUI1.12.43+9.1912.30
36Heidi TronbølFet OL1.12.49+9.2512.31
37Mari AarsethNydalens SK1.12.51+9.2712.32
38Georg A. BuggeNOTEAM1.12.54+9.3012.32
39Espen LunøeNydalens SK1.13.04+9.4012.34
40Torbjørn LundebyLillomarka OL1.16.08+12.4413.06
41Tor RingstadHedrum OL1.16.18+12.5413.07
42Harald AulieIL Koll1.16.51+13.2713.13
42Harald IweIL GeoForm1.16.51+13.2713.13
44Frode BakkehøiØstmarka OK1.16.52+13.2813.13
45Øyvind HauglandPrivat1.16.54+13.3013.14
46Pål SommerheinFossum IF1.21.42+18.1814.03
47Christian GrotnesTyrving IL1.21.48+18.2414.04
48Are EriksenOslostudentenes IK1.22.53+19.2914.15
49Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.22.54+19.3014.16
50Anton HäggströmIL GeoForm1.22.59+19.3514.16
51Aksel EideBækkelagets SK1.23.02+19.3814.17
52Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.23.03+19.3914.17
53Eskil HafskjoldNydalens SK1.23.04+19.4014.17
53Max Skjerpen HusebyNydalens SK1.23.04+19.4014.17
55Trude FixdalIL Koll1.23.14+19.5014.19
56Nils-Erik HirschTyrving IL1.28.40+25.1615.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
57Anders FlågenHeming Orientering1.28.46+25.2215.16
58Hans JevanordFossum IF1.28.54+25.3015.18
59Tormod BøeVBIL1.29.36+26.1215.25
60Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.29.37+26.1315.25
61Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.29.39+26.1515.25
62Martin GranlyLillomarka OL1.29.59+26.3515.29
63Helge StubberudNydalens SK1.31.08+27.4415.41
64Per Christian StenshorneNydalens SK1.33.37+30.1316.06
65Audrun UtskarpenIL GeoForm1.34.54+31.3016.20
66Ove MartinsenHauketo IF1.38.24+35.0016.56
67Pål Woldstad HanssenEiker OL1.38.27+35.0316.56
68Bjørn BendiktsenModum OL1.40.25+37.0117.17
69Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK1.45.39+42.1518.11
70Johan MyglandIL GeoForm1.45.40+42.1618.11
71Gjermund WeiszNydalens SK1.45.43+42.1918.11
72Hasse BergstrømTyrving IL1.53.34+50.1019.32
73Peer StiansenNydalens SK1.56.40+53.1620.04
74Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK2.03.14+59.5021.12
75Dag HauglandØstmarka OK2.25.49+1.22.2525.05
Håkon BogasonLillomarka OLikke startet
Einar GisholtFossum IFikke startet
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet
Linda HanssenØstmarka OKikke startet
Geir Henrik HirschIF Traumaikke startet
Markus HirschBækkelagets SKikke startet
Trond K NylandNydalens SKikke startet
Eivind RuthVBILikke startet
Fredrik SaugestadNydalens SKikke startet

R - Rekrutt

2 260 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karl Oraug RyghIL Koll25.0411.05
2Sigurd Løken BraatenNydalens SK25.26+0.2211.15
3Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK27.18+2.1412.04
4Maximilian MackenzieNydalens SK27.28+2.2412.09
5Rasmus MackenzieNydalens SK29.26+4.2213.01
6Alfred Holtan SanderudLillomarka OL29.36+4.3213.05
7Lavrans Larsen HirschTyrving IL30.13+5.0913.22
8Audun SanderudLillomarka OL30.51+5.4713.39
9Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK31.02+5.5813.43
10Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK32.26+7.2214.21
11Lars LandmarkElitebloggen32.42+7.3814.28
12Oskar SteneNydalens SK33.56+8.5215.00
13Jone Rygh HoltenNydalens SK34.00+8.5615.02
14Amund SaugestadNydalens SK34.08+9.0415.06
15Iver AarsethNydalens SK34.36+9.3215.18
15Samuel LindsethNydalens SK34.36+9.3215.18
17Felix Fabricius ByeNydalens SK38.19+13.1516.57
18Alma Rygh HoltenNydalens SK38.20+13.1616.57
19Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK38.30+13.2617.02
20Josefine Oraug RyghNydalens SK38.33+13.2917.03
21Alfred TeigNydalens SK40.31+15.2717.55
22Sverre Øen LandstadNydalens SK40.39+15.3517.59
23Stian LillegårdLillomarka OL48.33+23.2921.28
24Eirik BørsteinElitebloggen49.27+24.2321.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
25Erle Lian BjørnåNydalens SK51.17+26.1322.41
26Frøya Weum ThorsrudNydalens SK51.21+26.1722.43
27Endre Mar HårstadNOTEAM51.37+26.3322.50
28Morten ThomassenNydalens SK51.42+26.3822.52
29Åsmund Larsen HirschTyrving IL54.26+29.2224.05
30Boiana Dimitrova IordanovaNydalens SK55.00+29.5624.20
30Sofie VennerødNydalens SK55.00+29.5624.20
32Clara WeiszNydalens SK56.17+31.1324.54
33Vilma ThomassenNydalens SK56.21+31.1724.56
34Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK56.26+31.2224.58
35Ingrid BakkehøiNydalens SK56.28+31.2424.59
36Johanne Løken BraatenNydalens SK56.29+31.2524.59
37Lilja Moe-FinnesandNydalens SK57.50+32.4625.35
38Frida Moe-FinnesandNydalens SK57.51+32.4725.35
39Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK59.51+34.4726.28
40Vera Skotheim ElfvingNydalens SK1.00.08+35.0426.36
41Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK1.00.24+35.2026.43
Tina BakkehøiNydalens SKbrutt
Per OngstadNOTEAMbrutt
Christian Berge GjellestadNydalens SKikke startet
Sondre HafskjoldNydalens SKikke startet
Jonas HirschBækkelagets SKikke startet
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SKikke startet
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Helene ScheeleNydalens SKikke startet
Johanne Helene StenshorneNydalens SKikke startet

K - Kari

9 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.38.4610.04
2Marie ScheeleNydalens SK2.08.30+29.4413.06
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK2.08.30+29.4413.06
4Britta FismenFossum IF2.11.39+32.5313.26
5Ida Marie FlågenHeming Orientering2.14.12+35.2613.41
6Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering2.16.17+37.3113.54
7Åse BerganNTNUI2.16.35+37.4913.56
8Marie SaugestadNydalens SK2.29.21+50.3515.14
9Elise Wærp HaugeNydalens SK2.34.04+55.1815.43
10Ea LunøeNydalens SK2.43.22+1.04.3616.40
11Yngvild Langedal BreivikNydalens SK2.43.23+1.04.3716.40
12Ingrid BlindheimLillomarka OL2.49.51+1.11.0517.19
Solveig BlandkjennTyrving ILikke startet
Alva Marika NiklassonNydalens SKikke startet
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor