Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 7 oktober 2020

Klasser: Visa alla | Legendar | Ola | Lokal | Rekrutt | Kari

Nydalens SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre HafskjoldR - Rekrutt (15)24.039.37
1Einar LunøeC - Lokal (97)31.208.42
2Anna UlvensøenK - Kari (13)36.58+2.199.59
2Eirik Kamstrup HovindA - Legendar (25)24.43+0.056.40
2Bengt NiklassonC - Lokal (97)31.55+0.358.51
3Rasmus MackenzieR - Rekrutt (15)26.26+2.2310.34
3Even Angell-PetersenC - Lokal (97)32.06+0.468.55
4Andreas N AspelundR - Rekrutt (15)26.51+2.4810.44
5Kornelius Kriszat-LøvfaldA - Legendar (25)25.30+0.526.53
5Øystein PettersenB - Ola (31)28.56+1.507.49
6Per Noah SommerheinC - Lokal (97)34.07+2.479.28
7Nils Anders NiklassonB - Ola (31)29.22+2.167.56
8Vegard Blomseth JohnsenA - Legendar (25)26.05+1.277.02
8Endre StoksethC - Lokal (97)34.17+2.579.31
9Maximilian MackenzieR - Rekrutt (15)38.28+14.2515.23
9Dag AalvikB - Ola (31)29.54+2.488.04
10August ØstbyR - Rekrutt (15)38.41+14.3815.28
10Inga Skaarer WiklundK - Kari (13)49.57+15.1813.30
11Inka M. Boldingh DebernardR - Rekrutt (15)38.54+14.5115.33
11Elise Wærp HaugeK - Kari (13)55.03+20.2414.52
11Alan CherryA - Legendar (25)26.26+1.487.08
11Rune RystadB - Ola (31)31.28+4.228.30
12Marie SaugestadK - Kari (13)1.01.03+26.2416.30
12Felix Fabricius ByeR - Rekrutt (15)39.10+15.0715.40
14Clara WeiszR - Rekrutt (15)1.28.17+1.04.1435.18
15Ulla Lunøe AkselsenR - Rekrutt (15)1.28.19+1.04.1635.19
16Jon Iver BakkenC - Lokal (97)37.49+6.2910.30
17Sverre Turter SandvoldA - Legendar (25)28.53+4.157.48
18Sondre Ruud BråtenB - Ola (31)33.56+6.509.10
19Rolf Andreas BergB - Ola (31)34.13+7.079.14
20Runar HafskjoldC - Lokal (97)38.49+7.2910.46
20Anders BjergaardA - Legendar (25)32.05+7.278.40
20Lars-Christian UngerB - Ola (31)34.18+7.129.16
21Esten KorenA - Legendar (25)32.18+7.408.43
22Gaute BerganA - Legendar (25)33.25+8.479.01
22Eira Skaarer WiklundC - Lokal (97)39.16+7.5610.54
23Bjørn HaugeC - Lokal (97)40.14+8.5411.10
23Andreas G. PoldenA - Legendar (25)36.40+12.029.54
24Hanne Wærp HaugeC - Lokal (97)41.41+10.2111.34
24Simen Eid NielsenA - Legendar (25)39.07+14.2910.34
28Alexander Smidt OlsenC - Lokal (97)42.01+10.4111.40
30Per Ole DahlsrudB - Ola (31)57.22+30.1615.30
31Mari AarsethC - Lokal (97)43.31+12.1112.05
32Lars Ivar AarsethC - Lokal (97)43.32+12.1212.05
36Eskil HafskjoldC - Lokal (97)45.02+13.4212.30
37Helge StubberudC - Lokal (97)45.09+13.4912.32
39Vetle Frydenlund NorlingC - Lokal (97)46.07+14.4712.48
45Dana B. SteneC - Lokal (97)47.05+15.4513.04
46Fredrik SaugestadC - Lokal (97)47.14+15.5413.07
48Gunnar HaldenC - Lokal (97)47.36+16.1613.13
49Kjetil EspedalC - Lokal (97)47.45+16.2513.15
52Per Christian StenshorneC - Lokal (97)48.57+17.3713.35
65Otto Schjølberg-HenriksenC - Lokal (97)53.44+22.2414.55
85Trond K NylandC - Lokal (97)1.05.40+34.2018.14
91Ingeborg Ellegaard MelbyC - Lokal (97)1.27.00+55.4024.10
93Gjermund WeiszC - Lokal (97)1.33.21+1.02.0125.55
Marie ScheeleK - Kari (13)diskvalifisert
Sverre Øen LandstadR - Rekrutt (15)ikke startet
Ea LunøeK - Kari (13)ikke startet
Alva Marika NiklassonK - Kari (13)ikke startet
Max Skjerpen HusebyC - Lokal (97)ikke startet
Terje Wiig MathisenC - Lokal (97)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor