Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 7 oktober 2020

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Stig HeirB - Ola (31)43.10+16.0411.40
35Steinar LågC - Lokal (97)44.32+13.1212.22

Bækkelagets SK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Magne JutulstadA - Legendar (25)26.56+2.187.16
13Jonas HirschR - Rekrutt (15)55.47+31.4422.18
13Nicolas SimoninA - Legendar (25)27.23+2.457.24
18Pål Christian IngierdC - Lokal (97)38.24+7.0410.40
22Olav EideB - Ola (31)34.56+7.509.26
58Jonas Fenne IngierdC - Lokal (97)51.36+20.1614.20
68Jan Erik AalbergC - Lokal (97)55.00+23.4015.16
77Aksel EideC - Lokal (97)59.26+28.0616.30
79Markus  HirschC - Lokal (97)59.49+28.2916.36
Ingeborg ØderudC - Lokal (97)ikke startet

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
64Pål Woldstad HanssenC - Lokal (97)53.32+22.1214.52

Elitebloggen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Eirik BørsteinR - Rekrutt (15)27.56+3.5311.10
6Lars LandmarkR - Rekrutt (15)28.44+4.4111.29

Fet OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Asgeir LiumC - Lokal (97)36.05+4.4510.01
50Ragnhild Mathea HelmersenC - Lokal (97)48.02+16.4213.20
Morten MoeC - Lokal (97)ikke startet

Fossum IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Marius BakkeB - Ola (31)28.09+1.037.36
6Britta FismenK - Kari (13)42.39+8.0011.31
10Harald BakkeB - Ola (31)30.43+3.378.18
12Philip Lehmann RomørenB - Ola (31)32.00+4.548.38
13Eirik Vie StrislandB - Ola (31)32.10+5.048.41
13Pål SommerheinC - Lokal (97)36.12+4.5210.03
24Sindre Vie StrislandB - Ola (31)38.08+11.0210.18
26Morten HeirB - Ola (31)40.21+13.1510.54
53Olav HasaasC - Lokal (97)49.25+18.0513.43
54Kathinka Zahl HagenC - Lokal (97)50.12+18.5213.56
62Helene Bjørkvold JendalC - Lokal (97)53.05+21.4514.44
80Selma Tørudbakken JendalC - Lokal (97)59.51+28.3116.37
Ståle HeitmannC - Lokal (97)diskvalifisert
Charles HalaasB - Ola (31)ikke startet
Morten FismenB - Ola (31)ikke startet
Sondre Zahl HagenB - Ola (31)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Rikke Blakkestad IngesenK - Kari (13)45.34+10.5512.18

Hauketo IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Ove MartinsenC - Lokal (97)48.08+16.4813.22
81Jon FredriksenC - Lokal (97)59.54+28.3416.38

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Tor RingstadC - Lokal (97)46.18+14.5812.51

Helsingin Suunistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar MelsomA - Legendar (25)24.386.39

Heming Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ida Marie FlågenK - Kari (13)40.02+5.2310.49
8Malene Teresia JebsenK - Kari (13)46.39+12.0012.36
10Johan SvedbergA - Legendar (25)26.20+1.427.07
15Espen Beer PrydzB - Ola (31)32.46+5.408.51
18Magnus Eide-FredriksenA - Legendar (25)28.55+4.177.48
26Christian ReuschC - Lokal (97)41.52+10.3211.37
44Knut Erling ØenC - Lokal (97)46.59+15.3913.03
57Hannah Syrdal ØenC - Lokal (97)50.41+19.2114.04
76Anders FlågenC - Lokal (97)58.58+27.3816.22
Harald Eide-FredriksenC - Lokal (97)diskvalifisert
Egil Wickstrand IversenC - Lokal (97)ikke startet
August Syrdal ØenC - Lokal (97)ikke startet

IL GeoForm

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Guttorm EggeC - Lokal (97)37.50+6.3010.30
70Anton HäggströmC - Lokal (97)55.12+23.5215.20
75Johan MyglandC - Lokal (97)57.29+26.0915.58
84Stig Hultgreen KarlsenC - Lokal (97)1.02.42+31.2217.25
86Audrun UtskarpenC - Lokal (97)1.06.37+35.1718.30
Erik ThorstensenC - Lokal (97)diskvalifisert
Øyvind GrandumC - Lokal (97)ikke startet

IL Koll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jarl Magnus BergeB - Ola (31)27.58+0.527.33
9Tobias Tronbøl LiumC - Lokal (97)35.25+4.059.50
10Erik PaulsrudC - Lokal (97)35.29+4.099.51
15Peder NatvigC - Lokal (97)37.31+6.1110.25
69Harald AulieC - Lokal (97)55.02+23.4215.17
71Trude FixdalC - Lokal (97)55.27+24.0715.24
Pauline MyklebustR - Rekrutt (15)ikke startet
Jonas HickenB - Ola (31)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Fredrik LarsenB - Ola (31)46.18+19.1212.30

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Richard Zeiner-GundersenC - Lokal (97)41.45+10.2511.35

Lillomarka OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Steinar KollerudB - Ola (31)28.03+0.577.34
7Stian LillegårdR - Rekrutt (15)35.16+11.1314.06
8Mathias BenjaminsenB - Ola (31)29.47+2.418.02
14Vidar BenjaminsenC - Lokal (97)36.31+5.1110.08
15Elias Skjolden SørensenA - Legendar (25)27.59+3.217.33
19Arne DybdahlC - Lokal (97)38.35+7.1510.43
25Mathias Pedersen VoldA - Legendar (25)42.20+17.4211.26
25Svein NygårdB - Ola (31)39.01+11.5510.32
27Vebjørn Emil BlindheimC - Lokal (97)42.00+10.4011.40
29Rudi B OlsenB - Ola (31)51.06+24.0013.48
29Jonathan WoodhouseC - Lokal (97)42.26+11.0611.47
30Steinar EastwoodC - Lokal (97)43.20+12.0012.02
31Didrik BredesenB - Ola (31)1.02.19+35.1316.50
42Martin GranlyC - Lokal (97)46.49+15.2913.00
47Hallvard FjærC - Lokal (97)47.17+15.5713.08
60Toril HallanC - Lokal (97)52.42+21.2214.38
63Håkon BogasonC - Lokal (97)53.18+21.5814.48
83Torbjørn LundebyC - Lokal (97)1.02.07+30.4717.15
87Reidunn HallanC - Lokal (97)1.07.18+35.5818.41
89Fredrik SteiwerC - Lokal (97)1.09.33+38.1319.19
Ingrid BlindheimK - Kari (13)ikke startet
Eskil BrændenC - Lokal (97)ikke startet
Karoline SønsterudbråtenK - Kari (13)ikke startet

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
82Bjørn BendiktsenC - Lokal (97)1.00.01+28.4116.40
Gunnar HopeC - Lokal (97)ikke startet

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Haakon IngvaldsenA - Legendar (25)29.54+5.168.04

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jan Tore HenriksenC - Lokal (97)32.26+1.069.00

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Martin Ekholt McAdamC - Lokal (97)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Georg A. BuggeC - Lokal (97)34.16+2.569.31

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
78Ragnar Maalen-JohansenC - Lokal (97)59.29+28.0916.31

Nydalens SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre HafskjoldR - Rekrutt (15)24.039.37
1Einar LunøeC - Lokal (97)31.208.42
2Anna UlvensøenK - Kari (13)36.58+2.199.59
2Eirik Kamstrup HovindA - Legendar (25)24.43+0.056.40
2Bengt NiklassonC - Lokal (97)31.55+0.358.51
3Rasmus MackenzieR - Rekrutt (15)26.26+2.2310.34
3Even Angell-PetersenC - Lokal (97)32.06+0.468.55
4Andreas N AspelundR - Rekrutt (15)26.51+2.4810.44
5Kornelius Kriszat-LøvfaldA - Legendar (25)25.30+0.526.53
5Øystein PettersenB - Ola (31)28.56+1.507.49
6Per Noah SommerheinC - Lokal (97)34.07+2.479.28
7Nils Anders NiklassonB - Ola (31)29.22+2.167.56
8Vegard Blomseth JohnsenA - Legendar (25)26.05+1.277.02
8Endre StoksethC - Lokal (97)34.17+2.579.31
9Maximilian MackenzieR - Rekrutt (15)38.28+14.2515.23
9Dag AalvikB - Ola (31)29.54+2.488.04
10August ØstbyR - Rekrutt (15)38.41+14.3815.28
10Inga Skaarer WiklundK - Kari (13)49.57+15.1813.30
11Inka M. Boldingh DebernardR - Rekrutt (15)38.54+14.5115.33
11Elise Wærp HaugeK - Kari (13)55.03+20.2414.52
11Alan CherryA - Legendar (25)26.26+1.487.08
11Rune RystadB - Ola (31)31.28+4.228.30
12Marie SaugestadK - Kari (13)1.01.03+26.2416.30
12Felix Fabricius ByeR - Rekrutt (15)39.10+15.0715.40
14Clara WeiszR - Rekrutt (15)1.28.17+1.04.1435.18
15Ulla Lunøe AkselsenR - Rekrutt (15)1.28.19+1.04.1635.19
16Jon Iver BakkenC - Lokal (97)37.49+6.2910.30
17Sverre Turter SandvoldA - Legendar (25)28.53+4.157.48
18Sondre Ruud BråtenB - Ola (31)33.56+6.509.10
19Rolf Andreas BergB - Ola (31)34.13+7.079.14
20Runar HafskjoldC - Lokal (97)38.49+7.2910.46
20Anders BjergaardA - Legendar (25)32.05+7.278.40
20Lars-Christian UngerB - Ola (31)34.18+7.129.16
21Esten KorenA - Legendar (25)32.18+7.408.43
22Gaute BerganA - Legendar (25)33.25+8.479.01
22Eira Skaarer WiklundC - Lokal (97)39.16+7.5610.54
23Bjørn HaugeC - Lokal (97)40.14+8.5411.10
23Andreas G. PoldenA - Legendar (25)36.40+12.029.54
24Hanne Wærp HaugeC - Lokal (97)41.41+10.2111.34
24Simen Eid NielsenA - Legendar (25)39.07+14.2910.34
28Alexander Smidt OlsenC - Lokal (97)42.01+10.4111.40
30Per Ole DahlsrudB - Ola (31)57.22+30.1615.30
31Mari AarsethC - Lokal (97)43.31+12.1112.05
32Lars Ivar AarsethC - Lokal (97)43.32+12.1212.05
36Eskil HafskjoldC - Lokal (97)45.02+13.4212.30
37Helge StubberudC - Lokal (97)45.09+13.4912.32
39Vetle Frydenlund NorlingC - Lokal (97)46.07+14.4712.48
45Dana B. SteneC - Lokal (97)47.05+15.4513.04
46Fredrik SaugestadC - Lokal (97)47.14+15.5413.07
48Gunnar HaldenC - Lokal (97)47.36+16.1613.13
49Kjetil EspedalC - Lokal (97)47.45+16.2513.15
52Per Christian StenshorneC - Lokal (97)48.57+17.3713.35
65Otto Schjølberg-HenriksenC - Lokal (97)53.44+22.2414.55
85Trond K NylandC - Lokal (97)1.05.40+34.2018.14
91Ingeborg Ellegaard MelbyC - Lokal (97)1.27.00+55.4024.10
93Gjermund WeiszC - Lokal (97)1.33.21+1.02.0125.55
Marie ScheeleK - Kari (13)diskvalifisert
Sverre Øen LandstadR - Rekrutt (15)ikke startet
Ea LunøeK - Kari (13)ikke startet
Alva Marika NiklassonK - Kari (13)ikke startet
Max Skjerpen HusebyC - Lokal (97)ikke startet
Terje Wiig MathisenC - Lokal (97)ikke startet

Oppsal Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristoffer Fiane PedersenB - Ola (31)27.067.19
2Synne Nordby HvenekildeR - Rekrutt (15)24.58+0.559.59
4Kari-Ann ÅnensenK - Kari (13)38.46+4.0710.28
11Christoffer ÅnensenC - Lokal (97)35.48+4.289.56
14Sveinung SyversenB - Ola (31)32.22+5.168.44
16Sigurd RødnesB - Ola (31)33.14+6.088.58
21Per-Ivar NikolaisenB - Ola (31)34.55+7.499.26
21Carl Erik WasbergC - Lokal (97)38.53+7.3310.48
23Ola Marius PedersenB - Ola (31)36.18+9.129.48
67Tale Nordby HvenekildeC - Lokal (97)54.28+23.0815.07
Alfred NikolaisenR - Rekrutt (15)ikke startet

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Are EriksenC - Lokal (97)45.47+14.2712.43

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
72Øyvind HauglandC - Lokal (97)55.57+24.3715.32

Raumar Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Kevin RommetvedtC - Lokal (97)ikke startet

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Ole IngesenC - Lokal (97)43.59+12.3912.13

Telenor BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Torstein HoleC - Lokal (97)32.56+1.369.08

Tyrving IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Torgeir NørbechA - Legendar (25)25.22+0.446.51
4Espen JakobsenA - Legendar (25)25.25+0.476.52
6Daniel RoosA - Legendar (25)25.42+1.046.56
8Thor NorderudR - Rekrutt (15)37.27+13.2414.58
9Solveig BlandkjennK - Kari (13)49.05+14.2613.15
9Anders TiltnesA - Legendar (25)26.17+1.397.06
14Ivar LundanesA - Legendar (25)27.56+3.187.32
16Torkil Eide SolstadA - Legendar (25)28.40+4.027.44
33Christian GrotnesC - Lokal (97)43.53+12.3312.11
40Kjersti SkantzeC - Lokal (97)46.18+14.5812.51
66Marianne NjåsteinC - Lokal (97)54.17+22.5715.04
73Anne Kristine NorderudC - Lokal (97)56.11+24.5115.36
74Don SkantzeC - Lokal (97)56.53+25.3315.48
Hasse BergstrømC - Lokal (97)ikke startet
Martin VisterA - Legendar (25)ikke startet

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
92Gro EllegaardC - Lokal (97)1.27.03+55.4324.10

VBIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
55Tormod BøeC - Lokal (97)50.17+18.5713.58
56Eivind RuthC - Lokal (97)50.31+19.1114.01

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
88Tormod ØvergaardC - Lokal (97)1.09.05+37.4519.11

Østmarka OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Frode BakkehøiC - Lokal (97)46.51+15.3113.00
59Bjørn ChristensenC - Lokal (97)52.23+21.0314.33
61Linda HanssenC - Lokal (97)52.54+21.3414.41
90Dag HauglandC - Lokal (97)1.25.41+54.2123.48
Ellen Margrete Stubban HygenR - Rekrutt (15)ikke startet
Ingrid NermoenC - Lokal (97)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenK - Kari (13)34.399.21
3Rannveig Winsnes NordhagenK - Kari (13)37.17+2.3810.04
6Linus OlhansB - Ola (31)29.01+1.557.50
7Ivar Aukrust OsmoenA - Legendar (25)25.57+1.197.00
17Vegard Fiane PedersenB - Ola (31)33.44+6.389.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor