Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 23 september 2020

Asker Skiklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Stig HeirB - Ola (25)52.10+23.0713.43
41Steinar LågC - Lokal (97)46.10+15.5113.34

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Håvard MyhreA - Legendar (23)30.00+3.467.53
10Magne JutulstadA - Legendar (23)30.53+4.398.07
38Jonas Fenne IngierdC - Lokal (97)45.09+14.5013.16
78Aksel EideC - Lokal (97)58.26+28.0717.11
Ingeborg ØderudC - Lokal (97)ikke startet

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
70Pål Woldstad HanssenC - Lokal (97)55.09+24.5016.13

Elitebloggen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Lars LandmarkR - Rekrutt (11)27.54+8.3114.41
8Eirik BørsteinR - Rekrutt (11)36.48+17.2519.22

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Asgeir LiumC - Lokal (97)35.07+4.4810.19
25Tom BerganC - Lokal (97)40.42+10.2311.58
74Heidi TronbølC - Lokal (97)56.56+26.3716.44
Morten MoeC - Lokal (97)ikke startet

Fossum IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Philip Lehmann RomørenB - Ola (25)32.37+3.348.35
5Øystein HoloC - Lokal (97)32.46+2.279.38
7Eirik Vie StrislandB - Ola (25)37.02+7.599.44
12Britta FismenK - Kari (15)56.11+21.2814.47
13Sindre Vie StrislandB - Ola (25)40.16+11.1310.35
18Morten HeirB - Ola (25)46.02+16.5912.06
26Einar GisholtC - Lokal (97)40.52+10.3312.01
42Ståle HeitmannC - Lokal (97)46.15+15.5613.36
55Helene Bjørkvold JendalC - Lokal (97)49.25+19.0614.32
58Gunde TumelionisC - Lokal (97)50.26+20.0714.50
60Hans JevanordC - Lokal (97)50.28+20.0914.50
Olav HasaasC - Lokal (97)ikke startet
Kathinka Zahl HagenC - Lokal (97)ikke startet
Heidi Kristina SebjørnsenC - Lokal (97)ikke startet
Håkon JendalC - Lokal (97)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Rikke Blakkestad IngesenK - Kari (15)1.00.42+25.5915.58

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Mats NordbrødenA - Legendar (23)brutt

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
72Ove MartinsenC - Lokal (97)56.08+25.4916.30

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Tor RingstadC - Lokal (97)47.13+16.5413.53

Helsingin Suunistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Einar MelsomA - Legendar (23)brutt

Heming Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Ida Marie FlågenK - Kari (15)46.57+12.1412.21
17Espen Beer PrydzB - Ola (25)45.33+16.3011.59
19Magnus Eide-FredriksenA - Legendar (23)34.29+8.159.04
33Christian ReuschC - Lokal (97)42.22+12.0312.27
43Knut Erling ØenC - Lokal (97)46.29+16.1013.40
50Anders FlågenC - Lokal (97)47.27+17.0813.57
73Hannah Syrdal ØenC - Lokal (97)56.22+26.0316.34
77Egil Wickstrand IversenC - Lokal (97)58.02+27.4317.04
August Syrdal ØenC - Lokal (97)ikke startet

IL GeoForm

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Björn Mo ÖstgrenC - Lokal (97)30.22+0.038.55
11Guttorm EggeC - Lokal (97)35.35+5.1610.27
49Anton HäggströmC - Lokal (97)47.24+17.0513.56
80Erik ThorstensenC - Lokal (97)59.16+28.5717.25
82Øyvind GrandumC - Lokal (97)1.00.08+29.4917.41
82Stig Hultgreen KarlsenC - Lokal (97)1.00.08+29.4917.41
Audrun UtskarpenC - Lokal (97)diskvalifisert

IL Koll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Erik PaulsrudC - Lokal (97)32.11+1.529.27
4Jarl Magnus BergeB - Ola (25)34.49+5.469.09
14Christian Fredrik BorgB - Ola (25)41.26+12.2310.54
23Peder NatvigC - Lokal (97)39.34+9.1511.38
24Tobias Tronbøl LiumC - Lokal (97)40.27+10.0811.53
47Trude FixdalC - Lokal (97)47.17+16.5813.54
Harald AulieR - Rekrutt (11)brutt

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Fredrik LarsenB - Ola (25)49.49+20.4613.06

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
68Richard Zeiner-GundersenC - Lokal (97)53.43+23.2415.47

Lillomarka OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Arne DybdahlC - Lokal (97)33.55+3.369.58
7Vebjørn Emil BlindheimC - Lokal (97)34.04+3.4510.01
8Steinar KollerudB - Ola (25)37.08+8.059.46
10Karoline SønsterudbråtenK - Kari (15)51.49+17.0613.38
10Svein NygårdB - Ola (25)37.44+8.419.55
15Vidar BenjaminsenC - Lokal (97)36.44+6.2510.48
21Mathias Pedersen VoldA - Legendar (23)37.27+11.139.51
22Torbjørn LundebyC - Lokal (97)38.59+8.4011.27
22Elias Skjolden SørensenA - Legendar (23)38.00+11.4610.00
22Rudi B OlsenB - Ola (25)59.46+30.4315.43
23Didrik BredesenB - Ola (25)1.00.38+31.3515.57
35Eskil BrændenC - Lokal (97)43.32+13.1312.48
37Håkon BogasonC - Lokal (97)44.02+13.4312.57
56Hallvar FjærC - Lokal (97)49.28+19.0914.32
61Martin GranlyC - Lokal (97)51.09+20.5015.02
Toril HallanC - Lokal (97)diskvalifisert
Jonathan WoodhouseC - Lokal (97)diskvalifisert
Mathias BenjaminsenB - Ola (25)diskvalifisert
Steinar EastwoodC - Lokal (97)diskvalifisert
Stian LillegårdR - Rekrutt (11)brutt
Rasmus D. EastwoodC - Lokal (97)ikke startet

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
69Bjørn BendiktsenC - Lokal (97)54.23+24.0415.59

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Haakon IngvaldsenA - Legendar (23)36.05+9.519.29

Norges Bank BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Jan Tore HenriksenC - Lokal (97)41.29+11.1012.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Georg A. BuggeC - Lokal (97)37.07+6.4810.55

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Tor Helge GundersenC - Lokal (97)37.32+7.1311.02

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
67Ragnar Maalen-JohansenC - Lokal (97)53.32+23.1315.44

Nydalens SK

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sondre HafskjoldR - Rekrutt (11)19.2310.12
1Alan CherryA - Legendar (23)26.146.54
1Øystein PettersenB - Ola (25)29.037.38
1Einar LunøeC - Lokal (97)30.198.55
2Jon Aukrust OsmoenA - Legendar (23)26.28+0.146.57
2Dag AalvikB - Ola (25)32.14+3.118.28
3Eirik Kamstrup HovindA - Legendar (23)26.48+0.347.03
4Maria JonssonK - Kari (15)45.17+10.3411.55
4Kornelius Kriszat-LøvfaldA - Legendar (23)28.11+1.577.25
4Bengt NiklassonC - Lokal (97)32.32+2.139.34
5Otto Schjølberg-HenriksenR - Rekrutt (11)24.24+5.0112.50
6Vegard Blomseth JohnsenA - Legendar (23)29.59+3.457.53
6Lars-Christian UngerB - Ola (25)36.40+7.379.38
7Rasmus MackenzieR - Rekrutt (11)32.04+12.4116.52
7Marie ScheeleK - Kari (15)49.05+14.2212.55
8Per Noah SommerheinC - Lokal (97)34.12+3.5310.03
8Inga Skaarer WiklundK - Kari (15)49.52+15.0913.07
9Andreas N AspelundR - Rekrutt (11)40.34+21.1121.21
9Marie SaugestadK - Kari (15)50.11+15.2813.12
9Henrik EijsinkA - Legendar (23)30.43+4.298.05
9Nils Anders NiklassonB - Ola (25)37.22+8.199.50
9Even Angell-PetersenC - Lokal (97)34.44+4.2510.12
10Inka M. Boldingh DebernardR - Rekrutt (11)46.49+27.2624.38
11Clara WeiszR - Rekrutt (11)46.54+27.3124.41
11Elise Wærp HaugeK - Kari (15)53.29+18.4614.04
12Eira Skaarer WiklundC - Lokal (97)35.36+5.1710.28
12Anders BjergaardA - Legendar (23)31.50+5.368.22
13Bjørn HaugeC - Lokal (97)36.15+5.5610.39
13Emilie WestinK - Kari (15)57.16+22.3315.04
13Gaute FriestadA - Legendar (23)32.06+5.528.26
15Anne-Lene Bakken UlsethK - Kari (15)1.06.05+31.2217.23
15Esten KorenA - Legendar (23)33.01+6.478.41
15Rune RystadB - Ola (25)42.32+13.2911.11
16Sindre Østgulen DeiszA - Legendar (23)33.03+6.498.41
16Axel AaldeB - Ola (25)43.49+14.4611.31
18Simen Eid NielsenA - Legendar (23)34.17+8.039.01
19Hanne Wærp HaugeC - Lokal (97)37.39+7.2011.04
20Kjetil EspedalC - Lokal (97)38.07+7.4811.12
21Alexander Smidt OlsenC - Lokal (97)38.25+8.0611.17
23John Kasper SvergjaA - Legendar (23)38.44+12.3010.11
24Per Ole DahlsrudB - Ola (25)1.07.28+38.2517.45
28Fredrik SaugestadC - Lokal (97)40.59+10.4012.03
32Terje Wiig MathisenC - Lokal (97)41.46+11.2712.17
45Jon Iver BakkenC - Lokal (97)47.02+16.4313.50
48Endre StoksethC - Lokal (97)47.21+17.0213.55
57Helge StubberudC - Lokal (97)50.13+19.5414.46
62Vetle Frydenlund NorlingC - Lokal (97)51.11+20.5215.03
66Gunnar HaldenC - Lokal (97)53.04+22.4515.36
76Max Skjerpen HusebyC - Lokal (97)57.29+27.1016.54
79Eskil HafskjoldC - Lokal (97)58.39+28.2017.15
84Andreas ErichsenC - Lokal (97)1.01.59+31.4018.13
89Trond K NylandC - Lokal (97)1.17.28+47.0922.47
90Gjermund WeiszC - Lokal (97)1.18.04+47.4522.57
Runar HafskjoldC - Lokal (97)diskvalifisert
Cecilie Wærp HaugeC - Lokal (97)ikke startet
Ingeborg Ellegaard MelbyC - Lokal (97)ikke startet
Per Christian StenshorneC - Lokal (97)ikke startet
Alva Marika NiklassonK - Kari (15)ikke startet
Anna UlvensøenK - Kari (15)ikke startet
Ea LunøeK - Kari (15)ikke startet
Petter HalvorsenA - Legendar (23)ikke startet

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Hallvard KorenC - Lokal (97)43.51+13.3212.53

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Ove BaardsgaardA - Legendar (23)30.15+4.017.57

Oppsal Orientering

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Synne Nordby HvenekildeR - Rekrutt (11)19.33+0.1010.17
2Kari-Ann ÅnensenK - Kari (15)42.52+8.0911.16
4Synne Syversen GihleR - Rekrutt (11)23.41+4.1812.27
5Sveinung SyversenB - Ola (25)35.17+6.149.17
12Per-Ivar NikolaisenB - Ola (25)39.21+10.1810.21
14Christoffer ÅnensenC - Lokal (97)36.19+6.0010.40
19Sigurd RødnesB - Ola (25)46.03+17.0012.07
27Carl Erik WasbergC - Lokal (97)40.57+10.3812.02
64Jakob A. GjedeboC - Lokal (97)52.32+22.1315.27
65Silje SyversenC - Lokal (97)52.55+22.3615.33
81Tale Nordby HvenekildeC - Lokal (97)1.00.04+29.4517.40
86Ketil ÅstebølC - Lokal (97)1.06.50+36.3119.39
Thor MellaC - Lokal (97)diskvalifisert
Sigurd HobølC - Lokal (97)diskvalifisert
Sigve VågsnesB - Ola (25)brutt
Vigdis HobølC - Lokal (97)ikke startet
Alfred NikolaisenR - Rekrutt (11)ikke startet
Kristoffer Fiane PedersenB - Ola (25)ikke startet
Arild AndersenC - Lokal (97)ikke startet
Stein MellaC - Lokal (97)ikke startet
Håvard BergetB - Ola (25)ikke startet

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
44Are EriksenC - Lokal (97)46.50+16.3113.46

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Øystein RappC - Lokal (97)41.00+10.4112.03
30Kevin RommetvedtC - Lokal (97)41.23+11.0412.10

Rudsbygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Jon Gunnar HenriksenC - Lokal (97)51.14+20.5515.04

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Ole IngesenC - Lokal (97)48.44+18.2514.20

Telenor BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Torstein HoleC - Lokal (97)37.33+7.1411.02

Tyrving IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Solveig BlandkjennK - Kari (15)44.48+10.0511.47
5Torgeir NørbechA - Legendar (23)28.30+2.167.30
11Ivar LundanesA - Legendar (23)31.03+4.498.10
11Kristoffer JacobsenB - Ola (25)38.17+9.1410.04
14Espen JakobsenA - Legendar (23)32.40+6.268.35
17Torkil Eide SolstadA - Legendar (23)33.39+7.258.51
39Nils-Erik HirschC - Lokal (97)45.20+15.0113.20
59Marianne NjåsteinC - Lokal (97)50.27+20.0814.50
85Hasse BergstrømC - Lokal (97)1.05.30+35.1119.15
Anne Kristine NorderudC - Lokal (97)ikke startet
Thor NorderudC - Lokal (97)ikke startet
Christian GrotnesC - Lokal (97)ikke startet
Anders TiltnesA - Legendar (23)ikke startet

VBIL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Eivind RuthC - Lokal (97)43.22+13.0312.45
71Tormod BøeC - Lokal (97)55.39+25.2016.22

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
75Tormod ØvergaardC - Lokal (97)56.58+26.3916.45
Ketil BergeC - Lokal (97)ikke startet

Østmarka OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ellen Margrete Stubban HygenR - Rekrutt (11)23.17+3.5412.15
40Linda HanssenC - Lokal (97)45.42+15.2313.26
51Frode BakkehøiC - Lokal (97)48.08+17.4914.09
52Øystein KildahlC - Lokal (97)48.11+17.5214.10
53Bjørn ChristensenC - Lokal (97)48.22+18.0314.13
87Ingrid NermoenC - Lokal (97)1.15.13+44.5422.07
88Dag HauglandC - Lokal (97)1.16.09+45.5022.23

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenK - Kari (15)34.439.08
5Rannveig Winsnes NordhagenK - Kari (15)45.57+11.1412.05
Jostein Svaland DaleA - Legendar (23)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor