Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 23 september 2020

Klasser: Visa alla | Legendar | Ola | Lokal | Rekrutt | Kari

A - Legendar

3 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alan CherryNydalens SK26.146.54
2Jon Aukrust OsmoenNydalens SK26.28+0.146.57
3Eirik Kamstrup HovindNydalens SK26.48+0.347.03
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK28.11+1.577.25
5Torgeir NørbechTyrving IL28.30+2.167.30
6Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK29.59+3.457.53
7Håvard MyhreBækkelagets SK30.00+3.467.53
8Ove BaardsgaardOL Trollelg30.15+4.017.57
9Henrik EijsinkNydalens SK30.43+4.298.05
10Magne JutulstadBækkelagets SK30.53+4.398.07
11Ivar LundanesTyrving IL31.03+4.498.10
12Anders BjergaardNydalens SK31.50+5.368.22
13Gaute FriestadNydalens SK32.06+5.528.26
14Espen JakobsenTyrving IL32.40+6.268.35
15Esten KorenNydalens SK33.01+6.478.41
16Sindre Østgulen DeiszNydalens SK33.03+6.498.41
17Torkil Eide SolstadTyrving IL33.39+7.258.51
18Simen Eid NielsenNydalens SK34.17+8.039.01
19Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering34.29+8.159.04
20Haakon IngvaldsenNittedal OL36.05+9.519.29
21Mathias Pedersen VoldLillomarka OL37.27+11.139.51
22Elias Skjolden SørensenLillomarka OL38.00+11.4610.00
23John Kasper SvergjaNydalens SK38.44+12.3010.11
Einar MelsomHelsingin Suunistajatbrutt
Mats NordbrødenHalden SKbrutt
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orienteringikke startet
Petter HalvorsenNydalens SKikke startet
Anders TiltnesTyrving ILikke startet

B - Ola

3 800 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein PettersenNydalens SK29.037.38
2Dag AalvikNydalens SK32.14+3.118.28
3Philip Lehmann RomørenFossum IF32.37+3.348.35
4Jarl Magnus BergeIL Koll34.49+5.469.09
5Sveinung SyversenOppsal Orientering35.17+6.149.17
6Lars-Christian UngerNydalens SK36.40+7.379.38
7Eirik Vie StrislandFossum IF37.02+7.599.44
8Steinar KollerudLillomarka OL37.08+8.059.46
9Nils Anders NiklassonNydalens SK37.22+8.199.50
10Svein NygårdLillomarka OL37.44+8.419.55
11Kristoffer JacobsenTyrving IL38.17+9.1410.04
12Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering39.21+10.1810.21
13Sindre Vie StrislandFossum IF40.16+11.1310.35
14Christian Fredrik BorgIL Koll41.26+12.2310.54
15Rune RystadNydalens SK42.32+13.2911.11
16Axel AaldeNydalens SK43.49+14.4611.31
17Espen Beer PrydzHeming Orientering45.33+16.3011.59
18Morten HeirFossum IF46.02+16.5912.06
19Sigurd RødnesOppsal Orientering46.03+17.0012.07
20Fredrik LarsenIndre Østfold OK49.49+20.4613.06
21Stig HeirAsker Skiklubb52.10+23.0713.43
22Rudi B OlsenLillomarka OL59.46+30.4315.43
23Didrik BredesenLillomarka OL1.00.38+31.3515.57
24Per Ole DahlsrudNydalens SK1.07.28+38.2517.45
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Sigve VågsnesOppsal Orienteringbrutt
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringikke startet
Håvard BergetOppsal Orienteringikke startet

C - Lokal

3 400 m, 97 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar LunøeNydalens SK30.198.55
2Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm30.22+0.038.55
3Erik PaulsrudIL Koll32.11+1.529.27
4Bengt NiklassonNydalens SK32.32+2.139.34
5Øystein HoloFossum IF32.46+2.279.38
6Arne DybdahlLillomarka OL33.55+3.369.58
7Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL34.04+3.4510.01
8Per Noah SommerheinNydalens SK34.12+3.5310.03
9Even Angell-PetersenNydalens SK34.44+4.2510.12
10Asgeir LiumFet OL35.07+4.4810.19
11Guttorm EggeIL GeoForm35.35+5.1610.27
12Eira Skaarer WiklundNydalens SK35.36+5.1710.28
13Bjørn HaugeNydalens SK36.15+5.5610.39
14Christoffer ÅnensenOppsal Orientering36.19+6.0010.40
15Vidar BenjaminsenLillomarka OL36.44+6.2510.48
16Georg A. BuggeNOTEAM37.07+6.4810.55
17Tor Helge GundersenNOTEAM37.32+7.1311.02
18Torstein HoleTelenor BIL37.33+7.1411.02
19Hanne Wærp HaugeNydalens SK37.39+7.2011.04
20Kjetil EspedalNydalens SK38.07+7.4811.12
21Alexander Smidt OlsenNydalens SK38.25+8.0611.17
22Torbjørn LundebyLillomarka OL38.59+8.4011.27
23Peder NatvigIL Koll39.34+9.1511.38
24Tobias Tronbøl LiumIL Koll40.27+10.0811.53
25Tom BerganFet OL40.42+10.2311.58
26Einar GisholtFossum IF40.52+10.3312.01
27Carl Erik WasbergOppsal Orientering40.57+10.3812.02
28Fredrik SaugestadNydalens SK40.59+10.4012.03
29Øystein RappRaumar Orientering41.00+10.4112.03
30Kevin RommetvedtRaumar Orientering41.23+11.0412.10
31Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL41.29+11.1012.12
32Terje Wiig MathisenNydalens SK41.46+11.2712.17
33Christian ReuschHeming Orientering42.22+12.0312.27
34Eivind RuthVBIL43.22+13.0312.45
35Eskil BrændenLillomarka OL43.32+13.1312.48
36Hallvard KorenOK Moss43.51+13.3212.53
37Håkon BogasonLillomarka OL44.02+13.4312.57
38Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK45.09+14.5013.16
39Nils-Erik HirschTyrving IL45.20+15.0113.20
40Linda HanssenØstmarka OK45.42+15.2313.26
41Steinar LågAsker Skiklubb46.10+15.5113.34
42Ståle HeitmannFossum IF46.15+15.5613.36
43Knut Erling ØenHeming Orientering46.29+16.1013.40
44Are EriksenOslostudentenes IK46.50+16.3113.46
45Jon Iver BakkenNydalens SK47.02+16.4313.50
46Tor RingstadHedrum OL47.13+16.5413.53
47Trude FixdalIL Koll47.17+16.5813.54
48Endre StoksethNydalens SK47.21+17.0213.55
49Anton HäggströmIL GeoForm47.24+17.0513.56
50Anders FlågenHeming Orientering47.27+17.0813.57
51Frode BakkehøiØstmarka OK48.08+17.4914.09
52Øystein KildahlØstmarka OK48.11+17.5214.10
53Bjørn ChristensenØstmarka OK48.22+18.0314.13
54Ole IngesenSarpsborg OL48.44+18.2514.20
55Helene Bjørkvold JendalFossum IF49.25+19.0614.32
56Hallvar FjærLillomarka OL49.28+19.0914.32
57Helge StubberudNydalens SK50.13+19.5414.46
58Gunde TumelionisFossum IF50.26+20.0714.50
59Marianne NjåsteinTyrving IL50.27+20.0814.50
60Hans JevanordFossum IF50.28+20.0914.50
61Martin GranlyLillomarka OL51.09+20.5015.02
62Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK51.11+20.5215.03
63Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL51.14+20.5515.04
64Jakob A. GjedeboOppsal Orientering52.32+22.1315.27
65Silje SyversenOppsal Orientering52.55+22.3615.33
66Gunnar HaldenNydalens SK53.04+22.4515.36
67Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM53.32+23.1315.44
68Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL53.43+23.2415.47
69Bjørn BendiktsenModum OL54.23+24.0415.59
70Pål Woldstad HanssenEiker OL55.09+24.5016.13
71Tormod BøeVBIL55.39+25.2016.22
72Ove MartinsenHauketo IF56.08+25.4916.30
73Hannah Syrdal ØenHeming Orientering56.22+26.0316.34
74Heidi TronbølFet OL56.56+26.3716.44
75Tormod ØvergaardVestre Akers SK56.58+26.3916.45
76Max Skjerpen HusebyNydalens SK57.29+27.1016.54
77Egil Wickstrand IversenHeming Orientering58.02+27.4317.04
78Aksel EideBækkelagets SK58.26+28.0717.11
79Eskil HafskjoldNydalens SK58.39+28.2017.15
80Erik ThorstensenIL GeoForm59.16+28.5717.25
81Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.00.04+29.4517.40
82Øyvind GrandumIL GeoForm1.00.08+29.4917.41
82Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.00.08+29.4917.41
84Andreas ErichsenNydalens SK1.01.59+31.4018.13
85Hasse BergstrømTyrving IL1.05.30+35.1119.15
86Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.06.50+36.3119.39
87Ingrid NermoenØstmarka OK1.15.13+44.5422.07
88Dag HauglandØstmarka OK1.16.09+45.5022.23
89Trond K NylandNydalens SK1.17.28+47.0922.47
90Gjermund WeiszNydalens SK1.18.04+47.4522.57
Thor MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigurd HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert
Jonathan WoodhouseLillomarka OLdiskvalifisert
Steinar EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Audrun UtskarpenIL GeoFormdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Olav HasaasFossum IFikke startet
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKikke startet
Vigdis HobølOppsal Orienteringikke startet
Ingeborg ØderudBækkelagets SKikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SKikke startet
Anne Kristine NorderudTyrving ILikke startet
Thor NorderudTyrving ILikke startet
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFikke startet
Per Christian StenshorneNydalens SKikke startet
Arild AndersenOppsal Orienteringikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Christian GrotnesTyrving ILikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Ketil BergeVestre Akers SKikke startet
Morten MoeFet OLikke startet

R - Rekrutt

1 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre HafskjoldNydalens SK19.2310.12
2Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering19.33+0.1010.17
3Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK23.17+3.5412.15
4Synne Syversen GihleOppsal Orientering23.41+4.1812.27
5Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK24.24+5.0112.50
6Lars LandmarkElitebloggen27.54+8.3114.41
7Rasmus MackenzieNydalens SK32.04+12.4116.52
8Eirik BørsteinElitebloggen36.48+17.2519.22
9Andreas N AspelundNydalens SK40.34+21.1121.21
10Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK46.49+27.2624.38
11Clara WeiszNydalens SK46.54+27.3124.41
Harald AulieIL Kollbrutt
Stian LillegårdLillomarka OLbrutt
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet

K - Kari

3 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering34.439.08
2Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering42.52+8.0911.16
3Solveig BlandkjennTyrving IL44.48+10.0511.47
4Maria JonssonNydalens SK45.17+10.3411.55
5Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering45.57+11.1412.05
6Ida Marie FlågenHeming Orientering46.57+12.1412.21
7Marie ScheeleNydalens SK49.05+14.2212.55
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK49.52+15.0913.07
9Marie SaugestadNydalens SK50.11+15.2813.12
10Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL51.49+17.0613.38
11Elise Wærp HaugeNydalens SK53.29+18.4614.04
12Britta FismenFossum IF56.11+21.2814.47
13Emilie WestinNydalens SK57.16+22.3315.04
14Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.00.42+25.5915.58
15Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1.06.05+31.2217.23
Alva Marika NiklassonNydalens SKikke startet
Anna UlvensøenNydalens SKikke startet
Ea LunøeNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor