Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 23 september 2020

Klasser: Visa alla | Legendar | Ola | Lokal | Rekrutt | Kari

C - Lokal

3 400 m, 97 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar LunøeNydalens SK30.19
2Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm30.22+0.03
3Erik PaulsrudIL Koll32.11+1.52
4Bengt NiklassonNydalens SK32.32+2.13
5Øystein HoloFossum IF32.46+2.27
6Arne DybdahlLillomarka OL33.55+3.36
7Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL34.04+3.45
8Per Noah SommerheinNydalens SK34.12+3.53
9Even Angell-PetersenNydalens SK34.44+4.25
10Asgeir LiumFet OL35.07+4.48
11Guttorm EggeIL GeoForm35.35+5.16
12Eira Skaarer WiklundNydalens SK35.36+5.17
13Bjørn HaugeNydalens SK36.15+5.56
14Christoffer ÅnensenOppsal Orientering36.19+6.00
15Vidar BenjaminsenLillomarka OL36.44+6.25
16Georg A. BuggeNOTEAM37.07+6.48
17Tor Helge GundersenNOTEAM37.32+7.13
18Torstein HoleTelenor BIL37.33+7.14
19Hanne Wærp HaugeNydalens SK37.39+7.20
20Kjetil EspedalNydalens SK38.07+7.48
21Alexander Smidt OlsenNydalens SK38.25+8.06
22Torbjørn LundebyLillomarka OL38.59+8.40
23Peder NatvigIL Koll39.34+9.15
24Tobias Tronbøl LiumIL Koll40.27+10.08
25Tom BerganFet OL40.42+10.23
26Einar GisholtFossum IF40.52+10.33
27Carl Erik WasbergOppsal Orientering40.57+10.38
28Fredrik SaugestadNydalens SK40.59+10.40
29Øystein RappRaumar Orientering41.00+10.41
30Kevin RommetvedtRaumar Orientering41.23+11.04
31Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL41.29+11.10
32Terje Wiig MathisenNydalens SK41.46+11.27
33Christian ReuschHeming Orientering42.22+12.03
34Eivind RuthVBIL43.22+13.03
35Eskil BrændenLillomarka OL43.32+13.13
36Hallvard KorenOK Moss43.51+13.32
37Håkon BogasonLillomarka OL44.02+13.43
38Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK45.09+14.50
39Nils-Erik HirschTyrving IL45.20+15.01
40Linda HanssenØstmarka OK45.42+15.23
41Steinar LågAsker Skiklubb46.10+15.51
42Ståle HeitmannFossum IF46.15+15.56
43Knut Erling ØenHeming Orientering46.29+16.10
44Are EriksenOslostudentenes IK46.50+16.31
45Jon Iver BakkenNydalens SK47.02+16.43
46Tor RingstadHedrum OL47.13+16.54
47Trude FixdalIL Koll47.17+16.58
48Endre StoksethNydalens SK47.21+17.02
49Anton HäggströmIL GeoForm47.24+17.05
50Anders FlågenHeming Orientering47.27+17.08
51Frode BakkehøiØstmarka OK48.08+17.49
52Øystein KildahlØstmarka OK48.11+17.52
53Bjørn ChristensenØstmarka OK48.22+18.03
54Ole IngesenSarpsborg OL48.44+18.25
55Helene Bjørkvold JendalFossum IF49.25+19.06
56Hallvar FjærLillomarka OL49.28+19.09
57Helge StubberudNydalens SK50.13+19.54
58Gunde TumelionisFossum IF50.26+20.07
59Marianne NjåsteinTyrving IL50.27+20.08
60Hans JevanordFossum IF50.28+20.09
61Martin GranlyLillomarka OL51.09+20.50
62Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK51.11+20.52
63Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL51.14+20.55
64Jakob A. GjedeboOppsal Orientering52.32+22.13
65Silje SyversenOppsal Orientering52.55+22.36
66Gunnar HaldenNydalens SK53.04+22.45
67Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM53.32+23.13
68Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL53.43+23.24
69Bjørn BendiktsenModum OL54.23+24.04
70Pål Woldstad HanssenEiker OL55.09+24.50
71Tormod BøeVBIL55.39+25.20
72Ove MartinsenHauketo IF56.08+25.49
73Hannah Syrdal ØenHeming Orientering56.22+26.03
74Heidi TronbølFet OL56.56+26.37
75Tormod ØvergaardVestre Akers SK56.58+26.39
76Max Skjerpen HusebyNydalens SK57.29+27.10
77Egil Wickstrand IversenHeming Orientering58.02+27.43
78Aksel EideBækkelagets SK58.26+28.07
79Eskil HafskjoldNydalens SK58.39+28.20
80Erik ThorstensenIL GeoForm59.16+28.57
81Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.00.04+29.45
82Øyvind GrandumIL GeoForm1.00.08+29.49
82Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.00.08+29.49
84Andreas ErichsenNydalens SK1.01.59+31.40
85Hasse BergstrømTyrving IL1.05.30+35.11
86Ketil ÅstebølOppsal Orientering1.06.50+36.31
87Ingrid NermoenØstmarka OK1.15.13+44.54
88Dag HauglandØstmarka OK1.16.09+45.50
89Trond K NylandNydalens SK1.17.28+47.09
90Gjermund WeiszNydalens SK1.18.04+47.45
Thor MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigurd HobølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Toril HallanLillomarka OLdiskvalifisert
Jonathan WoodhouseLillomarka OLdiskvalifisert
Steinar EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Audrun UtskarpenIL GeoFormdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Olav HasaasFossum IFikke startet
Cecilie Wærp HaugeNydalens SKikke startet
Vigdis HobølOppsal Orienteringikke startet
Ingeborg ØderudBækkelagets SKikke startet
August Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SKikke startet
Anne Kristine NorderudTyrving ILikke startet
Thor NorderudTyrving ILikke startet
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFikke startet
Per Christian StenshorneNydalens SKikke startet
Arild AndersenOppsal Orienteringikke startet
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLikke startet
Christian GrotnesTyrving ILikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Ketil BergeVestre Akers SKikke startet
Morten MoeFet OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor