Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 10 desember 2019

D 17-

4 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.02.5113.38
2Karoline BjørnerødOK Moss1.20.10+17.1917.23
3Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.29.21+26.3019.22
Hanna RehnNordre Follo Orienteringikke startet

H 17-

6 790 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.02.349.12
2Henrik EijsinkNydalens SK1.03.17+0.439.19
3Anders VisterNydalens SK1.05.05+2.319.35
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.05.05+2.319.35
5Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.05.07+2.339.35
6Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.16.03+13.2911.12
7Petter Marki ErichsenNydalens SK1.18.12+15.3811.31
8Ludvig RødnesOppsal Orientering1.20.21+17.4711.50
9Svein NygårdLillomarka OL1.27.36+25.0212.54
10Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.44.39+42.0515.24
Göran WinbladFredrikstad SKdiskvalifisert
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sverre Turter SandvoldNydalens SKikke startet

H 17- A kort

4 610 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss51.2911.10
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK56.35+5.0612.16
3Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering57.29+6.0012.28
4Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.01.25+9.5613.19
5Truls HestengenOppsal Orientering1.04.28+12.5913.59
6Henning Bratland CarlsenOK Moss1.04.46+13.1714.02
7Thomas BedinIndre Østfold OK1.05.00+13.3114.05
8Håvard HarstadNordre Follo Orientering1.05.10+13.4114.08
9Asgeir LiumFet OL1.05.47+14.1814.16
10Olav EideBækkelagets SK1.05.55+14.2614.17
11Audun BjerknesMåren OK1.15.22+23.5316.20
12Donatas KontautasOK Moss1.19.47+28.1817.18
13Martin Hovgaard EisvangOK Moss2.13.27+1.21.5828.56
Fredrik LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Mons Kr. LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
Christopher LadimOK Mossikke startet
Sondre LadimOK Mossikke startet
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Mossikke startet

Night & Fog Masters Men

4 610 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL59.2712.53
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.00.25+0.5813.06
3Erik SandbækOK Moss1.08.23+8.5614.50
4Lars Erik GjeinFossum IF1.09.48+10.2115.08
5Terje Wiig MathisenNydalens SK1.17.02+17.3516.42
6Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.18.35+19.0817.02
7Peter KlavenessMåren OK1.19.36+20.0917.16
8Tore BjørnerødOK Moss1.20.14+20.4717.24
9Even Woldstad HanssenEiker OL1.27.20+27.5318.56
10Ove MartinsenHauketo IF1.29.00+29.3319.18
11Trond MøretrøNordre Follo Orientering1.29.14+29.4719.21
12Christopher SchiveOK Moss1.31.01+31.3419.44
13Tore SverresenÅs-NMBU Orientering1.32.00+32.3319.57
14Lars Petter EndresenMåren OK1.34.03+34.3620.24
15Dag AmundsenNordre Follo Orientering1.39.08+39.4121.30
16Sture OttesenIndre Østfold OK1.42.06+42.3922.08
17Hasse BergstrømTyrving IL1.44.38+45.1122.41
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OLdiskvalifisert
John YtternesNordre Follo Orienteringdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke startet

D 13-16 C

3 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Aune JakobsenOK Moss1.06.2118.35
2Elma Sagli GudimIndre Østfold OK1.17.15+10.5421.38
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orienteringdiskvalifisert

H 13-16 C

3 570 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Tronbøl LiumIL Koll43.5012.16
2Birk BreimoOK Moss1.06.10+22.2018.32

Åpen C

3 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Celine YtternesNordre Follo Orientering1.06.0718.31
2Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.08.55+2.4819.18
3Morten BreimoOK Moss1.13.09+7.0220.29
4Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering1.15.38+9.3121.11
Egil HusethKamp/Vestheim IFikke startet
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor