Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #2
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 november 2019

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17- AK | N&F MM | N&F ML | D 13-16 C | H 13-16 C | Åpen C

D 17-

4 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.10.3715.21
2Karoline BjørnerødOK Moss1.22.44+12.0717.59
3Heidi TronbølFet OL1.29.50+19.1319.31
4Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering1.40.24+29.4721.49
5Marie VollsetÅs-NMBU Orientering1.56.57+46.2025.25

H 17-

6 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergNydalens SK57.339.16
2Eirik Kamstrup HovindNydalens SK58.17+0.449.24
3Henrik EijsinkNydalens SK59.39+2.069.37
4Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.02.15+4.4210.02
5Alan CherryNydalens SK1.02.45+5.1210.07
6Petter Marki ErichsenNydalens SK1.04.45+7.1210.26
7Göran WinbladFredrikstad SK1.07.50+10.1710.56
8Halvor SaunesNydalens SK1.08.13+10.4011.00
9Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.09.28+11.5511.12
10Andreas G. PoldenNydalens SK1.21.04+23.3113.04
11Håvard HarstadNordre Follo Orientering1.25.56+28.2313.51
Svein NygårdLillomarka OLdiskvalifisert
Beat RothNydalens SKbrutt
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orienteringbrutt
Anders VisterNydalens SKikke startet

H 17- A kort

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav EideBækkelagets SK53.0011.31
2Håkon GjerdeIndre Østfold OK1.01.55+8.5513.27
3Audun BjerknesMåren OK1.07.47+14.4714.44
4Donatas KontautasOK Moss1.15.23+22.2316.23
5Thomas TubbehaugenOK Moss1.16.48+23.4816.41
6Morten FredhOK Moss1.20.51+27.5117.34
7Henning Bratland CarlsenOK Moss1.32.33+39.3320.07
Tobias Tronbøl LiumIL Kolldiskvalifisert
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Mossbrutt
Christopher LadimOK Mossbrutt
Alfred BjørnerødOK Mossikke startet
Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke startet

Night & Fog Masters Men

4 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.04.0113.55
2Sture OttesenIndre Østfold OK1.06.10+2.0914.23
3Knut BjørkeloNordre Follo Orientering1.07.21+3.2014.38
4Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering1.08.18+4.1714.50
5Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL1.11.29+7.2815.32
6Erik SandbækOK Moss1.12.13+8.1215.41
7Tore BjørnerødOK Moss1.22.57+18.5618.01
8Hallvard KorenOK Moss1.24.29+20.2818.21
9Peter KlavenessMåren OK1.35.27+31.2620.45
10Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL1.46.19+42.1823.06
11Tore SverresenÅs-NMBU Orientering1.49.10+45.0923.43
12Hasse BergstrømTyrving IL1.51.38+47.3724.16
13Lars Petter EndresenMåren OK1.52.18+48.1724.24
14Christopher SchiveOK Moss1.53.29+49.2824.40
15Dag AmundsenNordre Follo Orientering2.06.45+1.02.4427.33
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert
Lars Erik GjeinFossum IFbrutt
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormbrutt
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orienteringbrutt
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringbrutt

D 13-16 C

3 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika Lind-LarsenOK Moss59.5017.05
2Tuva LundsrudOK Moss1.07.40+7.5019.20
3Elma Sagli GudimIndre Østfold OK1.10.36+10.4620.10
4Elida Sagli GudimIndre Østfold OK1.10.46+10.5620.13
5Emma Aune JakobsenOK Moss1.28.10+28.2025.11

H 13-16 C

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel EideBækkelagets SK1.12.3920.45
2Selmer LøkenOK Moss1.25.13+12.3424.20
3Anders Rostveit ElmiOK Moss1.26.17+13.3824.39
4Birk BreimoOK Moss1.32.36+19.5726.27

Åpen C

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm56.2316.06
2Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1.01.56+5.3317.41
3Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering1.14.43+18.2021.20
4Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.17.47+21.2422.13
5Elisabeth Aune JakobsenOK Moss1.30.18+33.5525.48
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Anna Sofie HoffKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor