Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 7 desember 2019

Andebu Il

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Elling AakreH17 (65)58.12+27.2811.38

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid MobråthenD16 (17)39.20+3.257.52

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathias GløersenH17 (65)30.446.08

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sindre R HoltH17 (65)30.48+0.046.09
11Torill Hynne FjæreD17 (17)1.03.52+22.5512.46
15Anders Kristian HoltH17 (65)36.45+6.017.21
21Kristoffer FjæreH17 (65)38.49+8.057.45
25Henrik R HoltH17 (65)40.02+9.188.00
59Per Einar StrømH17 (65)1.04.15+33.3112.51
60Eelco van RaaijH17 (65)1.11.28+40.4414.17
Annika van RaaijD16 (17)ikke startet

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Henrik Repstad StoremyrH16 (24)48.55+14.259.47
28Morten HamreH17 (65)40.55+10.118.11

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Eline SchjervenD16 (17)43.43+7.488.44
Kristin Melby JacobsenD16 (17)ikke startet

Larvik OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadD17 (17)40.578.11
5Ida Sofie HjortlandD17 (17)43.47+2.508.45
7Elin BjervaD17 (17)44.23+3.268.52
9Sigrid Bakken HamreD16 (17)58.22+22.2711.40
10Ida Vår Kierulf MeyerD17 (17)1.03.42+22.4512.44
13Randi Kristin NærumD17 (17)1.04.12+23.1512.50
21Henrik Kaupang LyeH16 (24)57.23+22.5311.28
23Mathias SundbyH16 (24)1.11.40+37.1014.20
29Per Olav GulbrandsenH17 (65)41.06+10.228.13
46Ole Edvard HjortlandH17 (65)50.10+19.2610.02
61Jørn SundbyH17 (65)1.11.49+41.0514.21
Iril RingheimD16 (17)ikke startet

Lierbygda OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Trine Marit Justad RaaenD17 (17)1.03.57+23.0012.47
34Richard Zeiner-GundersenH17 (65)43.53+13.098.46

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Hanne MongD17 (17)43.12+2.158.38

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Kristin SandvenD17 (17)50.00+9.0310.00
12Cathrine SognD16 (17)1.03.23+27.2812.40
13Anna GjestrudD16 (17)1.03.26+27.3112.41
22Torgrim GjestrudH17 (65)38.55+8.117.47
35Jørn MyrlandH17 (65)44.30+13.468.54
Åsmund SlokvikH17 (65)ikke startet

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders B. ØksenholtH17 (65)34.27+3.436.53

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
47Bjørn Arnfinn PaulsenH17 (65)53.41+22.5710.44

OK Skeidi

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Hanne HerumD17 (17)49.43+8.469.56
12Erling GrammeltvedtH17 (65)36.04+5.207.12
13Åsmund HasaasH17 (65)36.26+5.427.17
14Per Gunnar MustadH17 (65)36.36+5.527.19
15Tonny LindquistD17 (17)1.22.02+41.0516.24
19Ole FlaattenH17 (65)38.47+8.037.45
27Helge GisholtH17 (65)40.41+9.578.08
30Arve GlittumH17 (65)42.49+12.058.33
41Inge GlittumH17 (65)48.28+17.449.41
42Jan GlittumH17 (65)48.43+17.599.44
54Arild RørholtH17 (65)59.41+28.5711.56
62Jon Øivind PedersenH17 (65)1.19.58+49.1415.59
63Øivind PedersenH17 (65)1.20.01+49.1716.00
Carl Ove BergH17 (65)diskvalifisert
Anne Marie Koren HalvorsenD17 (17)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenD16 (17)35.557.11
6Maria GrovanD16 (17)43.41+7.468.44
7Vetle MathisenH17 (65)34.35+3.516.55
8Wilma EvensenD16 (17)44.52+8.578.58
9Sindre MathisenH16 (24)43.05+8.358.37
9Jakob HjelsethH17 (65)34.36+3.526.55
16Ida Kristine BueD16 (17)1.03.57+28.0212.47
18Wilmer HanssonH16 (24)49.35+15.059.55
19Lars Loftesnes KaupangH16 (24)51.32+17.0210.18
39Trond EvensenH17 (65)44.55+14.118.59
43David HanssonH17 (65)49.07+18.239.49
44Roar MathisenH17 (65)49.13+18.299.50
57Børre GrovanH17 (65)1.03.49+33.0512.45
Julie EikelandD17 (17)brutt
Mari Loftesnes KaupangD16 (17)brutt
Sondre EvensenH16 (24)ikke startet

Porsgrunn OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Sara MathisenD17 (17)41.16+0.198.15
2Une HoltermannD16 (17)36.09+0.147.13
2Tobias MathisenH16 (24)34.50+0.206.58
4Hilde VassendD17 (17)43.33+2.368.42
4Anders L. RosenvoldH16 (24)39.07+4.377.49
4Rasmus MathisenH17 (65)34.28+3.446.53
5Anine Kjørholt LieD16 (17)40.54+4.598.10
7Magnus Aarhus KinnH17 (65)34.35+3.516.55
10Magnus BrodinH16 (24)43.08+8.388.37
11Oscar Wiersdalen ThunoldH16 (24)43.24+8.548.40
11Halvard KornmoH17 (65)34.55+4.116.59
12Martin AusenH16 (24)43.39+9.098.43
14Sondre KornmoH16 (24)43.59+9.298.47
15Sofie Wiersdalen ThunoldD16 (17)1.03.28+27.3312.41
16Magne Wiig MathisenH17 (65)36.53+6.097.22
20Henrik WennerstrandH17 (65)38.48+8.047.45
23Dag AusenH17 (65)39.03+8.197.48
24Hans-Petter EikedalenH17 (65)39.06+8.227.49
26Alexander Repstad StoremyrH17 (65)40.30+9.468.06
38Thomas BrodinH17 (65)44.46+14.028.57
40Håvard SkriubakkenH17 (65)48.19+17.359.39
45Lars Ole ThunoldH17 (65)49.27+18.439.53
49Bjørn LieH17 (65)57.14+26.3011.26
50Dagfinn TorpeH17 (65)57.33+26.4911.30
53Jiri UrvalekH17 (65)58.34+27.5011.42
56Kay JørgensenH17 (65)1.02.47+32.0312.33
64Arne Næss JohnsenH17 (65)1.27.17+56.3317.27
Eli Marie WiigD17 (17)ikke startet
Thore KornmoH17 (65)ikke startet
Atle RemmeH17 (65)ikke startet

Sandefjord OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneH16 (24)34.306.54
3Gjendine Gjelstad RebårdD16 (17)39.16+3.217.51
3Gabriel GjoneH16 (24)35.51+1.217.10
7Brage EikåsH16 (24)40.45+6.158.09
14Daniella GjoneD16 (17)1.03.27+27.3212.41
17Veronica Holtedahl SimonsenD16 (17)1.03.59+28.0412.47
32Jo Børre EikåsH17 (65)43.20+12.368.40
58Knut GjoneH17 (65)1.04.01+33.1712.48
Marcus WindvikH16 (24)brutt
Emilie JohansenD16 (17)ikke startet

Sentrum Ok

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Felix HyllesethH16 (24)44.25+9.558.53
35Knut Harald HyllesethH17 (65)44.30+13.468.54

Skien OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Gaute NysæterH16 (24)39.13+4.437.50
5Frode NysæterH17 (65)34.30+3.466.54
6Gry AakreD17 (17)43.48+2.518.45
6Kristian Ekeberg FliidH16 (24)40.37+6.078.07
6Skjalg NysæterH17 (65)34.31+3.476.54
10Vilde Aakre LeistadD16 (17)1.01.12+25.1712.14
10Gisle NysæterH17 (65)34.51+4.076.58
11Juliette Holtskog-FeremansD16 (17)1.01.47+25.5212.21
16Rita RaastadD17 (17)1.27.19+46.2217.27
17Øyvind HyllesethH17 (65)37.09+6.257.25
22Thomas MyhreH16 (24)58.14+23.4411.38
31Brede Ekeberg FliidH17 (65)42.52+12.088.34
32Espen RaastadH17 (65)43.20+12.368.40
52Harald OmlandH17 (65)58.21+27.3711.40
55Sigurd HoltskogH17 (65)1.00.53+30.0912.10
Grete S B HoviD17 (17)ikke startet
Emilie Holtskog-FeremansD16 (17)ikke startet

Stokke IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Magnus SigurdssonH16 (24)41.00+6.308.12
12Martin DybvikH16 (24)43.39+9.098.43
14Astrid BrevikD17 (17)1.04.20+23.2312.52
16Niclas GunnerødH16 (24)44.36+10.068.55
18Georg EllilaH17 (65)37.27+6.437.29
20Jens G. DybvikH16 (24)51.44+17.1410.20
37Sigurdur Freyr SigurdssonH17 (65)44.34+13.508.54
48Runar KittilsenH17 (65)55.17+24.3311.03
Anikken Gjein DybvikD17 (17)diskvalifisert
Hallgeir BrevikH16 (24)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor