Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 7 desember 2019

Klasser: Visa alla | D17 | D16 | H16 | H17

D17

5 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK40.578.11
2Sara MathisenPorsgrunn OL41.16+0.198.15
3Hanne MongNOTEAM43.12+2.158.38
4Hilde VassendPorsgrunn OL43.33+2.368.42
5Ida Sofie HjortlandLarvik OK43.47+2.508.45
6Gry AakreSkien OK43.48+2.518.45
7Elin BjervaLarvik OK44.23+3.268.52
8Hanne HerumOK Skeidi49.43+8.469.56
9Kristin SandvenNotodden OL50.00+9.0310.00
10Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK1.03.42+22.4512.44
11Torill Hynne FjæreHedrum OL1.03.52+22.5512.46
12Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.03.57+23.0012.47
13Randi Kristin NærumLarvik OK1.04.12+23.1512.50
14Astrid BrevikStokke IL1.04.20+23.2312.52
15Tonny LindquistOK Skeidi1.22.02+41.0516.24
16Rita RaastadSkien OK1.27.19+46.2217.27
Anikken Gjein DybvikStokke ILdiskvalifisert
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnbrutt
Grete S B HoviSkien OKikke startet
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidiikke startet
Eli Marie WiigPorsgrunn OLikke startet

D16

5 000 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn35.557.11
2Une HoltermannPorsgrunn OL36.09+0.147.13
3Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK39.16+3.217.51
4Ingrid MobråthenBotne SK39.20+3.257.52
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL40.54+4.598.10
6Maria GrovanOL Tønsberg og omegn43.41+7.468.44
7Eline SchjervenLardal OL43.43+7.488.44
8Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn44.52+8.578.58
9Sigrid Bakken HamreLarvik OK58.22+22.2711.40
10Vilde Aakre LeistadSkien OK1.01.12+25.1712.14
11Juliette Holtskog-FeremansSkien OK1.01.47+25.5212.21
12Cathrine SognNotodden OL1.03.23+27.2812.40
13Anna GjestrudNotodden OL1.03.26+27.3112.41
14Daniella GjoneSandefjord OK1.03.27+27.3212.41
15Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1.03.28+27.3312.41
16Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn1.03.57+28.0212.47
17Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK1.03.59+28.0412.47
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnbrutt
Emilie Holtskog-FeremansSkien OKikke startet
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet
Kristin Melby JacobsenLardal OLikke startet
Annika van RaaijHedrum OLikke startet
Iril RingheimLarvik OKikke startet

H16

5 000 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin GjoneSandefjord OK34.306.54
2Tobias MathisenPorsgrunn OL34.50+0.206.58
3Gabriel GjoneSandefjord OK35.51+1.217.10
4Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39.07+4.377.49
5Gaute NysæterSkien OK39.13+4.437.50
6Kristian Ekeberg FliidSkien OK40.37+6.078.07
7Brage EikåsSandefjord OK40.45+6.158.09
8Magnus SigurdssonStokke IL41.00+6.308.12
9Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn43.05+8.358.37
10Magnus BrodinPorsgrunn OL43.08+8.388.37
11Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL43.24+8.548.40
12Martin AusenPorsgrunn OL43.39+9.098.43
12Martin DybvikStokke IL43.39+9.098.43
14Sondre KornmoPorsgrunn OL43.59+9.298.47
15Felix HyllesethSentrum Ok44.25+9.558.53
16Niclas GunnerødStokke IL44.36+10.068.55
17Henrik Repstad StoremyrIL Hauken48.55+14.259.47
18Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn49.35+15.059.55
19Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn51.32+17.0210.18
20Jens G. DybvikStokke IL51.44+17.1410.20
21Henrik Kaupang LyeLarvik OK57.23+22.5311.28
22Thomas MyhreSkien OK58.14+23.4411.38
23Mathias SundbyLarvik OK1.11.40+37.1014.20
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Marcus WindvikSandefjord OKbrutt
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet

H17

5 000 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias GløersenBækkelagets SK30.446.08
2Sindre R HoltHedrum OL30.48+0.046.09
3Anders B. ØksenholtNydalens SK34.27+3.436.53
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL34.28+3.446.53
5Frode NysæterSkien OK34.30+3.466.54
6Skjalg NysæterSkien OK34.31+3.476.54
7Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL34.35+3.516.55
7Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn34.35+3.516.55
9Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn34.36+3.526.55
10Gisle NysæterSkien OK34.51+4.076.58
11Halvard KornmoPorsgrunn OL34.55+4.116.59
12Erling GrammeltvedtOK Skeidi36.04+5.207.12
13Åsmund HasaasOK Skeidi36.26+5.427.17
14Per Gunnar MustadOK Skeidi36.36+5.527.19
15Anders Kristian HoltHedrum OL36.45+6.017.21
16Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL36.53+6.097.22
17Øyvind HyllesethSkien OK37.09+6.257.25
18Georg EllilaStokke IL37.27+6.437.29
19Ole FlaattenOK Skeidi38.47+8.037.45
20Henrik WennerstrandPorsgrunn OL38.48+8.047.45
21Kristoffer FjæreHedrum OL38.49+8.057.45
22Torgrim GjestrudNotodden OL38.55+8.117.47
23Dag AusenPorsgrunn OL39.03+8.197.48
24Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL39.06+8.227.49
25Henrik R HoltHedrum OL40.02+9.188.00
26Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL40.30+9.468.06
27Helge GisholtOK Skeidi40.41+9.578.08
28Morten HamreIL Hauken40.55+10.118.11
29Per Olav GulbrandsenLarvik OK41.06+10.228.13
30Arve GlittumOK Skeidi42.49+12.058.33
31Brede Ekeberg FliidSkien OK42.52+12.088.34
32Jo Børre EikåsSandefjord OK43.20+12.368.40
32Espen RaastadSkien OK43.20+12.368.40
34Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL43.53+13.098.46
35Knut Harald HyllesethSentrum Ok44.30+13.468.54
35Jørn MyrlandNotodden OL44.30+13.468.54
37Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL44.34+13.508.54
38Thomas BrodinPorsgrunn OL44.46+14.028.57
39Trond EvensenOL Tønsberg og omegn44.55+14.118.59
40Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL48.19+17.359.39
41Inge GlittumOK Skeidi48.28+17.449.41
42Jan GlittumOK Skeidi48.43+17.599.44
43David HanssonOL Tønsberg og omegn49.07+18.239.49
44Roar MathisenOL Tønsberg og omegn49.13+18.299.50
45Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL49.27+18.439.53
46Ole Edvard HjortlandLarvik OK50.10+19.2610.02
47Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss53.41+22.5710.44
48Runar KittilsenStokke IL55.17+24.3311.03
49Bjørn LiePorsgrunn OL57.14+26.3011.26
50Dagfinn TorpePorsgrunn OL57.33+26.4911.30
51Elling AakreAndebu Il58.12+27.2811.38
52Harald OmlandSkien OK58.21+27.3711.40
53Jiri UrvalekPorsgrunn OL58.34+27.5011.42
54Arild RørholtOK Skeidi59.41+28.5711.56
55Sigurd HoltskogSkien OK1.00.53+30.0912.10
56Kay JørgensenPorsgrunn OL1.02.47+32.0312.33
57Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.03.49+33.0512.45
58Knut GjoneSandefjord OK1.04.01+33.1712.48
59Per Einar StrømHedrum OL1.04.15+33.3112.51
60Eelco van RaaijHedrum OL1.11.28+40.4414.17
61Jørn SundbyLarvik OK1.11.49+41.0514.21
62Jon Øivind PedersenOK Skeidi1.19.58+49.1415.59
63Øivind PedersenOK Skeidi1.20.01+49.1716.00
64Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.27.17+56.3317.27
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Atle RemmePorsgrunn OLikke startet
Åsmund SlokvikNotodden OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor