Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 7 desember 2019

Klasser: Visa alla | D17 | D16 | H16 | H17

H17

5 000 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias GløersenBækkelagets SK30.44
2Sindre R HoltHedrum OL30.48+0.04
3Anders B. ØksenholtNydalens SK34.27+3.43
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL34.28+3.44
5Frode NysæterSkien OK34.30+3.46
6Skjalg NysæterSkien OK34.31+3.47
7Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL34.35+3.51
7Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn34.35+3.51
9Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn34.36+3.52
10Gisle NysæterSkien OK34.51+4.07
11Halvard KornmoPorsgrunn OL34.55+4.11
12Erling GrammeltvedtOK Skeidi36.04+5.20
13Åsmund HasaasOK Skeidi36.26+5.42
14Per Gunnar MustadOK Skeidi36.36+5.52
15Anders Kristian HoltHedrum OL36.45+6.01
16Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL36.53+6.09
17Øyvind HyllesethSkien OK37.09+6.25
18Georg EllilaStokke IL37.27+6.43
19Ole FlaattenOK Skeidi38.47+8.03
20Henrik WennerstrandPorsgrunn OL38.48+8.04
21Kristoffer FjæreHedrum OL38.49+8.05
22Torgrim GjestrudNotodden OL38.55+8.11
23Dag AusenPorsgrunn OL39.03+8.19
24Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL39.06+8.22
25Henrik R HoltHedrum OL40.02+9.18
26Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL40.30+9.46
27Helge GisholtOK Skeidi40.41+9.57
28Morten HamreIL Hauken40.55+10.11
29Per Olav GulbrandsenLarvik OK41.06+10.22
30Arve GlittumOK Skeidi42.49+12.05
31Brede Ekeberg FliidSkien OK42.52+12.08
32Jo Børre EikåsSandefjord OK43.20+12.36
32Espen RaastadSkien OK43.20+12.36
34Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL43.53+13.09
35Knut Harald HyllesethSentrum Ok44.30+13.46
35Jørn MyrlandNotodden OL44.30+13.46
37Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL44.34+13.50
38Thomas BrodinPorsgrunn OL44.46+14.02
39Trond EvensenOL Tønsberg og omegn44.55+14.11
40Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL48.19+17.35
41Inge GlittumOK Skeidi48.28+17.44
42Jan GlittumOK Skeidi48.43+17.59
43David HanssonOL Tønsberg og omegn49.07+18.23
44Roar MathisenOL Tønsberg og omegn49.13+18.29
45Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL49.27+18.43
46Ole Edvard HjortlandLarvik OK50.10+19.26
47Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss53.41+22.57
48Runar KittilsenStokke IL55.17+24.33
49Bjørn LiePorsgrunn OL57.14+26.30
50Dagfinn TorpePorsgrunn OL57.33+26.49
51Elling AakreAndebu Il58.12+27.28
52Harald OmlandSkien OK58.21+27.37
53Jiri UrvalekPorsgrunn OL58.34+27.50
54Arild RørholtOK Skeidi59.41+28.57
55Sigurd HoltskogSkien OK1.00.53+30.09
56Kay JørgensenPorsgrunn OL1.02.47+32.03
57Børre GrovanOL Tønsberg og omegn1.03.49+33.05
58Knut GjoneSandefjord OK1.04.01+33.17
59Per Einar StrømHedrum OL1.04.15+33.31
60Eelco van RaaijHedrum OL1.11.28+40.44
61Jørn SundbyLarvik OK1.11.49+41.05
62Jon Øivind PedersenOK Skeidi1.19.58+49.14
63Øivind PedersenOK Skeidi1.20.01+49.17
64Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.27.17+56.33
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Atle RemmePorsgrunn OLikke startet
Åsmund SlokvikNotodden OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor