Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Grødaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Grødaland
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 5 februar 2020

Damer - Kort

1 860 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margot AsheimSUS BIL31.2716.54
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb52.58+21.3128.28
3Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)53.37+22.1028.49
4Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)53.39+22.1228.50
5Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb56.17+24.5030.15
6Helga KlausenÅlgård Orientering1.01.13+29.4632.54

Herrer - Kort

1 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne OrstadGanddal IL35.1818.58
2Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)38.15+2.5720.33

Damer - Mellom

2 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie PuntervoldEgersund OK38.2713.40
2Mariann SveinsvollGanddal IL44.22+5.5515.47
3Kristin SkadsemGanddal IL44.57+6.3015.59
4Trine Bolstad ScheieGanddal IL45.59+7.3216.21
5Inger Skretting OpstadEgersund OK55.02+16.3519.35
6Hilde HetlandEgersund OK1.08.09+29.4224.15
7Caroline FriestadNOTEAM1.14.10+35.4326.23
8Anette ToftNOTEAM1.14.23+35.5626.28
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet

Herrer - Mellom

2 810 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne GimreGanddal IL36.3913.02
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb38.08+1.2913.34
3Lars PrimstadKlepp Kommune BIL43.34+6.5515.30
4Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb43.39+7.0015.32
5Raymond B PettersenÅlgård Orientering45.49+9.1016.18
6Tor Gunnar OsenNOTEAM49.58+13.1917.46
7Terje StokkelandÅlgård Orientering50.43+14.0418.02
8Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering55.00+18.2119.34
9Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)56.08+19.2919.58
10Charles-Francois FarbosJWC BIL1.04.10+27.3122.50
11Agnar Antzée LienGanddal IL1.07.11+30.3223.54
Jan Inge LundeGanddal ILdiskvalifisert
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jan-Kenneth PolleNOTEAMdiskvalifisert
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Gunnar ThorsetStavanger kommune BILdiskvalifisert

Damer - Lang

3 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb34.389.45
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)41.29+6.5111.41

Herrer - Lang

3 550 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Olav HaarrGanddal IL33.539.32
2Gunnar PettersonEgersund OK34.21+0.289.40
3Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering34.29+0.369.42
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb34.58+1.059.50
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb35.01+1.089.51
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering36.19+2.2610.13
7Geir FrøytlogEgersund OK36.42+2.4910.20
8Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb40.07+6.1411.18
9Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb40.32+6.3911.25
10Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb43.08+9.1512.09
11Henning SundbyGanddal IL44.13+10.2012.27
12Ove OalandGanddal IL44.29+10.3612.31
13Oddmund NordgårdSUS BIL44.58+11.0512.40
14Jakob KarlsenGanddal IL45.37+11.4412.50
15Runar Eike ToftEquinor BIL45.53+12.0012.55
16Svein Oddvar NetlandStatoil BIL55.35+21.4215.39
Otte OmdalGanddal ILikke startet

Damer - XL

4 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL48.5310.04

Herrer - XL

4 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL35.027.13
2Bjarthe WesterheimStord Orientering39.13+4.118.05
3Edvin AakreEgersund OK40.28+5.268.20
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)41.12+6.108.29
5Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)41.31+6.298.33
6Erik LimaGanddal IL41.37+6.358.34
7Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)42.23+7.218.44
8Odd FuglestadÅlgård Orientering51.53+16.5110.41
9Svein-Erik KvameGanddal IL53.57+18.5511.07
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILdiskvalifisert
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Nybegynner

1 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor