Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp Haugstadskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp Haugstadskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 8 januar 2020

Damer - kort løype

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margot AsheimSUS BIL33.2015.09
2Julie Mydland HellandEgersund OK33.31+0.1115.14
Helga KlausenÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb36.1211.40
2Julie PuntervoldEgersund OK42.15+6.0313.37
3Hilde HetlandEgersund OK59.26+23.1419.10
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.00.03+23.5119.22
Caroline FriestadNOTEAMdiskvalifisert
Anette ToftNOTEAMdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn HadlandEgersund OK39.379.25
2Inger Tone NygårdEgersund OK53.39+14.0212.46
3Trine Bolstad ScheieGanddal IL1.14.54+35.1717.50

Herrer - kort løype

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)48.4822.10

Herrer - mellomlang løype

3 100 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb34.0310.59
2Per Ingar HadlandGanddal IL34.33+0.3011.08
3Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb44.39+10.3614.24
4Raymond B PettersenÅlgård Orientering46.49+12.4615.06
5Bjarne GimreGanddal IL47.05+13.0215.11
6Jan Inge LundeGanddal IL48.43+14.4015.42
7Olav HellandEgersund OK50.06+16.0316.09
8Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering51.15+17.1216.31
9Bjørn BjellandGanddal IL52.12+18.0916.50
10Geir FrøytlogEgersund OK54.51+20.4817.41
11Odin HorpestadEgersund OK59.28+25.2519.10
12Steinar HorpestadEgersund OK59.39+25.3619.14
13Charles FarbosJWC BIL1.01.35+27.3219.51
Lars PrimstadKlepp Kommune BILdiskvalifisert
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sturla StokkelandÅlgård Orientering37.298.55
2Edvin AakreEgersund OK38.05+0.369.04
3Gunnar PettersonEgersund OK38.29+1.009.09
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb38.30+1.019.10
5Kjetil TorgersenEgersund OK39.32+2.039.24
6Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering39.35+2.069.25
7Per Olav HaarrGanddal IL41.56+4.279.59
8Henning SundbyGanddal IL42.33+5.0410.07
9Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb48.13+10.4411.28
10Runar Eike ToftEquinor BIL50.41+13.1212.04
11Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb51.14+13.4512.11
12Nils Tore PuntervoldEgersund OK53.43+16.1412.47
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb55.00+17.3113.05
14Ove OalandGanddal IL59.12+21.4314.05
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Inge LølandGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - extra lang

5 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjarthe WesterheimStord Orientering34.576.51
2Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL36.32+1.357.09
3Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)41.39+6.428.10
4Odd FuglestadÅlgård Orientering47.03+12.069.13
5Kenneth MydlandEgersund OK53.08+18.1110.25
6Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb1.08.03+33.0613.20 Last ned GPS-spor i gpx-format

Herrer - Ny

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild OpstadEgersund OK36.0525.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor