Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 14

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 14
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: onsdag 12 februar 2020

lang-A

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SundbyLarvik OK42.29
2Tobias MathisenPorsgrunn OL43.30+1.01
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL44.47+2.18
4Åsmund HasaasOK Skeidi45.01+2.32
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL46.48+4.19
6Arve GlittumOK Skeidi46.53+4.24
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK47.35+5.06
8Dag Steinar RagvinBø OL49.35+7.06
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL50.31+8.02
10Jørgen FrøydLarvik OK50.36+8.07
11Tom KristensenLarvik OK50.41+8.12
12Halvard KornmoPorsgrunn OL51.07+8.38
13Une HoltermannPorsgrunn OL52.14+9.45
14Gisle NysæterSkien OK1.01.11+18.42
15Jan GatevoldPorsgrunn OL1.01.51+19.22
16Steinar LandeBø OL1.02.26+19.57
17Inge GlittumOK Skeidi1.10.07+27.38
18Jarle EriksenOK Skeidi1.10.09+27.40
19Lars Rune LieOK Skeidi1.23.46+41.17

kort-A

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter LøeNotodden OL33.58
2Jørn MyrlandNotodden OL34.06+0.08
3Frode RobertsenStokke IL34.13+0.15
4Espen JohnsenHedrum OL34.21+0.23
5Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL34.23+0.25
6Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL34.33+0.35
7Roger LysnesHedrum OL34.40+0.42
8Hilde VassendPorsgrunn OL34.49+0.51
9Ludvig JohnsenHedrum OL36.17+2.19
10Henrik Repstad StoremyrIL Hauken36.34+2.36
11Per Henrik ZagarLarvik OK36.41+2.43
12Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK39.40+5.42
13Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL39.41+5.43
14Hanne HerumOK Skeidi40.04+6.06
15Eli Marie WiigPorsgrunn OL40.15+6.17
16Jan GlittumOK Skeidi40.39+6.41
17Sveinung RekaaNotodden OL40.46+6.48
18Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL41.15+7.17
19Atle RemmePorsgrunn OL42.57+8.59
20Bjørn LiePorsgrunn OL44.01+10.03
21Elling AakreAndebu IL44.55+10.57
22Dagfinn TorpePorsgrunn OL45.28+11.30
23Kay JørgensenPorsgrunn OL46.19+12.21
24Arne Håkon JørgensenSandefjord OK48.34+14.36
25Ole JohanssonPorsgrunn OL49.37+15.39
26Hugo A. ChristensenNotodden OL51.37+17.39
27Jiri UrvalekPorsgrunn OL53.24+19.26
28Pernille ZagarLarvik OK56.03+22.05
29Kjell MeenPorsgrunn OL59.49+25.51
30Per Øystein AndersenLarvik OK1.02.28+28.30
31Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.03.22+29.24
32Tone Sølie LysnesHedrum OL1.05.50+31.52
33Ida MeyerLarvik OK1.09.08+35.10
34Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.15.51+41.53
35Inger MørkSandefjord OK1.16.32+42.34
36Odd Harald NilsenOTO1.29.27+55.29
Gry AakreSkien OKdiskvalifisert

C-løype

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle MørkSandefjord OK25.26
2Even Tore SteinsholtLardal32.05+6.39
3Rita RaastadSkien OK32.23+6.57
4Tonny LindquistOK Skeidi33.19+7.53
5Jorunn Brun SagaSkien OK33.23+7.57
6Tom SagaSkien OK33.32+8.06
7Eilef LandsverkSkien OK34.44+9.18
8Hans StordalOTO35.34+10.08
9Siv WiersdalenPorsgrunn OL36.32+11.06
10Magne KlovningPorsgrunn OL40.05+14.39
11Eli KlovningPorsgrunn OL40.13+14.47
12Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi40.16+14.50
13Arvid WennerstrandPorsgrunn OL41.05+15.39
14Vidar WennerstrandPorsgrunn OL44.42+19.16
15Ole Magnus StoremyrIL Hauken52.14+26.48
Ragnar HillestadLardaldiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor