Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 30 august 2020

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 1H17 (17)47.26
1. Mathias Gløersen12.292+0.4512.292+0.45
2. Håkon Fruseth Christiansen12.01124.301-1-0.45
3. Mathias Gløersen11.332+0.4936.03100.00
4. Håkon Fruseth Christiansen11.23147.26100.00

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Hedrum OL 1H50 (9)1.13.16+9.55
1. Espen Johnsen19.054+2.4519.054+2.45
2. Roger Lysnes17.102+1.1336.153-1+3.42+0.57
3. Espen Johnsen19.404+5.0055.554+1+7.38+3.56
4. Roger Lysnes17.213+2.171.13.163-1+9.55+2.17
4Hedrum OL 1H17 (17)53.58+6.32
1. Viljan van Raaij13.547+2.1013.547+2.10
2. Henrik R Holt13.102+1.0927.044-3+2.34+0.24
3. Viljan van Raaij13.046+2.2040.0840+4.05+1.31
4. Henrik R Holt13.504+2.2753.5840+6.32+2.27
8Hedrum OL 1D17 (12)1.21.14+19.37
1. Torill Hynne Fjære24.099+8.5824.099+8.58
2. Annika van Raaij17.084+1.4741.177-2+9.06+0.08
3. Tone Sølie Lysnes22.449+8.411.04.018+1+17.44+8.38
4. Annika van Raaij17.135+3.201.21.1480+19.37+1.53
10Hedrum OL 3H17 (17)1.05.30+18.04
1. Jørgen Fjære18.0012+6.1618.0012+6.16
2. Anders Kristian Holt15.519+3.5033.5111-1+9.21+3.05
3. Jørgen Fjære16.4813+6.0450.3913+2+14.36+5.15
4. Anders Kristian Holt14.517+3.281.05.3010-3+18.04+3.28
12Hedrum OL 2H17 (17)1.06.03+18.37
1. Kristoffer Fjære18.2213+6.3818.2213+6.38
2. Ludvig Johnsen16.2711+4.2634.49130+10.19+3.41
3. Kristoffer Fjære15.279+4.4350.1612-1+14.13+3.54
4. Ludvig Johnsen15.479+4.241.06.03120+18.37+4.24
Hedrum OL 2H50 (9)diskvalifisert
1. Per Einar Strømdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Martin Naufdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Per Einar Strømdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Martin Naufdiskvalifisertdiskvalifisert

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Heming Orientering 1D13-16 (5)diskvalifisert
1. Anne Østvolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anna Øvrebø Myrvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anne Østvolddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anna Øvrebø Myrvolddiskvalifisertdiskvalifisert

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
10IL Hauken 1H13-16 (12)1.50.51+52.29
1. Ole Magnus Storemyr34.3010+20.0834.3010+20.08
2. Henrik Repstad Storemyr26.2510+11.191.00.55100+31.27+11.19
3. Ole Magnus Storemyr29.2610+15.291.30.21100+46.56+15.29
4. Henrik Repstad Storemyr20.308+6.591.50.51100+52.29+5.33

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lardal OL 1D17 (12)1.01.37
1. Kristin Melby Jacobsen15.122+0.0115.122+0.01
2. Eline Schjerven17.023+1.4132.1420+0.03+0.02
3. Kristin Melby Jacobsen14.03146.171-1-0.03
4. Mina Schjerven15.203+1.271.01.37100.00
9Lardal OL 1H13-16 (12)1.28.07+29.45
1. Tollef Tjentland31.269+17.0431.269+17.04
2. Hallvard Tjentland16.453+1.3948.1190+18.43+1.39
3. Tollef Tjentland26.259+12.281.14.3690+31.11+12.28
4. Hallvard Tjentland13.3111.28.0790+29.45-1.26
Lardal OL 1H140 (6)diskvalifisert
1. Ragnar Hillestaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK 1D13-16 (5)1.07.14
1. Agathe Brathagen16.45116.451
2. Maren Sofie Fremstad18.342+2.4435.19100.00
3. Agathe Brathagen16.54152.13100.00
4. Maren Sofie Fremstad15.012+0.381.07.14100.00
3Larvik OK 1H17 (17)52.20+4.54
1. Mathias Olsen12.323+0.4812.323+0.48
2. Iver Ringheim14.063+2.0526.3830+2.08+1.20
3. Mathias Olsen12.384+1.5439.1630+3.13+1.05
4. Iver Ringheim13.042+1.4152.2030+4.54+1.41
4Larvik OK 1D17 (12)1.10.25+8.48
1. Ida Sofie Hjortland18.035+2.5218.035+2.52
2. Ingrid Undstad17.095+1.4835.124-1+3.01+0.09
3. Ida Sofie Hjortland18.336+4.3053.4540+7.28+4.27
4. Ingrid Undstad16.404+2.471.10.2540+8.48+1.20
Larvik OK 2D13-16 (5)diskvalifisert
1. Pernille Zagardiskvalifisertdiskvalifisert
2. Iril Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Pernille Zagardiskvalifisertdiskvalifisert
4. Iril Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Notodden OL 1H50 (9)1.08.06+4.45
1. Petter Løe17.253+1.0517.253+1.05
2. Rune Engehult17.153+1.1834.402-1+2.07+1.02
3. Petter Løe17.133+2.3351.5320+3.36+1.29
4. Rune Engehult16.132+1.091.08.0620+4.45+1.09
2Notodden OL 1D17 (12)1.03.12+1.35
1. Emma Engehult17.464+2.3517.464+2.35
2. Synne Sandven15.21133.073-1+0.56-1.39
3. Emma Engehult16.122+2.0949.192-1+3.02+2.06
4. Synne Sandven13.5311.03.1220+1.35-1.27
6Notodden OL 2H50 (9)1.30.53+27.32
1. Hugo A. Christensen22.256+6.0522.256+6.05
2. Sveinung Rekaa23.466+7.4946.1160+13.38+7.33
3. Hugo A. Christensen23.416+9.011.09.5260+21.35+7.57
4. Sveinung Rekaa21.015+5.571.30.5360+27.32+5.57
8Notodden OL 1H13-16 (12)1.24.38+26.16
1. Rasmus Engehult23.247+9.0223.247+9.02
2. Cathrine Sogn20.467+5.4044.1070+14.42+5.40
3. Rasmus Engehult20.558+6.581.05.058+1+21.40+6.58
4. Cathrine Sogn19.337+6.021.24.3880+26.16+4.36
8Notodden OL 1H17 (17)1.02.12+14.46
1. Robert Fredriksen16.099+4.2516.099+4.25
2. Åsmund Slokvik14.467+2.4530.5590+6.25+2.00
3. Robert Fredriksen15.279+4.4346.228-1+10.19+3.54
4. Åsmund Slokvik15.5011+4.271.02.1280+14.46+4.27

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OK Skeidi 1H50 (9)1.03.21
1. Øyvind Flaatten16.362+0.1616.362+0.16
2. Helge Gisholt15.57132.331-1-0.16
3. Øyvind Flaatten15.442+1.0448.17100.00
4. Helge Gisholt15.0411.03.21100.00
4OK Skeidi 1H140 (6)57.23+9.11
1. Carl Ove Berg36.555+12.2936.555+12.29
2. Dag Kristensen20.28157.234-1+9.11-3.18

OL Tønsberg og omegn

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2OL Tønsberg og omegn 1H11-12 (4)35.47+8.55
1. Henrik Mathisen18.073+4.5618.073+4.56
2. Solveig Sollerud Konst17.403+3.5935.472-1+8.55+3.59
3OL Tønsberg og omegn 1H13-16 (12)1.09.45+11.23
1. Sindre Mathisen18.482+4.2618.482+4.26
2. Lars Loftesnes Kaupang17.015+1.5535.493+1+6.21+1.55
3. Sindre Mathisen15.563+1.5951.452-1+8.20+1.59
4. Lars Loftesnes Kaupang18.006+4.291.09.453+1+11.23+3.03
3OL Tønsberg og omegn 1D13-16 (5)1.17.22+10.08
1. Wilma Evensen25.023+8.1725.023+8.17
2. Mathea Gløersen15.50140.5230+5.33-2.44
3. Wilma Evensen22.073+5.131.02.5930+10.46+5.13
4. Mathea Gløersen14.2311.17.2230+10.08-0.38
3OL Tønsberg og omegn 1H140 (6)52.52+4.40
1. Hans Stordal25.002+0.3425.002+0.34
2. Odd Harald Nilsen27.524+7.2452.523+1+4.40+4.06
6OL Tønsberg og omegn 1D17 (12)1.20.29+18.52
1. Julie Eikeland19.456+4.3419.456+4.34
2. Lerke Hjelseth23.159+7.5443.008+2+10.49+6.15
3. Julie Eikeland16.293+2.2659.296-2+13.12+2.23
4. Lerke Hjelseth21.009+7.071.20.2960+18.52+5.40
11OL Tønsberg og omegn 2H17 (17)1.05.31+18.05
1. Gløer Gløersen16.3011+4.4616.3011+4.46
2. Trond Evensen17.1612+5.1533.4610-1+9.16+4.30
3. Gløer Gløersen15.4511+5.0149.31100+13.28+4.12
4. Trond Evensen16.0012+4.371.05.3111+1+18.05+4.37
OL Tønsberg og omegn 1H50 (9)diskvalifisert
1. Roar Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Jarle Eikelanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Børre Grovandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Roar Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
OL Tønsberg og omegn 1H17 (17)diskvalifisert
1. Vetle Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sondre Evensendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vetle Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Sondre Evensendiskvalifisertdiskvalifisert

Porsgrunn OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Porsgrunn OL 1H50 (9)1.14.25+11.04
1. Dag Ausen16.20116.201
2. Jørn Langerud21.014+5.0437.214+3+4.48+4.48
3. Dag Ausen14.40152.013-1+3.44-1.04
4. Jørn Langerud22.246+7.201.14.254+1+11.04+7.20
5Porsgrunn OL 1H140 (6)1.13.19+25.07
1. Eli Klovning33.354+9.0933.354+9.09
2. Magne Klovning39.445+19.161.13.195+1+25.07+15.58
5Porsgrunn OL 1H17 (17)54.15+6.49
1. Halvard Kornmo13.004+1.1613.004+1.16
2. Anders L. Rosenvold14.386+2.3727.385+1+3.08+1.52
3. Halvard Kornmo12.303+1.4640.084-1+4.05+0.57
4. Anders L. Rosenvold14.075+2.4454.155+1+6.49+2.44
6Porsgrunn OL 1H13-16 (12)1.20.58+22.36
1. Oscar Wiersdalen Thunold21.224+7.0021.224+7.00
2. Sondre Kornmo22.499+7.4344.118+4+14.43+7.43
3. Oscar Wiersdalen Thunold15.132+1.1659.244-4+15.59+1.16
4. Sondre Kornmo21.3410+8.031.20.586+2+22.36+6.37
7Porsgrunn OL 2H13-16 (12)1.22.46+24.24
1. Henrik Gundersen23.116+8.4923.116+8.49
2. Sofie Wiersdalen Thunold19.426+4.3642.5360+13.25+4.36
3. Henrik Gundersen18.525+4.551.01.457+1+18.20+4.55
4. Sofie Wiersdalen Thunold21.019+7.301.22.4670+24.24+6.04
9Porsgrunn OL 2D17 (12)1.26.14+24.37
1. Siv Wiersdalen22.018+6.5022.018+6.50
2. Hilde Kristine Rosenvold21.168+5.5543.179+1+11.06+4.16
3. Siv Wiersdalen22.328+8.291.05.4990+19.32+8.26
4. Hilde Kristine Rosenvold20.257+6.321.26.1490+24.37+5.05
13Porsgrunn OL 2H17 (17)1.09.57+22.31
1. Lars Ole Thunold16.1610+4.3216.1610+4.32
2. Martin Ausen18.0814+6.0734.2412+2+9.54+5.22
3. Lars Ole Thunold15.118+4.2749.3511-1+13.32+3.38
4. Truls Fjeldstad20.2214+8.591.09.5713+2+22.31+8.59
Porsgrunn OL 1D50 (1)diskvalifisert
1. Kerstin Elisabeth Aasdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anniken Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kerstin Elisabeth Aasdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anniken Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1D17 (12)diskvalifisert
1. Anine Kjørholt Liediskvalifisertdiskvalifisert
2. Alexandra Wennerstranddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anine Kjørholt Liediskvalifisertdiskvalifisert
4. Alexandra Wennerstranddiskvalifisertdiskvalifisert

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Sande Sportsklubb 1H50 (9)diskvalifisert
1. Widar Trømborgdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Øivind Fadumdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Widar Trømborgdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Øivind Fadumdiskvalifisertdiskvalifisert

Sandefjord OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 1H11-12 (4)26.52
1. Sindre Furland13.11113.111
2. Anna Strøm Juliussen13.41126.52100.00
1Sandefjord OK 1H13-16 (12)58.22
1. Benjamin Gjone14.22114.221
2. Gabriel Gjone15.06129.28100.00
3. Benjamin Gjone13.57143.25100.00
4. Gabriel Gjone14.572+1.2658.22100.00
2Sandefjord OK 1H17 (17)51.19+3.53
1. Cornelius Bjørk11.44111.441
2. Trond Gjelstad14.134+2.1225.572+1+1.27+1.27
3. Cornelius Bjørk10.44136.4120+0.38-0.49
4. Trond Gjelstad14.386+3.1551.1920+3.53+3.15
3Sandefjord OK 1D17 (12)1.03.19+1.42
1. Gjendine Gjelstad Rebård15.11115.111
2. Ingrid Mobråthen17.002+1.3932.11100.00
3. Emilie Johansen17.124+3.0949.233+2+3.06+3.06
4. Gjendine Gjelstad Rebård13.562+0.031.03.1930+1.42-1.24
5Sandefjord OK 2H13-16 (12)1.19.25+21.03
1. Brage Eikås21.315+7.0921.315+7.09
2. Daniella Gjone20.588+5.5242.2950+13.01+5.52
3. Brage Eikås19.147+5.171.01.436+1+18.18+5.17
4. Daniella Gjone17.425+4.111.19.255-1+21.03+2.45
5Sandefjord OK 2D17 (12)1.11.48+10.11
1. Ellen Strøm Juliussen17.323+2.2117.323+2.21
2. Mariann Arvesen18.456+3.2436.175+2+4.06+1.45
3. Ellen Strøm Juliussen18.025+3.5954.1950+8.02+3.56
4. Mariann Arvesen17.296+3.361.11.4850+10.11+2.09
8Sandefjord OK 2H17 (17)1.02.12+14.46
1. Marius Martinsen15.008+3.1615.008+3.16
2. Sturle Furland15.158+3.1430.1580+5.45+2.29
3. Erik Juliussen17.0514+6.2147.209+1+11.17+5.32
4. Marius Martinsen14.528+3.291.02.128-1+14.46+3.29
11Sandefjord OK 3H13-16 (12)2.24.10+1.25.48
1. Marcus Windvik30.5611+16.3430.5611+16.34
2. Veronica Holtedahl Simonsen42.0011+26.541.12.56110+43.28+26.54
3. Marcus Windvik23.4011+9.431.36.36110+53.11+9.43
4. Veronica Holtedahl Simonsen47.3411+34.032.24.10110+1.25.48+32.37
11Sandefjord OK 3D17 (12)2.03.14+1.01.37
1. Kristin Solberg Fredheim22.4310+7.3222.4310+7.32
2. Elisabeth Windvik35.1211+19.5157.5511+1+25.44+18.12
3. Anne Elizabeth Simonsen39.1111+25.081.37.06110+50.49+25.05
4. Kristin Solberg Fredheim26.0811+12.152.03.14110+1.01.37+10.48
Sandefjord OK 3H17 (17)diskvalifisert
1. Morten Fredheim Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Knut Gjonediskvalifisertdiskvalifisert
3. Jon Simonsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Morten Fredheim Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert

Skien OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Skien OK 1H13-16 (12)1.08.59+10.37
1. Kristian Ekeberg Fliid19.243+5.0219.243+5.02
2. Gaute Nysæter16.092+1.0335.332-1+6.05+1.03
3. Thomas Myhre16.384+2.4152.113+1+8.46+2.41
4. Kristian Ekeberg Fliid16.484+3.171.08.592-1+10.37+1.51
2Skien OK 1D13-16 (5)1.16.32+9.18
1. Vilde Aakre Leistad18.192+1.3418.192+1.34
2. Emilie Holtskog-Feremans19.083+3.1837.2720+2.08+0.34
3. Vilde Aakre Leistad18.202+1.2655.4720+3.34+1.26
4. Emilie Holtskog-Feremans20.453+6.221.16.3220+9.18+5.44
5Skien OK 1H50 (9)1.24.40+21.19
1. Hans Erik Røra21.145+4.5421.145+4.54
2. Harald Omland22.105+6.1343.2450+10.51+5.57
3. Hans Erik Røra20.535+6.131.04.1750+16.00+5.09
4. Harald Omland20.234+5.191.24.4050+21.19+5.19
7Skien OK 1H17 (17)58.41+11.15
1. Frode Nysæter13.495+2.0513.495+2.05
2. Gisle Nysæter16.0910+4.0829.587+2+5.28+3.23
3. Frode Nysæter12.555+2.1142.5370+6.50+1.22
4. Gisle Nysæter15.4810+4.2558.4170+11.15+4.25
10Skien OK 1D17 (12)1.32.57+31.20
1. Gry Aakre30.5811+15.4730.5811+15.47
2. Anna Lovisa Furuheim21.5310+6.3252.5110-1+20.40+4.53
3. Grete Synnøve B Hovi18.2710+4.241.11.18100+25.01+4.21
4. Anna Lovisa Furuheim21.3910+7.461.32.57100+31.20+6.19
14Skien OK 2H17 (17)1.15.12+27.46
1. Sigurd Holtskog22.2514+10.4122.2514+10.41
2. Harald Hovi17.2313+5.2239.48140+15.18+4.37
3. Sigurd Holtskog16.4112+5.5756.29140+20.26+5.08
4. Harald Hovi18.4313+7.201.15.12140+27.46+7.20

Stokke IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stokke IL 1D140 (1)1.05.08
1. Margareta Brynhildsen35.45135.451
2. Inger Nergaard29.2311.05.08100.00
1Stokke IL 2H140 (6)48.12
1. Ove Gunnar Jacobsen24.26124.261
2. Ragnar Niemi Berg23.463+3.1848.12100.00
2Stokke IL 1H140 (6)51.56+3.44
1. Lars Martin Gjein29.553+5.2929.553+5.29
2. Runar Kittilsen22.012+1.3351.562-1+3.44-1.45
4Stokke IL 1H11-12 (4)38.17+11.25
1. Alexander Dybvik17.282+4.1717.282+4.17
2. Vigdis Sigurdsdottir20.494+7.0838.174+2+11.25+7.08
4Stokke IL 1H13-16 (12)1.16.21+17.59
1. Niclas Gunnerød24.128+9.5024.128+9.50
2. Magnus Sigurdsson16.453+1.3940.574-4+11.29+1.39
3. Niclas Gunnerød19.016+5.0459.585+1+16.33+5.04
4. Magnus Sigurdsson16.233+2.521.16.214-1+17.59+1.26
6Stokke IL 1H17 (17)54.44+7.18
1. Eirik Ravnan13.516+2.0713.516+2.07
2. Georg Ellila14.145+2.1328.0560+3.35+1.28
3. Even Gravningen13.187+2.3441.2360+5.20+1.45
4. Eirik Ravnan13.213+1.5854.4460+7.18+1.58
7Stokke IL 1D17 (12)1.20.42+19.05
1. Sunniva Nergaard Berg20.387+5.2720.387+5.27
2. Kristine Sparre Knudsen20.107+4.4940.486-1+8.37+3.10
3. Sunniva Nergaard Berg19.017+4.5859.497+1+13.32+4.55
4. Kristine Sparre Knudsen20.538+7.001.20.4270+19.05+5.33
Stokke IL 2H13-16 (12)diskvalifisert
1. Martin Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jens G. Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Martin Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jens G. Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Stokke IL 2H17 (17)diskvalifisert
1. Jan Skrettebergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kenneth Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sigurdur Freyr Sigurdssondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jan Skrettebergdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor