Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 30 august 2020

Stokke IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stokke IL 1D140 (1)1.05.08
1. Margareta Brynhildsen35.45135.451
2. Inger Nergaard29.2311.05.08100.00
1Stokke IL 2H140 (6)48.12
1. Ove Gunnar Jacobsen24.26124.261
2. Ragnar Niemi Berg23.463+3.1848.12100.00
2Stokke IL 1H140 (6)51.56+3.44
1. Lars Martin Gjein29.553+5.2929.553+5.29
2. Runar Kittilsen22.012+1.3351.562-1+3.44-1.45
4Stokke IL 1H11-12 (4)38.17+11.25
1. Alexander Dybvik17.282+4.1717.282+4.17
2. Vigdis Sigurdsdottir20.494+7.0838.174+2+11.25+7.08
4Stokke IL 1H13-16 (12)1.16.21+17.59
1. Niclas Gunnerød24.128+9.5024.128+9.50
2. Magnus Sigurdsson16.453+1.3940.574-4+11.29+1.39
3. Niclas Gunnerød19.016+5.0459.585+1+16.33+5.04
4. Magnus Sigurdsson16.233+2.521.16.214-1+17.59+1.26
6Stokke IL 1H17 (17)54.44+7.18
1. Eirik Ravnan13.516+2.0713.516+2.07
2. Georg Ellila14.145+2.1328.0560+3.35+1.28
3. Even Gravningen13.187+2.3441.2360+5.20+1.45
4. Eirik Ravnan13.213+1.5854.4460+7.18+1.58
7Stokke IL 1D17 (12)1.20.42+19.05
1. Sunniva Nergaard Berg20.387+5.2720.387+5.27
2. Kristine Sparre Knudsen20.107+4.4940.486-1+8.37+3.10
3. Sunniva Nergaard Berg19.017+4.5859.497+1+13.32+4.55
4. Kristine Sparre Knudsen20.538+7.001.20.4270+19.05+5.33
Stokke IL 2H13-16 (12)diskvalifisert
1. Martin Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jens G. Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Martin Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jens G. Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Stokke IL 2H17 (17)diskvalifisert
1. Jan Skrettebergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kenneth Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sigurdur Freyr Sigurdssondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jan Skrettebergdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor