Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 30 august 2020

Sandefjord OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 1H11-12 (4)26.52
1. Sindre Furland13.11113.111
2. Anna Strøm Juliussen13.41126.52100.00
1Sandefjord OK 1H13-16 (12)58.22
1. Benjamin Gjone14.22114.221
2. Gabriel Gjone15.06129.28100.00
3. Benjamin Gjone13.57143.25100.00
4. Gabriel Gjone14.572+1.2658.22100.00
2Sandefjord OK 1H17 (17)51.19+3.53
1. Cornelius Bjørk11.44111.441
2. Trond Gjelstad14.134+2.1225.572+1+1.27+1.27
3. Cornelius Bjørk10.44136.4120+0.38-0.49
4. Trond Gjelstad14.386+3.1551.1920+3.53+3.15
3Sandefjord OK 1D17 (12)1.03.19+1.42
1. Gjendine Gjelstad Rebård15.11115.111
2. Ingrid Mobråthen17.002+1.3932.11100.00
3. Emilie Johansen17.124+3.0949.233+2+3.06+3.06
4. Gjendine Gjelstad Rebård13.562+0.031.03.1930+1.42-1.24
5Sandefjord OK 2H13-16 (12)1.19.25+21.03
1. Brage Eikås21.315+7.0921.315+7.09
2. Daniella Gjone20.588+5.5242.2950+13.01+5.52
3. Brage Eikås19.147+5.171.01.436+1+18.18+5.17
4. Daniella Gjone17.425+4.111.19.255-1+21.03+2.45
5Sandefjord OK 2D17 (12)1.11.48+10.11
1. Ellen Strøm Juliussen17.323+2.2117.323+2.21
2. Mariann Arvesen18.456+3.2436.175+2+4.06+1.45
3. Ellen Strøm Juliussen18.025+3.5954.1950+8.02+3.56
4. Mariann Arvesen17.296+3.361.11.4850+10.11+2.09
8Sandefjord OK 2H17 (17)1.02.12+14.46
1. Marius Martinsen15.008+3.1615.008+3.16
2. Sturle Furland15.158+3.1430.1580+5.45+2.29
3. Erik Juliussen17.0514+6.2147.209+1+11.17+5.32
4. Marius Martinsen14.528+3.291.02.128-1+14.46+3.29
11Sandefjord OK 3H13-16 (12)2.24.10+1.25.48
1. Marcus Windvik30.5611+16.3430.5611+16.34
2. Veronica Holtedahl Simonsen42.0011+26.541.12.56110+43.28+26.54
3. Marcus Windvik23.4011+9.431.36.36110+53.11+9.43
4. Veronica Holtedahl Simonsen47.3411+34.032.24.10110+1.25.48+32.37
11Sandefjord OK 3D17 (12)2.03.14+1.01.37
1. Kristin Solberg Fredheim22.4310+7.3222.4310+7.32
2. Elisabeth Windvik35.1211+19.5157.5511+1+25.44+18.12
3. Anne Elizabeth Simonsen39.1111+25.081.37.06110+50.49+25.05
4. Kristin Solberg Fredheim26.0811+12.152.03.14110+1.01.37+10.48
Sandefjord OK 3H17 (17)diskvalifisert
1. Morten Fredheim Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Knut Gjonediskvalifisertdiskvalifisert
3. Jon Simonsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Morten Fredheim Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor