Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 30 august 2020

Porsgrunn OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Porsgrunn OL 1H50 (9)1.14.25+11.04
1. Dag Ausen16.20116.201
2. Jørn Langerud21.014+5.0437.214+3+4.48+4.48
3. Dag Ausen14.40152.013-1+3.44-1.04
4. Jørn Langerud22.246+7.201.14.254+1+11.04+7.20
5Porsgrunn OL 1H140 (6)1.13.19+25.07
1. Eli Klovning33.354+9.0933.354+9.09
2. Magne Klovning39.445+19.161.13.195+1+25.07+15.58
5Porsgrunn OL 1H17 (17)54.15+6.49
1. Halvard Kornmo13.004+1.1613.004+1.16
2. Anders L. Rosenvold14.386+2.3727.385+1+3.08+1.52
3. Halvard Kornmo12.303+1.4640.084-1+4.05+0.57
4. Anders L. Rosenvold14.075+2.4454.155+1+6.49+2.44
6Porsgrunn OL 1H13-16 (12)1.20.58+22.36
1. Oscar Wiersdalen Thunold21.224+7.0021.224+7.00
2. Sondre Kornmo22.499+7.4344.118+4+14.43+7.43
3. Oscar Wiersdalen Thunold15.132+1.1659.244-4+15.59+1.16
4. Sondre Kornmo21.3410+8.031.20.586+2+22.36+6.37
7Porsgrunn OL 2H13-16 (12)1.22.46+24.24
1. Henrik Gundersen23.116+8.4923.116+8.49
2. Sofie Wiersdalen Thunold19.426+4.3642.5360+13.25+4.36
3. Henrik Gundersen18.525+4.551.01.457+1+18.20+4.55
4. Sofie Wiersdalen Thunold21.019+7.301.22.4670+24.24+6.04
9Porsgrunn OL 2D17 (12)1.26.14+24.37
1. Siv Wiersdalen22.018+6.5022.018+6.50
2. Hilde Kristine Rosenvold21.168+5.5543.179+1+11.06+4.16
3. Siv Wiersdalen22.328+8.291.05.4990+19.32+8.26
4. Hilde Kristine Rosenvold20.257+6.321.26.1490+24.37+5.05
13Porsgrunn OL 2H17 (17)1.09.57+22.31
1. Lars Ole Thunold16.1610+4.3216.1610+4.32
2. Martin Ausen18.0814+6.0734.2412+2+9.54+5.22
3. Lars Ole Thunold15.118+4.2749.3511-1+13.32+3.38
4. Truls Fjeldstad20.2214+8.591.09.5713+2+22.31+8.59
Porsgrunn OL 1D50 (1)diskvalifisert
1. Kerstin Elisabeth Aasdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anniken Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kerstin Elisabeth Aasdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anniken Ausendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1D17 (12)diskvalifisert
1. Anine Kjørholt Liediskvalifisertdiskvalifisert
2. Alexandra Wennerstranddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anine Kjørholt Liediskvalifisertdiskvalifisert
4. Alexandra Wennerstranddiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor