Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 30 august 2020

H13-16

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 158.22
Benjamin Gjone14.22114.221
Gabriel Gjone15.06129.28100.00
Benjamin Gjone13.57143.25100.00
Gabriel Gjone14.572+1.2658.22100.00
2Skien OK 11.08.59+10.37
Kristian Ekeberg Fliid19.243+5.0219.243+5.02
Gaute Nysæter16.092+1.0335.332-1+6.05+1.03
Thomas Myhre16.384+2.4152.113+1+8.46+2.41
Kristian Ekeberg Fliid16.484+3.171.08.592-1+10.37+1.51
3OL Tønsberg og omegn 11.09.45+11.23
Sindre Mathisen18.482+4.2618.482+4.26
Lars Loftesnes Kaupang17.015+1.5535.493+1+6.21+1.55
Sindre Mathisen15.563+1.5951.452-1+8.20+1.59
Lars Loftesnes Kaupang18.006+4.291.09.453+1+11.23+3.03
4Stokke IL 11.16.21+17.59
Niclas Gunnerød24.128+9.5024.128+9.50
Magnus Sigurdsson16.453+1.3940.574-4+11.29+1.39
Niclas Gunnerød19.016+5.0459.585+1+16.33+5.04
Magnus Sigurdsson16.233+2.521.16.214-1+17.59+1.26
5Sandefjord OK 21.19.25+21.03
Brage Eikås21.315+7.0921.315+7.09
Daniella Gjone20.588+5.5242.2950+13.01+5.52
Brage Eikås19.147+5.171.01.436+1+18.18+5.17
Daniella Gjone17.425+4.111.19.255-1+21.03+2.45
6Porsgrunn OL 11.20.58+22.36
Oscar Wiersdalen Thunold21.224+7.0021.224+7.00
Sondre Kornmo22.499+7.4344.118+4+14.43+7.43
Oscar Wiersdalen Thunold15.132+1.1659.244-4+15.59+1.16
Sondre Kornmo21.3410+8.031.20.586+2+22.36+6.37
7Porsgrunn OL 21.22.46+24.24
Henrik Gundersen23.116+8.4923.116+8.49
Sofie Wiersdalen Thunold19.426+4.3642.5360+13.25+4.36
Henrik Gundersen18.525+4.551.01.457+1+18.20+4.55
Sofie Wiersdalen Thunold21.019+7.301.22.4670+24.24+6.04
8Notodden OL 11.24.38+26.16
Rasmus Engehult23.247+9.0223.247+9.02
Cathrine Sogn20.467+5.4044.1070+14.42+5.40
Rasmus Engehult20.558+6.581.05.058+1+21.40+6.58
Cathrine Sogn19.337+6.021.24.3880+26.16+4.36
9Lardal OL 11.28.07+29.45
Tollef Tjentland31.269+17.0431.269+17.04
Hallvard Tjentland16.453+1.3948.1190+18.43+1.39
Tollef Tjentland26.259+12.281.14.3690+31.11+12.28
Hallvard Tjentland13.3111.28.0790+29.45-1.26
10IL Hauken 11.50.51+52.29
Ole Magnus Storemyr34.3010+20.0834.3010+20.08
Henrik Repstad Storemyr26.2510+11.191.00.55100+31.27+11.19
Ole Magnus Storemyr29.2610+15.291.30.21100+46.56+15.29
Henrik Repstad Storemyr20.308+6.591.50.51100+52.29+5.33
11Sandefjord OK 32.24.10+1.25.48
Marcus Windvik30.5611+16.3430.5611+16.34
Veronica Holtedahl Simonsen42.0011+26.541.12.56110+43.28+26.54
Marcus Windvik23.4011+9.431.36.36110+53.11+9.43
Veronica Holtedahl Simonsen47.3411+34.032.24.10110+1.25.48+32.37
Stokke IL 2diskvalifisert
Martin Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Jens G. Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Martin Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Jens G. Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor