Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 30 august 2020

H17

17 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bækkelagets SK 147.26
Mathias Gløersen12.292+0.4512.292+0.45
Håkon Fruseth Christiansen12.01124.301-1-0.45
Mathias Gløersen11.332+0.4936.03100.00
Håkon Fruseth Christiansen11.23147.26100.00
2Sandefjord OK 151.19+3.53
Cornelius Bjørk11.44111.441
Trond Gjelstad14.134+2.1225.572+1+1.27+1.27
Cornelius Bjørk10.44136.4120+0.38-0.49
Trond Gjelstad14.386+3.1551.1920+3.53+3.15
3Larvik OK 152.20+4.54
Mathias Olsen12.323+0.4812.323+0.48
Iver Ringheim14.063+2.0526.3830+2.08+1.20
Mathias Olsen12.384+1.5439.1630+3.13+1.05
Iver Ringheim13.042+1.4152.2030+4.54+1.41
4Hedrum OL 153.58+6.32
Viljan van Raaij13.547+2.1013.547+2.10
Henrik R Holt13.102+1.0927.044-3+2.34+0.24
Viljan van Raaij13.046+2.2040.0840+4.05+1.31
Henrik R Holt13.504+2.2753.5840+6.32+2.27
5Porsgrunn OL 154.15+6.49
Halvard Kornmo13.004+1.1613.004+1.16
Anders L. Rosenvold14.386+2.3727.385+1+3.08+1.52
Halvard Kornmo12.303+1.4640.084-1+4.05+0.57
Anders L. Rosenvold14.075+2.4454.155+1+6.49+2.44
6Stokke IL 154.44+7.18
Eirik Ravnan13.516+2.0713.516+2.07
Georg Ellila14.145+2.1328.0560+3.35+1.28
Even Gravningen13.187+2.3441.2360+5.20+1.45
Eirik Ravnan13.213+1.5854.4460+7.18+1.58
7Skien OK 158.41+11.15
Frode Nysæter13.495+2.0513.495+2.05
Gisle Nysæter16.0910+4.0829.587+2+5.28+3.23
Frode Nysæter12.555+2.1142.5370+6.50+1.22
Gisle Nysæter15.4810+4.2558.4170+11.15+4.25
8Notodden OL 11.02.12+14.46
Robert Fredriksen16.099+4.2516.099+4.25
Åsmund Slokvik14.467+2.4530.5590+6.25+2.00
Robert Fredriksen15.279+4.4346.228-1+10.19+3.54
Åsmund Slokvik15.5011+4.271.02.1280+14.46+4.27
8Sandefjord OK 21.02.12+14.46
Marius Martinsen15.008+3.1615.008+3.16
Sturle Furland15.158+3.1430.1580+5.45+2.29
Erik Juliussen17.0514+6.2147.209+1+11.17+5.32
Marius Martinsen14.528+3.291.02.128-1+14.46+3.29
10Hedrum OL 31.05.30+18.04
Jørgen Fjære18.0012+6.1618.0012+6.16
Anders Kristian Holt15.519+3.5033.5111-1+9.21+3.05
Jørgen Fjære16.4813+6.0450.3913+2+14.36+5.15
Anders Kristian Holt14.517+3.281.05.3010-3+18.04+3.28
11OL Tønsberg og omegn 21.05.31+18.05
Gløer Gløersen16.3011+4.4616.3011+4.46
Trond Evensen17.1612+5.1533.4610-1+9.16+4.30
Gløer Gløersen15.4511+5.0149.31100+13.28+4.12
Trond Evensen16.0012+4.371.05.3111+1+18.05+4.37
12Hedrum OL 21.06.03+18.37
Kristoffer Fjære18.2213+6.3818.2213+6.38
Ludvig Johnsen16.2711+4.2634.49130+10.19+3.41
Kristoffer Fjære15.279+4.4350.1612-1+14.13+3.54
Ludvig Johnsen15.479+4.241.06.03120+18.37+4.24
13Porsgrunn OL 21.09.57+22.31
Lars Ole Thunold16.1610+4.3216.1610+4.32
Martin Ausen18.0814+6.0734.2412+2+9.54+5.22
Lars Ole Thunold15.118+4.2749.3511-1+13.32+3.38
Truls Fjeldstad20.2214+8.591.09.5713+2+22.31+8.59
14Skien OK 21.15.12+27.46
Sigurd Holtskog22.2514+10.4122.2514+10.41
Harald Hovi17.2313+5.2239.48140+15.18+4.37
Sigurd Holtskog16.4112+5.5756.29140+20.26+5.08
Harald Hovi18.4313+7.201.15.12140+27.46+7.20
OL Tønsberg og omegn 1diskvalifisert
Vetle Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Sondre Evensendiskvalifisertdiskvalifisert
Vetle Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Sondre Evensendiskvalifisertdiskvalifisert
Sandefjord OK 3diskvalifisert
Morten Fredheim Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert
Knut Gjonediskvalifisertdiskvalifisert
Jon Simonsendiskvalifisertdiskvalifisert
Morten Fredheim Solbergdiskvalifisertdiskvalifisert
Stokke IL 2diskvalifisert
Jan Skrettebergdiskvalifisertdiskvalifisert
Kenneth Dybvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Sigurdur Freyr Sigurdssondiskvalifisertdiskvalifisert
Jan Skrettebergdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor