Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff Nattsprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff Nattsprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 11 januar 2020

N-åpen

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sine WallbergHeming Orientering12.338.22
2Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL15.29+2.5610.19
3Isak AndersenNydalens SK18.38+6.0512.25

B-åpen

2 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sören JonssonNydalens SK13.366.48
2Elena GrandLillomarka OL15.58+2.227.59
3Morten Herman VogtKonnerud IL16.07+2.318.03
4Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse22.51+9.1511.25
5Emilie Pedersen VoldLillomarka OL26.08+12.3213.04
6Maiken SandbergNydalens SK26.36+13.0013.18
7Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL27.12+13.3613.36
8Knut GjoneSandefjord OK27.15+13.3913.37
9Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL29.34+15.5814.47
Cato Rotevatn NybergFossum IFdiskvalifisert
Assaf Bar-NathanLillomarka OLikke startet
Sigrun GjoneSandefjord OKikke startet
Jo Randar HolmøyHadeland OLikke startet

A-åpen

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Steinar EastwoodLillomarka OL22.368.04
2Ola LestebergKongsberg OL22.42+0.068.06
3Jan Øyvind WoldeneFossum IF26.11+3.359.21
4Marita HernandezOL Toten-Troll29.12+6.3610.25
5Ketil ÅstebølOppsal Orientering29.50+7.1410.39
6Lars Audun VoldLillomarka OL31.06+8.3011.06
7Kristine Birkelid34.51+12.1512.26
8Line Bar-NathanLillomarka OL45.28+22.5216.14
9Ingrid SkaarerNydalens SK51.22+28.4618.20
Johanne Garcia de Presnoikke startet
Ingrid StengårdFältjägarnas IFikke startet

D 11-12

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK8.225.34
2Henni Hattestad KristensenHeming Orientering13.09+4.478.46
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

D 13-14

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.476.23
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb15.54+3.077.57
3Kristine WoldeneFossum IF21.16+8.2910.38
3Marie Rotevatn NybergFossum IF21.16+8.2910.38
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL21.44+8.5710.52
6Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL24.29+11.4212.14
7Johanne StorhaugKonnerud IL24.55+12.0812.27
8Ingrid LestebergKongsberg OL25.04+12.1712.32
9Daniella GjoneSandefjord OK31.05+18.1815.32

D 15-16

2 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL18.316.36
2Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18.35+0.046.38
3Maja Mo HjelsethNydalens SK18.42+0.116.40
4Maren HenriksenVang OL22.17+3.467.57
5Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF24.20+5.498.41
6Live Raknes SogstadGjø-Vard OL24.58+6.278.55
7Ingvild GustafssonKongsberg OL25.59+7.289.16
8Mari AarsethNydalens SK26.26+7.559.26
9Inga Skaarer WiklundNydalens SK28.25+9.5410.08
9Marie ScheeleNydalens SK28.25+9.5410.08
11Maria GrovanOL Tønsberg og omegn29.24+10.5310.30
12Emma Visted-HansenGjø-Vard OL30.39+12.0810.56
13Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL37.01+18.3013.13
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLdiskvalifisert
Ragnhild Blom-HagenFossum IFikke startet
Signe HoloFossum IFikke startet
Sara MartiniAsker Skiklubbikke startet

D 17 K

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn27.3513.47
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnikke startet
Tiril KihleKonnerud ILikke startet

D 17-20

3 200 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL19.336.06
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering19.51+0.186.12
3Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK20.53+1.206.31
4Kristin Melby JacobsenLardal OL21.08+1.356.36
5Kristine KravdalGjø-Vard OL21.45+2.126.47
6Oda ScheeleNydalens SK21.46+2.136.48
7Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL21.53+2.206.50
8Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.05+2.326.54
9Idunn StrandIL BUL-Tromsø22.37+3.047.04
10Ragnhild Mathea HelmersenFet OL23.44+4.117.25
11Martine SkjelsvikLillehammer OK24.18+4.457.35
12Ida Sofie HjortlandLarvik OK25.39+6.068.00
13Une HoltermannPorsgrunn OL26.12+6.398.11
14Ane Malene KolstadFreidig26.54+7.218.24
15Netta Bar-NathanLillomarka OL28.58+9.259.03
16Ingrid MobråthenBotne SK33.03+13.3010.19
17Hedda SpangbergKonnerud IL33.55+14.2210.35
18Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK34.44+15.1110.51
19Emma EngehultNotodden OL34.55+15.2210.54
20Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL41.24+21.5112.56
Ingrid BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Åsne HaavengenKongsberg OLikke startet

D 21-

3 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNydalens SK17.015.19
2Evine Westli AndersenLøten o-lag17.50+0.495.34
3Tilla Farnes HennumLierbygda OL19.12+2.116.00
4Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI20.14+3.136.19
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag22.49+5.487.07
6Margrethe WisløffNTNUI24.43+7.427.43
7Aurora FossøyNTNUI26.54+9.538.24
8Idunn HaavengenNTNUI28.44+11.438.58
9Marianne DæhliNydalens SK38.13+21.1211.56
Hedvig ÅstebølOppsal Orienteringdiskvalifisert
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Synne StrandLierbygda OLikke startet

D 40-

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK11.495.54
2Heidi TronbølFet OL15.57+4.087.58
3Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll17.02+5.138.31
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK17.31+5.428.45
5Bodil NordenströmFossum IF18.57+7.089.28
6Eli Ringstad LienGjø-Vard OL25.37+13.4812.48

D 50-

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid KvistadKongsberg OL15.257.42
2Hege SolerødGjø-Vard OL18.24+2.599.12
3Arnhild KroghOppsal Orientering19.30+4.059.45
4Vanja StaffOL Toten-Troll21.02+5.3710.31
5Tiri RebårdSandefjord OK21.13+5.4810.36
6Eldri HoloFossum IF21.50+6.2510.55
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering23.15+7.5011.37
8Hege HeibergHadeland OL32.18+16.5316.09
Isa HeggedalKonnerud ILikke startet
Tone StoklandSandefjord OKikke startet

D 60-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Julsrud HaugenHalden SK27.5913.59

H 11-12

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL7.445.09
2Boye WangensteenLillomarka OL8.30+0.465.40
3Ville Emil WingstedtHalden SK9.37+1.536.24
4Sindre FurlandSandefjord OK9.46+2.026.30
5Frode WallbergHeming Orientering11.55+4.117.56
6Lars FlaskerudOL Toten-Troll17.00+9.1611.20
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLdiskvalifisert

H 13-14

2 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL13.166.38
2Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK14.15+0.597.07
3Ask Felland SætnanFossum IF16.08+2.528.04
4Mikkel RastadAsker Skiklubb16.11+2.558.05
5Amund FlaskerudOL Toten-Troll16.41+3.258.20
6Jan Olav BerganKongsberg OL17.23+4.078.41
7Aksel EideBækkelagets SK17.32+4.168.46
8Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18.31+5.159.15
9Nov Bar-NathanLillomarka OL18.57+5.419.28
10Magnus SigurdssonStokke IL19.44+6.289.52
11Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll20.02+6.4610.01
12Jens WoldSturla, IF20.11+6.5510.05
13Henrik Elias SebjørnsenFossum IF20.31+7.1510.15
14Tollef TjentlandLardal OL23.25+10.0911.42
15Josef ÖhmanGjø-Vard OL32.34+19.1816.17

H 15-16

2 800 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL15.375.34
2Axel AaldeNydalens SK16.04+0.275.44
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK16.58+1.216.03
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL17.29+1.526.14
5Christian Fredrik BorgIL Koll17.39+2.026.18
6Eirik Vie StrislandFossum IF18.40+3.036.40
7Philip Lehmann RomørenFossum IF18.53+3.166.44
8Eskil BrændenLillomarka OL19.39+4.027.01
9Halvor LøkenKongsberg OL20.34+4.577.20
10Jonathan WoodhouseLillomarka OL20.48+5.117.25
11Arne BerganKongsberg OL21.01+5.247.30
12Benjamin GjoneSandefjord OK21.09+5.327.33
13Hallvard TjentlandLardal OL21.27+5.507.39
14Gabriel GjoneSandefjord OK22.22+6.457.59
15Rasmus D. EastwoodLillomarka OL23.07+7.308.15
16Tobias Tronbøl LiumIL Koll24.11+8.348.38
17Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF24.47+9.108.51
18Håkon BogasonLillomarka OL26.08+10.319.20
19Henrik Kaupang LyeLarvik OK28.50+13.1310.17
19Børge Nilsen BergFossum IF28.50+13.1310.17
21Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL33.03+17.2611.48
22Jakob RastadAsker Skiklubb33.31+17.5411.58
23Nils Anders NiklassonNydalens SK36.11+20.3412.55
24Sindre Vie StrislandFossum IF45.55+30.1816.23
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet

H 17 K

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias BenjaminsenLillomarka OL11.475.53
2Even ErlienGjø-Vard OL18.48+7.019.24
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll21.31+9.4410.45
4Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering25.18+13.3112.39
5Gaute LindaasElverum OK26.12+14.2513.06

H 17-20

3 300 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL16.054.52
2Eskil FrøislandVang OL16.37+0.325.02
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb17.15+1.105.13
4Even LindaasVang OL17.49+1.445.23
5Trygve MyhrAsker Skiklubb18.02+1.575.27
6Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.55+2.505.43
7Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK19.32+3.275.55
8Njaal Ellegaard MelbyVang OL19.48+3.436.00
9Kristian ØstermannHeming Orientering20.14+4.096.07
10Kasper Bakken UlsethNydalens SK20.22+4.176.10
11Isak JonssonNydalens SK21.43+5.386.34
12Atle Nikolai WølloKongsberg OL22.52+6.476.55
13Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering22.54+6.496.56
14Mats LindaasElverum OK23.35+7.307.08
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL24.08+8.037.18
16Elias Skjolden SørensenLillomarka OL24.54+8.497.32
17Sander Tonjer FingarsenElverum OK25.28+9.237.43
18Halvard KornmoPorsgrunn OL25.48+9.437.49
19Birk Felland SætnanFossum IF26.31+10.268.02
20Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL26.32+10.278.02
21Gaute BerganNydalens SK28.39+12.348.40
22Johan EgerKongsberg OL29.28+13.238.55
23Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn30.10+14.059.08
24Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb32.00+15.559.41
25Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL34.13+18.0810.22
26Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL35.54+19.4910.52
Marius AurebekkTorridal ILdiskvalifisert
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet

H 21-

3 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL14.544.30
2Lars Hol MoholdtWing OK15.07+0.134.34
3Jørgen BaklidKonnerud IL15.34+0.404.43
4Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL16.01+1.074.51
5Øyvind WiggenNTNUI16.03+1.094.51
6Bjørnar KvåleHadeland OL16.11+1.174.54
7Vegard GulbrandsenNTNUI16.32+1.385.00
8Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK21.00+6.066.21
9Sondre Ruud BråtenNydalens SK21.11+6.176.25
10Lars WidmerSki-O Swiss23.10+8.167.01
11Anders Felde OlaussenNTNUI23.16+8.227.03
12Bojan BlumensteinNydalens SK24.09+9.157.19
13Henrik EijsinkNydalens SK32.14+17.209.46

H 40-

2 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK17.146.09
2Knut AaldeNydalens SK18.54+1.406.45
3Knut LandstadNydalens SK19.24+2.106.55
4Martin ØhmanGjø-Vard OL20.09+2.557.11
5Pål Christian IngierdBækkelagets SK20.25+3.117.17
6Asgeir LiumFet OL20.27+3.137.18
7Jostein AndersenNydalens SK21.44+4.307.45
8Øyvind LienGjø-Vard OL21.50+4.367.47
9Bjørn WangensteenLillomarka OL22.35+5.218.03
10Trond FlaskerudOL Toten-Troll25.13+7.599.00
11Jøran KristensenHeming Orientering31.03+13.4911.05
12Jens TjentlandLardal OL31.59+14.4511.25
13Tormod KleppaLillehammer OK34.11+16.5712.12
Knut Jostein SætnanFossum IFdiskvalifisert
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Eivind TonnaAsker Skiklubbikke startet

H 50-

2 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd DæhliLøten o-lag18.216.33
2Helge FossøyØyestad IF allianse18.31+0.106.36
3Gjermund GravirAsker Skiklubb18.52+0.316.44
4Trond GjelstadSandefjord OK19.04+0.436.48
4Jappe HjelsethNydalens SK19.04+0.436.48
6Håkon WoldSturla, IF19.18+0.576.53
7Øystein HoloFossum IF19.49+1.287.04
8Harald Eide-FredriksenHeming Orientering22.45+4.248.07
9Stein Arne NegårdVang OL22.48+4.278.08
10Per Øivind EgerKongsberg OL23.19+4.588.19
11Rune EngehultNotodden OL23.34+5.138.25
12Svein Terje KolstadFreidig24.22+6.018.42
13Nils BerganNydalens SK24.39+6.188.48
14Vidar GjelstadOppsal Orientering24.44+6.238.50
15Nils Harald StaffOL Toten-Troll24.45+6.248.50
16Per GustafssonKongsberg OL24.58+6.378.55
17Per SandbergNydalens SK25.31+7.109.06
18Øystein WiggenByåsen IL29.11+10.5010.25
19Bjørn LiePorsgrunn OL35.34+17.1312.42
20Per Anders YtterbøAsker Skiklubb37.05+18.4413.14
Jonny I HansenIL BUL-Tromsøikke startet

H 60-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars FremstadLarvik OK16.218.10
2Eirik NordbrødenHalden SK20.05+3.4410.02
3Erik HaugenRingsaker OK24.21+8.0012.10
4Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn28.25+12.0414.12

H 70-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering21.4510.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor