Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 4 desember 2019

Damer - Kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)28.17
2Margot AsheimSUS BIL28.50+0.33
3Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb32.12+3.55
4Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb32.41+4.24
5Inger Skretting OpstadEgersund OK37.26+9.09
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb37.47+9.30
7Helga KlausenÅlgård Orientering46.03+17.46
Synne Skeie PettersonEgersund OKikke startet

Herrer - Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matt CowingNOTEAM26.45
2Frode Halvor LundÅlgård Orientering27.55+1.10
3Ole AuklendSkattesport BIL31.14+4.29
4Frode ØstebøStatoil BIL31.33+4.48

Damer - Mellom

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie PuntervoldEgersund OK1.04.15
2Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.09.13+4.58
3Randi LadstenTime kommune BIL1.11.42+7.27
Trine Bolstad ScheieGanddal ILdiskvalifisert
Kristin SkadsemGanddal ILdiskvalifisert
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubbikke startet
Mariann SveinsvollGanddal ILikke startet

Herrer - Mellom

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb45.26
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb47.05+1.39
3Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb48.33+3.07
4Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb50.29+5.03
5Gunnar TorsethNOTEAM52.13+6.47
6Svein Oddvar NetlandStatoil BIL54.08+8.42
7Agnar Antzée LienGanddal IL1.02.16+16.50
8Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.09.05+23.39
9Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering1.12.21+26.55
10Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb1.14.08+28.42
11Knut SkjævelandGanddal IL1.16.19+30.53
12Bjørn SivertsenSkanska Norge1.18.36+33.10
13Charles-Francois FarbosNOTEAM1.29.01+43.35

Damer - Lang

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.03.22
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.06.21+2.59
3Ingrid LamarkGanddal IL1.10.18+6.56
4Inger Tone NygårdEgersund OK1.29.49+26.27
5Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.32.10+28.48
6Ann Karin TjørhomGanddal IL1.49.09+45.47
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - Lang

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein-Erik KvameGanddal IL1.04.05
2Otte OmdalGanddal IL1.04.47+0.42
3Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.07.06+3.01
4Torbjørn ØsbyNOTEAM1.08.26+4.21
5Paul Terje HaarrGanddal IL1.12.34+8.29
6Joar EilevstjønnGanddal IL1.15.47+11.42
7Gunnar PettersonEgersund OK1.17.41+13.36
8Jakob KarlsenGanddal IL1.25.32+21.27
9Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1.34.04+29.59
10Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb1.39.37+35.32
Per Olav HaarrGanddal ILdiskvalifisert
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
Henning SundbyGanddal ILdiskvalifisert
Per Ingar HadlandGanddal ILikke startet
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbikke startet

Damer - XL

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.06.45

Herrer - XL

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL58.09
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)1.01.30+3.21
3Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1.03.22+5.13
4Arild AasheimGanddal IL1.04.04+5.55
5Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)1.07.47+9.38
6Øyvind LamarkGanddal IL1.08.42+10.33
7Jørgen BreivoldGanddal IL1.17.25+19.16
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.23.14+25.05
9Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.24.27+26.18
10Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb1.26.59+28.50
11Marius SteneConocoPhillips BIL1.35.33+37.24
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.38.57+40.48
Markus Andreas BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor