Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Innendørsløp Nord universitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Innendørsløp Nord universitet
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 19 november 2019

A

40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering12.38
2Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering12.50+0.12
3Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering13.34+0.56
4Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering15.18+2.40
5Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16.32+3.54
6Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL16.37+3.59
7Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering17.01+4.23
8Christoph KörberTverlandet IL17.16+4.38
9Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering19.09+6.31
10Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering19.41+7.03
11Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering19.48+7.10
12Arne Persson NormannTverlandet IL20.33+7.55
13Anders KureBodø og Omegn IF Orientering20.56+8.18
14Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering20.58+8.20
15Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering21.12+8.34
16Per HøivaagTverlandet IL21.33+8.55
17Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering21.55+9.17
18Kenneth VikenTverlandet IL22.01+9.23
19Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering22.48+10.10
20Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering22.51+10.13
21Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering23.11+10.33
22Kristin Vasshaug23.27+10.49
23Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering24.00+11.22
24Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering25.07+12.29
25Kornelia NjållaTverlandet IL25.11+12.33
26Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering25.45+13.07
27Jørgen NjållaTverlandet IL27.46+15.08
28Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering27.47+15.09
29Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering30.14+17.36
30Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering30.53+18.15
31Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering31.05+18.27
32Svein Magne NjållaTverlandet IL33.19+20.41
33Tarald JeremiassenTverlandet IL34.02+21.24
34Erlend Mathias OlsenBodø og Omegn IF Orientering34.53+22.15
35Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering34.53+22.15
36Eirik Bjørgo HagenBodø og Omegn IF Orientering34.57+22.19
37Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering38.58+26.20
38Sigrid NjållaTverlandet IL42.04+29.26
39Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering48.19+35.41
40Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering48.57+36.19

C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Elisabeth SkålsvikBodø og Omegn IF Orientering8.29
2Erlend DundasBodø og Omegn IF Orientering8.36+0.07
3Eirik Bjørgo HagenBodø og Omegn IF Orientering9.37+1.08
4Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering9.51+1.22
5Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering10.35+2.06
6Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering10.57+2.28
7Pernille VasshaugBodø og Omegn IF Orientering13.22+4.53
8Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering14.33+6.04
9Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering14.55+6.26
10Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor