Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 6
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: onsdag 4 desember 2019

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Elling AakreKort A (30)40.13+10.40

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
19Ingrid MobråtenLang A (21)57.52+22.01
21Kai MidtskogenKort A (30)54.53+25.20

Hedrum OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ludvig Bordøy JohnsenKort A (30)29.33
3Roger LysnesKort A (30)34.18+4.45
7Anders Kristian HoltLang A (21)39.22+3.31
18Annika van RaaijKort A (30)46.31+16.58
20Helge FossheimKort A (30)54.45+25.12
27Tone Sølie LysnesKort A (30)1.14.22+44.49
27Elin BordøyKort A (30)1.14.22+44.49
Bjørn helge CeebergKort A (30)brutt
Per Einar StrømKort A (30)ikke startet

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Henrik Repstad StoremyrKort A (30)37.15+7.42
18Morten HamreLang A (21)53.22+17.31

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Ragnar HillestadC løype (5)30.01+2.25

Larvik OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Sigrid Bakken HamreC løype (5)27.36
2Vigdis Bakken HamreC løype (5)28.01+0.25
2Ingrid UndstadKort A (30)33.57+4.24
4Per Henrik ZagarKort A (30)36.07+6.34
6Wilson Antonio Culma ManceraKort A (30)39.26+9.53
7Ole Edvard HjortlandKort A (30)39.53+10.20
9Iver RingheimLang A (21)40.19+4.28
11Tom KristensenLang A (21)42.55+7.04
13Per Olav GulbrandsenLang A (21)43.05+7.14
14Arne DirdalLang A (21)43.12+7.21
15Maren Sofie FremstadKort A (30)46.24+16.51
16Pernille ZagarKort A (30)46.28+16.55
19Ida Vår MeyerKort A (30)46.48+17.15
26Kåre ThorbjørnsenKort A (30)1.07.58+38.25
Tor Eivind EdvardsenC løype (5)diskvalifisert
Henrik Kaupang LyeKort A (30)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
12Bjørn A. PaulsenKort A (30)41.48+12.15

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
24Hanne HerumKort A (30)1.07.23+37.50

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Jakob HjelsethLang A (21)37.04+1.13

Porsgrunn OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Tobias MathisenLang A (21)35.51
3Magnus Aarhus KinnLang A (21)36.27+0.36
4Rolf LyeC løype (5)32.25+4.49
5Halvard KornmoLang A (21)37.33+1.42
6Magne Wiig MathisenLang A (21)39.15+3.24
8Ole JohanssonKort A (30)39.54+10.21
8Une HoltermannLang A (21)39.30+3.39
9Hilde Kristine RosenvoldKort A (30)39.55+10.22
10Dag AusenLang A (21)41.38+5.47
12Anders L RosenvoldLang A (21)43.00+7.09
13Dagfinn TorpeKort A (30)41.54+12.21
14Bjørn LieKort A (30)42.14+12.41
15Knut  mathisenLang A (21)44.30+8.39
17Jan GatevoldLang A (21)49.00+13.09
20Anine Kjørholt LieLang A (21)58.42+22.51
22Eli Marie WiigKort A (30)55.18+25.45
23Kay JørgensenKort A (30)1.02.46+33.13
25Kerstin Elisabeth AasKort A (30)1.07.31+37.58
Jiri UrvalekKort A (30)diskvalifisert

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Benjamin GjoneLang A (21)35.59+0.08
16Gjendine Gjelstad RebårdLang A (21)45.15+9.24
Anne Lise AndreassenKort A (30)diskvalifisert
Knut Ivar JohansenLang A (21)diskvalifisert
Inger MørkC løype (5)ikke startet
Tone StoklandLang A (21)ikke startet
Knut GjoneLang A (21)ikke startet

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
11Espen RaastadKort A (30)40.33+11.00
17Harald OmlandKort A (30)46.29+16.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor