Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for vintercup 3 Fana

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: vintercup 3 Fana
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 21 januar 2020

Klasser: Visa alla | DN | HN | D2008- | H2008- | D2004-2007 | H2004-2007 | D1961-2003 | H1961-2003 | D-1960 | H-1960

DN

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie SolvikGneist, IL15.01
2Marie KjærgårdGneist, IL17.13+2.12
3Ingrid HellevangGneist, IL17.49+2.48

HN

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Harald August GullaksenGneist, IL11.54
2Eirik Helleve HauglandGneist, IL11.59+0.05
3Emil HeksemFana IL12.52+0.58
4Håkon SolvikGneist, IL15.34+3.40
5Andreas Vaksdal TveitdalFana IL15.54+4.00
6Fredrik Vaksdal TveitdalFana IL17.21+5.27

H2008-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL27.01

D2004-2007

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit M. MøllerFana IL25.03
2Hedda Erica EikangerGneist, IL26.05+1.02

H2004-2007

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL19.39
2Oskar HeksemFana IL23.26+3.47
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D1961-2003

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL22.42
2Rannveig NordhagenFana IL24.46+2.04
3Vibeke ØyeIL Gular26.09+3.27
4Vibeke Tefre GriegFana IL26.10+3.28
5Ina Hopland SkageGneist, IL26.51+4.09
6Valentina DimitrovaGneist, IL27.13+4.31
7Wenche GjesdalVaregg Fleridrett28.05+5.23
8Liv OrmbergGneist, IL31.17+8.35
9Hege FjellbirkelandIL Gular32.39+9.57
10Annhild FetveitFana IL39.37+16.55
11Jorunn KjærgårdGneist, IL39.53+17.11
Margrete SolvikGneist, ILdiskvalifisert

H1961-2003

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarte EikangerGneist, IL19.49
2Geir HeksemFana IL21.06+1.17
3Sturle NordeideGneist, IL22.41+2.52
4Knut UtneFana IL24.22+4.33
5Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett25.39+5.50
6Bjørn-Inge SkageGneist, IL30.02+10.13
7Bjørn BataldenFana IL35.25+15.36
8Ketil NummedalFana IL36.03+16.14

D-1960

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF34.22
2Astrid OrmbergFana IL43.40+9.18

H-1960

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AlvheimFana IL33.54
2Per Egil EnganVaregg Fleridrett34.15+0.21
3Harald LyngtunFana IL39.08+5.14
4Jan Olav OrmbergFana IL39.47+5.53
5John Olav AlvsvågFana IL42.18+8.24
6Halvdan Ramberg MoeFana IL42.58+9.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor