Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for vintercup 1 Fana

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: vintercup 1 Fana
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 19 november 2019

Klasser: Visa alla | DN | HN | D2008- | H2008- | D2004-2007 | H2004-2007 | D1961-2003 | H1961-2003 | D-1960 | H-1960

HN

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil HeksemFana IL11.34
2Sverre FrantzenFana IL11.37+0.03
3Andreas Vaksdal TveitdalFana IL12.25+0.51
4Fredrik TveitdalFana IL13.01+1.27
5Terje TveitdalFana IL13.07+1.33
6Sondre EngtrøFana IL14.47+3.13

D2008-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett31.30

H2008-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL27.18

D2004-2007

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judit M. MøllerFana IL19.14
2Hedda Erica EikangerGneist, IL21.26+2.12

H2004-2007

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar HeksemFana IL19.10
2Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett38.22+19.12

D1961-2003

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine Bog VikaneFana IL20.33
2Vibeke Tefre GriegFana IL21.56+1.23
3Rannveig NordhagenFana IL21.58+1.25
4Lise ChristensenViking22.53+2.20
5Maaike van LangenFana IL25.30+4.57
6Liv OrmbergGneist, IL25.43+5.10
7Valentina DimitrovaGneist, IL27.20+6.47
8Beda Maria JohansonFana IL31.22+10.49
9Annhild FetveitFana IL33.54+13.21

H1961-2003

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarte EikangerGneist, IL15.05
2Lars RøttingenFana IL15.46+0.41
3Bjørn HøllelandFana IL16.26+1.21
4Geir HeksemFana IL17.15+2.10
5Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett17.21+2.16
6Knut UtneFana IL18.48+3.43
7Kjetil DammTIF Viking19.35+4.30
8Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett19.59+4.54
9Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett20.38+5.33
10Erik VikaneFana IL21.21+6.16
11Christer FrantzenFana IL21.56+6.51
12Bjørn BataldenFana IL23.03+7.58
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sondre BataldenFana ILdiskvalifisert

D-1960

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF27.12
2Astrid OrmbergFana IL33.15+6.03

H-1960

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arne JohannesenIL Gular18.10
2Per Egil EnganVaregg Fleridrett22.55+4.45
3Atle AlvheimFana IL23.06+4.56
4Magne RaadalFana IL27.27+9.17
5John Olav AlvsvågFana IL28.26+10.16
6Einar NordåsFana IL31.49+13.39
7Jan Olav OrmbergFana IL33.30+15.20
8Halvdan Ramberg MoeFana IL35.33+17.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor