Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 12 november 2019

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17- AK | N&F MM | N&F ML | D 13-16 C | H 13-16 C | Åpen C

D 17-

5 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering51.119.47
2Karoline BjørnerødOK Moss59.53+8.4211.26
3Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering1.03.51+12.4012.12
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.19.36+28.2515.13

H 17-

7 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkNydalens SK56.367.41
2Alan CherryNydalens SK58.58+2.228.00
3Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering1.01.09+4.338.18
4Petter Marki ErichsenNydalens SK1.05.46+9.108.56
5Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.07.41+11.059.11
6Svein NygårdLillomarka OL1.24.06+27.3011.25
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SKikke startet
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Göran WinbladFredrikstad SKikke startet

H 17- A kort

5 230 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering43.428.21
2Olav EideBækkelagets SK45.30+1.488.41
3Alfred BjørnerødOK Moss45.56+2.148.46
4Christopher LadimOK Moss53.24+9.4210.12
5Henning Bratland CarlsenOK Moss55.54+12.1210.41
6Thomas TubbehaugenOK Moss56.43+13.0110.50
7Donatas KontautasOK Moss57.56+14.1411.04
8Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL58.05+14.2311.06
9Asgeir LiumFet OL58.41+14.5911.13
10Audun BjerknesMåren OK1.01.45+18.0311.48
11Thomas MoenÅs-NMBU Orientering1.26.33+42.5116.32
12Martin Hovgaard EisvangOK Moss1.27.29+43.4716.43
13Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.31.43+48.0117.32
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Mossdiskvalifisert
Morten FredhOK Mossikke startet
Sondre LadimOK Mossikke startet
Øystein OlsenOK Mossikke startet
Thomas RoskifteOK Mossikke startet
Øyvind ThømtIndre Østfold OKikke startet

Night & Fog Masters Men

5 230 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering52.149.59
2Sture OttesenIndre Østfold OK55.18+3.0410.34
3Tore BjørnerødOK Moss59.56+7.4211.27
4Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering1.02.05+9.5111.52
5Karl Aasmund ErøyOK Moss1.02.13+9.5911.53
6Hallvard KorenOK Moss1.02.31+10.1711.57
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.03.43+11.2912.10
8Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL1.04.50+12.3612.23
9Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.06.37+14.2312.44
10Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.07.05+14.5112.49
11Ove MartinsenHauketo IF1.07.27+15.1312.53
12Peter KlavenessMåren OK1.10.25+18.1113.27
13Even Woldstad HanssenEiker OL1.11.00+18.4613.34
14Lars Erik GjeinFossum IF1.19.29+27.1515.11
15Christopher SchiveOK Moss1.23.56+31.4216.02
16Hasse BergstrømTyrving IL1.28.48+36.3416.58
17Lars Petter EndresenMåren OK1.32.49+40.3517.44
18Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm1.36.54+44.4018.31
Gunnar TengeÅs-NMBU Orienteringikke startet

D 13-16 C

3 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika Lind-LarsenOK Moss31.009.23
2Emma Aune JakobsenOK Moss36.33+5.3311.04

H 13-16 C

3 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Tronbøl LiumIL Koll26.298.01
2Christoffer GzylOK Moss36.19+9.5011.00
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering38.01+11.3211.31
4Birk BreimoOK Moss39.06+12.3711.50
5Selmer LøkenOK Moss49.15+22.4614.55
6Aksel EideBækkelagets SK51.36+25.0715.38
7Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering56.02+29.3316.58

Åpen C

3 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm28.078.31
2Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering35.18+7.1110.41
3Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering40.21+12.1412.13
4Morten BreimoOK Moss40.28+12.2112.15
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL41.12+13.0512.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor