Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Natt-o-jakta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Natt-o-jakta
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: lørdag 9 november 2019

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype

Damer - kort løype

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linni JonssonBærum IL26.07
2Ann Merethe HandegårdVoss IL39.43+13.36
3Gro TedorsenFrol IL47.00+20.53
4Kristin StoremyrIL Hauken47.37+21.30
5Tove IngulfsvangPrivat54.41+28.34
6Leila BygsethPrivat54.52+28.45

Damer - mellomlang løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene KinnebergGjerdrum OL26.33
2Grete Øksdal Odal o-lag28.01+1.28
3Liv MeliIL Nansen28.21+1.48
4Frida DalerStokke IL29.03+2.30
5Eirun HiisStokke IL30.23+3.50
6Kristine Sparre KnutsenStokke IL32.31+5.58
7Anne Grethe AustadUllensaker OL36.22+9.49
8Tone HandegårdVoss IL41.32+14.59
9Kari OsmoenOS IL42.05+15.32
10Liv RørlienVoss IL44.32+17.59
11Ingvild EckdahlOK Horten49.33+23.00
Ingvild OsdalHarstaddiskvalifisert

Damer - lang løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margrete GaskiVardø IL33.41
2Aurora FossøyNTNUI37.00+3.19
3Valentina DimitrovaGneist, IL38.37+4.56
4Sandra Busha KlaussenSortland OL - Orientering38.40+4.59
5Kjersti HovFossum IF40.04+6.23
6Ingrid LamarkGanddal IL40.41+7.00
7Sunniva BergStokke IL40.52+7.11
8Astrid Waaler KaasHeming Orientering41.17+7.36
9Ida EngenNes OL41.48+8.07
10Lena AlstadFrol Ol48.07+14.26
11Sigrid Vehus SkjærveVerdal OK54.43+21.02
12Stine AuneNidarøst OK54.45+21.04

Herrer - kort løype

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn BathaldenFana IL18.11
2Stian LillegårdLillomarka OL20.55+2.44
3Jon SimonsenSandefjord OK22.59+4.48

Herrer - mellomlang løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen FrøydLarvik OK21.56
2Sturle NordeidaGneist, IL23.33+1.37
3Kurt Christian SandnessStokmarknes OL24.50+2.54
4Michael UlvarStokmarknes OL27.46+5.50
5Jens Olav HessenStokmarknes OL29.20+7.24
6Geir HigraffStokmarknes OL31.38+9.42
7Jan SveenUllensaker OL33.44+11.48
8Bent Hegøy Voss IL37.10+15.14
9Oskar KaaløySandefjord OK38.03+16.07
10Bjørn AarvuVoll/Varteig OK48.39+26.43

Herrer - lang løype

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jakob TorgersenHalden SK25.21
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL26.06+0.45
3Audun BrevikStokke IL26.42+1.21
4Stein BlomsethLillomarka OL26.45+1.24
5Clemens ØxnevagGanddal IL26.46+1.25
6Jakob Kalvig SkoganNTNUI26.48+1.27
7Ivar MaalenÅs-NMBU28.08+2.47
8Dag AusenPorsgrunn OL28.16+2.55
9Sturle FurlandSandefjord OK29.24+4.03
10Axel TheisenMellombygd OL31.11+5.50
11Knut EngenNes OL31.20+5.59
12Kjell BlomsetÅs-NMBU31.55+6.34
13Tor StrandEidsvoll OL32.31+7.10
14Lasse ArnesenNOF32.51+7.30
15Bjørn Johannessen FieldGneist, IL33.19+7.58
16Gernot DoppelhoferVaregg33.41+8.20
17Terje GulbrandsenHamar OK34.18+8.57
18Torgeir StrandFana IL34.59+9.38
19Kjetil EckdahlHorten OK35.58+10.37
20Stein H HagenFossum IF37.51+12.30
21Leif BillingsøEidskog OL40.53+15.32
22Henning sundbyGanddal IL44.03+18.42
23Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering47.41+22.20
24Morten DåsnesRingerike OL54.13+28.52
25Kent MorganIL Hauken1.24.17+58.56
Jo Inge FjellstadÅs-NMBUdiskvalifisert
Hallvard KorenOK Mossdiskvalifisert
Øyvind OlsenBødo OKdiskvalifisert
Dag KaasHeming Orienteringdiskvalifisert
Ivar HaugenHordvik ILdiskvalifisert
Kristoffer HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Aleksander BjørnsundSortland OL - Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor