Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de orientering, mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de orientering
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 17 oktober 2020 - søndag 18 oktober 2020

PrologMellomMellom (totalt)JaktstartJaktstart (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | N2-åpen 10-16 | N2-åpen 17- | C-åpen 10-16 | C-åpen 17- | B-åpen 10-16 | B-åpen 17- | AK-åpen | AL-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17- | D 50- | D 60- | D 70- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17- | H 50- | H 60- | H 70- | Publikum

N-åpen

1 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)fullført
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)fullført
Arnas MockusGanddal ILfullført
Ruben Mydland HellandEgersund OKfullført
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)fullført
Noa StokkelandÅlgård Orienteringfullført
Tea StokkelandÅlgård Orienteringfullført
Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubbfullført
Erle WathneNOTEAMfullført
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)fullført

C-åpen 17-

2 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)32.1613.03
2Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)33.20+1.0413.29
3Unni Byberg MæstadGanddal IL43.54+11.3817.46

B-åpen 10-16

2 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)33.0211.28
Einar ØstvoldHeming Orientering52.2918.13

B-åpen 17-

2 880 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aivaras MockusGanddal IL22.247.46
2Olav HellandEgersund OK29.34+7.1010.15
3Ida KolstøEgersund OK40.34+18.1014.05
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Tore RøddeGanddal ILdiskvalifisert

AK-åpen

3 240 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ådne OrstadGanddal IL35.3810.59
2Kristin BreivoldGanddal IL37.37+1.5911.36
3Roger ØstvoldHeming Orientering40.00+4.2212.20
4Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering44.54+9.1613.51
5Knut HusdalStavanger Orienteringsklubb47.20+11.4214.36
6Arild SvihusGanddal IL52.04+16.2616.04
7Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1.02.38+27.0019.19

D 9-10

1 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Karen OrstadGanddal IL27.4914.20
Liven OrstadGanddal IL45.3323.28
Lea StokkelandÅlgård Orientering23.5712.20
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)43.0922.14

D 11-12

2 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)22.409.10
2Elvira Maudal-SævlandÅlgård Orientering25.51+3.1110.27
3Maren OftedalÅlgård Orientering26.49+4.0910.51
4Hanna in't VeldGanddal IL31.06+8.2612.35
5Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)40.10+17.3016.15

D 13-14

2 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering25.368.53
2Mari RichterSandnes IL (Rogaland)27.31+1.559.33
3Julie Mydland HellandEgersund OK27.50+2.149.39
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)29.41+4.0510.18
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)31.04+5.2810.47
6Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)1.04.37+39.0122.26

D 15-16

3 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alida OftedalÅlgård Orientering31.119.37
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)31.39+0.289.46
3Anne ØstvoldHeming Orientering32.33+1.2210.02
4Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)39.14+8.0312.06
5Karine Aarstad TorgersenEgersund OK41.39+10.2812.51

D 17-

3 630 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)27.477.39
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30.13+2.268.19
3Ingrid LamarkGanddal IL31.33+3.468.41
4Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb33.01+5.149.05
5Mariann Øren ArvesenSandefjord OK35.07+7.209.40
6Otilie OftedalÅlgård Orientering37.42+9.5510.23
7Mette WathneSandnes IL (Rogaland)37.45+9.5810.23
8Trine Bolstad ScheieGanddal IL37.55+10.0810.26
9Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)38.04+10.1710.29
10Live ØstvoldHeming Orientering39.57+12.1011.00
11Hilde HetlandEgersund OK41.33+13.4611.26
12Anita Glenne KallhovdEgersund OK42.03+14.1611.35
13Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)42.50+15.0311.47
14Mariann SveinsvollGanddal IL45.30+17.4312.32

D 50-

3 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK30.039.16
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)32.07+2.049.54
3Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL33.31+3.2810.20
4Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL35.19+5.1610.54
5Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL37.10+7.0711.28
6Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)47.52+17.4914.46

D 60-

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL38.5613.31
2Tove BjerkreimFrøyland IL40.24+1.2814.01
3Siri ØkstadOddersjaa SSK43.17+4.2115.01

D 70-

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb43.5015.13
2Inger Skretting OpstadEgersund OK46.27+2.3716.07
3Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.05.51+22.0122.51

H 9-10

1 940 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)33.0917.05
Emil Fotland KolstøEgersund OK24.3912.42
Alexander Maudal-SævlandÅlgård Orientering24.3412.39
Jonathan Maudal-SævlandÅlgård Orientering23.5212.18
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)28.0514.28
Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)39.2520.19
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)18.539.44
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)30.0215.28
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)39.2320.18
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12

2 470 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)18.437.34
2Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)20.35+1.528.20
3Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)20.41+1.588.22
4Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)21.27+2.448.41
5Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)22.07+3.248.57
6Sindre FurlandSandefjord OK22.16+3.339.00
7Peder OrstadGanddal IL31.12+12.2912.37
8Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)31.45+13.0212.51
9Markus Mydland HellandEgersund OK37.17+18.3415.05

H 13-14

2 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)19.146.40
2Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)21.38+2.247.30
3Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)21.59+2.457.37
4Livar OftedalÅlgård Orientering29.21+10.0710.11
5Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)31.35+12.2110.57
6Marius RøddeGanddal IL1.24.42+1.05.2829.24

H 15-16

3 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus RichterSandnes IL (Rogaland)21.395.55
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)22.00+0.216.01
3Øyvind LamarkGanddal IL24.49+3.106.47
4Edvin AakreEgersund OK25.27+3.486.58
5Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)26.57+5.187.23
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)28.45+7.067.52
7Samuel A StokkelandÅlgård Orientering29.13+7.348.00
8Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)35.20+13.419.40
9Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.06+22.2712.04

H 17-

4 230 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias RøddeGanddal IL26.106.11
2Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)27.03+0.536.23
3Andreas G. PoldenNydalens SK27.21+1.116.27
4Fredrik OmdalGanddal IL29.00+2.506.51
5Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)29.12+3.026.54
6Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)30.21+4.117.10
7Ørjan RavndalÅlgård Orientering30.30+4.207.12
8Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering30.38+4.287.14
9Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb31.44+5.347.30
10Kristian Frafjord HaarrGanddal IL32.24+6.147.39
11Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)32.40+6.307.43
12Jørgen BreivoldGanddal IL33.18+7.087.52
13Kim RichterSandnes IL (Rogaland)33.46+7.367.58
14Sturle FurlandSandefjord OK34.38+8.288.11
15Kenneth MydlandEgersund OK34.51+8.418.14
16Sturla StokkelandÅlgård Orientering36.15+10.058.34
16Joar EilevstjønnGanddal IL36.15+10.058.34
18Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb37.02+10.528.45
19Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb37.39+11.298.54
20Andreas Nybak UrdalGanddal IL37.49+11.398.56
21Robert FredriksenNotodden OL39.55+13.459.26
22Jone SæbbøSandnes IL (Rogaland)40.33+14.239.35
23Gunnar PettersonEgersund OK41.39+15.299.50
24Trond Sigurd FotlandEgersund OK42.40+16.3010.05
25Kjetil TorgersenEgersund OK43.09+16.5910.12
Erik LimaGanddal ILdiskvalifisert

H 50-

3 630 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)26.377.19
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb28.11+1.347.45
3Per Olav HaarrGanddal IL28.39+2.027.53
4Henning SundbyGanddal IL29.00+2.237.59
5Bjørn Idar SætranIF Trauma29.09+2.328.01
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)29.57+3.208.15
7Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb30.25+3.488.22
8Petter LøeNotodden OL31.21+4.448.38
9Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb31.32+4.558.41
10Geir FrøytlogEgersund OK31.36+4.598.42
11Sten Åge NygårdseterVegårshei IL32.03+5.268.49
12Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)33.11+6.349.08
13Jørn MyrlandNotodden OL33.30+6.539.13
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)34.43+8.069.33
15Per Ingar HadlandGanddal IL41.52+15.1511.32
16Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb42.09+15.3211.36
17Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb42.46+16.0911.46

H 60-

3 240 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL26.538.17
2Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL29.15+2.229.01
3Bjørn Martin AlsakerStavanger Orienteringsklubb29.23+2.309.04
4John HansenKristiansand OK32.29+5.3610.01
5Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)35.30+8.3710.57
6Terje StokkelandÅlgård Orientering36.46+9.5311.20
7Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb37.20+10.2711.31
8Ove OalandGanddal IL37.28+10.3511.33
9Per W. TorgersenOddersjaa SSK39.24+12.3112.09
10Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)45.43+18.5014.06

H 70-

2 880 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb27.069.24
2Harry BreilandÅlgård Orientering28.50+1.4410.00
3Knut SkjævelandGanddal IL33.46+6.4011.43
4Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)35.00+7.5412.09
5Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35.17+8.1112.15
6Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb36.01+8.5512.30
7Kjell SvihusGanddal IL41.41+14.3514.28
8Geir HusdalTIF Viking44.44+17.3815.31
9Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb46.54+19.4816.17
10Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb50.48+23.4217.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor