Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 6 november 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 2 dager! (4 svar)

Damer - mellomlang løype

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie PuntervoldEgersund OK34.1113.40
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb48.57+14.4619.34
3Inger Skretting OpstadEgersund OK50.03+15.5220.01
4Margot AsheimSUS BIL55.19+21.0822.07
5Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)55.56+21.4522.22
6Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)55.59+21.4822.23
7Helga KlausenÅlgård Orientering1.05.54+31.4326.21
8Synne Skeie PettersonEgersund OK1.08.13+34.0227.17
9Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.09.07+34.5627.38
10Astri SandangerNOTEAM1.22.02+47.5132.48
Thea Beate PuntervoldEgersund OKikke startet

Damer - lang løype

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)50.0911.23
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb54.36+4.2712.24
3Inger Tone NygårdEgersund OK54.45+4.3612.26
4Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)55.15+5.0612.33
Trine Bolstad ScheieGanddal ILdiskvalifisert
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubbikke startet
Jorunn HadlandEgersund OKikke startet

Herrer - mellomlang løype

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb27.3411.01
2Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb27.39+0.0511.03
3Raymond B PettersenÅlgård Orientering30.43+3.0912.17
4Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb31.59+4.2512.47
5Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb32.58+5.2413.11
6Bjarne GimreGanddal IL36.46+9.1214.42
7Agnar Antzée LienGanddal IL37.03+9.2914.49
8Jan Inge LundeGanddal IL38.23+10.4915.21
9206315 U1 Ukjent løper206315NOTEAM40.28+12.5416.11
10Terje StokkelandÅlgård Orientering50.05+22.3120.02
11Bjørn SivertsenSkanska Norge52.19+24.4520.55
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - lang løype

4 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddvar TaksdalGanddal IL43.239.51
2Per Olav HaarrGanddal IL45.31+2.0810.20
3Gunnar PettersonEgersund OK45.54+2.3110.25
4Svein-Erik KvameGanddal IL50.11+6.4811.24
5238115 U1 Ukjent løper238115NOTEAM50.38+7.1511.30
6Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb51.40+8.1711.44
7Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51.56+8.3311.48
8Paul Terje HaarrGanddal IL54.13+10.5012.19
9Henning SundbyGanddal IL55.17+11.5412.33
10Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb58.10+14.4713.13
11Per Ingar HadlandGanddal IL58.56+15.3313.23
12Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb58.58+15.3513.24
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.00.57+17.3413.51
14Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb1.01.08+17.4513.53
15Ove OalandGanddal IL1.12.04+28.4116.22
16Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1.12.46+29.2316.32
17Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.29.43+46.2020.23
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - XLang

5 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarthe WesterheimStord Orientering42.227.25
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)47.33+5.118.20
3Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL48.08+5.468.26
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)49.32+7.108.41
5Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)52.10+9.489.09
6Øyvind LamarkGanddal IL56.26+14.049.54
7Edvin AakreEgersund OK57.21+14.5910.03
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb58.53+16.3110.19
8Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb58.53+16.3110.19
10Geir SandSUS BIL59.30+17.0810.26
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb1.01.35+19.1310.48
12Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.12.11+29.4912.39
13Runar Eike ToftEquinor BIL1.19.13+36.5113.53
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Damer- XLang

5 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenGanddal IL53.249.22
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL54.18+0.549.31
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor